Skip to main content

Not so fast!!

See postitus on suunatud eelkõige Südasuve maratoni ja Ööjooksu korraldajatele, tänu kellele toimuvad meil suurepärased iga-suvised kogupere üritused, mille teemaks on SPORT!! Ja millise positiivse tunde sa saad sportides vabasõhus( ei tahaks mainimatta jätta vapustavat Võsut..)
Olen nüüdseks juba kaks suve järjest osa võtnud Südasuve Maratonist mis toimub Võsul.
Kas on midagi paremat kui: hea ilm, jooksutossud, hea seltskond, ägedad motivaatorid ja kõik muu hea parem, mida ööjooksu turgutus kotist leida võis? Sellel on vastus.. Midagi paremat EI OLE!
See kord oli üritus 11. juulil ja alguse sai see päris vara hommikul, kui anti start maratoni distantsile. Ma jumaldan neid inimesi kes võtavad endale väljakutseks ära joosta niivõrd pikk maa, tehes seda vabatahtlikult.. Minu kummardus! Samuti anti start 7,7km-ile ja 15km-ile millest võtsid osa igas vanuses inimesed. (SPORT ei küsi vanust!!)
See aasta ei soosinud ehk niivõrd palju ilmataat ilma, kuid vihma kätte vist ei jäänud keegi, mis on asja juures juba ülisuur pluss.
Kui rääkida rajast, siis rada ise meeldis mulle esimesel aastal rohkem, kuid ka selleaastane rada oli mõnusalt läbitav ja oh neid ergutajaid.. Oleks teid vaid rohkem!!
Järgmine aasta tahaks näha natukene rohkem vahvaid ergutajaid distantsi keskel, kuid ega vinguda tasu... Üritus oli kulda väärt!

Kes veel ei tea, tulemas on ka Ööjooks, mis toimub rakveres!! See üritus on midagi, mida ei tohiks keegi maha magada. See hea feeling, mille saab igaüks kes sellest osa võtab on kirjeldamatu.. Distantsid on samuti heade pikkustega, mis sobivad igaühele, kes natukenegi viitsib ennast liigutada.
Haara sõber/sõbranna/pereliige ja minge nautige!!

Täpsem info: https://www.facebook.com/nightrunestonia?fref=ts
                      http://www.xn--jooks-iuaa.ee/


-M

Comments

Popular posts from this blog

JOIK'i imelised või hoopis mitte nii imelised tooted?!?!

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

See kord oleme täiesti arvustuse maailmas.. Nagu lubasin, toon teieni arvustuse just JOIK'i toodetest, sest kingijumal õnnistas mind eelmise aasta jõuludel (haha, nii äge on öelda ''eelmise aasta'') just selle firma toodetega..

Kingikottidest leidsin ma 3 erinevat JOIK'i toodet, mis pani mind tohutult üllatama, sest tegu pole sugugi odava firmaga, küll aga kvaliteetsega. Mina isiklikult olen varasemalt nende suur küünalde fänn olnud, kuna tean, et küünlad on eestimaised ning loodussõbralikud. Lemmikud küünlad on kindlasti piparkook ning kuum šokolaad!
See kord oli küünalde asemel aga kehahooldus tooted, millest vaid ühte tegelikult soovisin. Selleks oli JOIK'i huuleõli. Lugesin selle kohta juba varasemalt ühest blogist ja jäi ikka kripeldama hinge küll, et seda oleks mul vaja. Huuled on minul üks nõrgemaid kohti ning suuääres olev lõhe/ketendav nahk on siiani minu probleemiks, KUID ka see on tänu The Body Shop'i toodetele p…

Näonahaprobleemid, ekseem.. Kas The Body Shop aitas? Jõulukollektsioon ja palju muud!

Heihei mu armsad kaalikad ja kapsad!
Olin nüüd veidike aega taaskord eemal, kuid nüüd olen ma vahvalt tagasi. Jah, ka seekord videoga.. I give my word, küll need üsna pea paremaks lähevad! :D

Seekord siis postitus teile taas näo/kehahooldustoodetest.
Mul on suur ja siiras au öelda, et tegin The Body Shopiga taaskord koostööd.
Im so in love!
Ma olen nende toodete fänn, mitte midagi muud pole öelda.. Mulle meeldib nende kvaliteet ning olemus..
Hmm, olemus? Olemus just selles mõttes, et nemad ei testi oma tooteid loomade peal!
HURRAA! Ütlen ma selle peale.

Seekord sain ma natukese rohkema osaliseks kui lihtsalt pakike.
Nimelt, läksin ma Viru Keskusesse ning mulle tehti konsultatsioon The Body Shop'is, millega väga rahule jäin. Konsultant pani mu näonaha kohta üht-teist kirja ning nii saime mulle sobiliku komplekti. Mu näonahk on praegu ilmale väga tundlik ja minu näo üheks kaitseks sellisel ajal on, kurb küll öelda, aga meik.. Mitte midagi muud pole teha, aga see kaitseb mu näonahka,…

Mis mu nahaga juhtus?!?

Päikesekiired!

Mul on teile ülivahvaid uudiseid tegelikult..
Kuna suvi on tulekul ja kes meist siis ei tahaks ilusat kuldset jumet omada juba suve algul? Mina olen kindlasti see kes tahaks... Viimased päevad on olnud ju lausa nii suvised, et raske on mitte mõelda puhkusele, rannale, suveplaanidele ja paljule muule.
Praegune Päike ja ilm pole aga just kõige sobilikumad päevitamiseks..
Kuigi, kui võtta seda praegust Päikest umb. 15min siis on see meile, põhjamaalastele, igati kasulik, kuid arvestades varakevadist õhku on ka haigused kerged tulemad, niiet see on väga 50/50 olukord. Mina olen kaa üritanud Päikese käes vedeleda, kuid mina kui külmavares kauem kui 15min olla ei suudagi :D

Aga seoses selle probleemiga, et õues on jahe ja Päikest võtta ei kannata ning kurbus on hinges, et jälle ma teiseks juuniks pruuniks ei saa, siis DON'T YOU WORRY DEAR!!
Mina ja The Body Shop aitame sind!

Nimelt on saabunud The body shop'i lettidele uus toode nagu: Honey Bronze BB-kreem- kehale..
S…