Skip to main content

Kas positiivsus või negatiivsus? Mida mina eelistan..

Minu jaoks on hetkel negatiivsus peamine asi, millega iga päev pean kokku puutuma. Eks ma olen andnud negatiivsusele vabad käed, kuid pigem on asi nüüd seda pidi, et ma üritan seda endast, oma kodust ja lähedastest välja juurida. Negatiivsus on iga inimese jaoks eraldi mõiste, mõne jaoks on negatiivsus pesemata pesu või nõud, mõne jaoks raha/riiete/esemete nappus.. Minu jaoks aga hea vaimse tervise puudumine. Ma näen tõsiselt vaeva, et oma mõttemaailm positiivsuse poole suunata ning ennast oma vaimses ja füüsilises kehas hästi tunda, mis on kusjuures ikka vägagi raske.
Loomulikult praegult, mu postitust lugedes, tundub see teile kerge, aga mulle on see ülimalt suur väljakutse.


  • Ma olen proovinud lugeda positiivse mõttelaadiga raamatuid, mis mingil määral ja mingil hetkel täiesti aitavad, kuid kauaks suudab ikka üks raamat su ajusse ringlema jääda. Siis peaks haarama kohe uue järgi.. Ja seda ma olen üritanud teha..
  • Meditatsioon on ehk samuti see, mis aitab oma vaimse minaga paremat palantsi saavutada.. Selle peaksin enda ''must do'' listi lisama iga päev, kuna see on tõsiselt unustuste hõlma vajunud.


  • Rääkimine, rääkimine, rääkimine. See on midagi mis aitab! Milleks muidu meile need psühholoogid, kes sind kuulavad ja mingil määral abi annavad. Minu psühholoogiks on kindlasti mu ema ja parim sõbranna. Nad on alati olemas ja alati kuulavad. Kuid igaüks peaks meeles pidama, et ainult sinul ei ole probleeme, vaid ka teistel. Kuula ka ise ja anna nõu. Õpid ka ennast paremini analüüsima ja oskad jälgida mida oma elus vältida.                                                                                                                                                                                                     
  • Tee midagi mis paneb sind tundma elusana. Nii ''typical'' arvate teie.. Aga see on tõsi! Meid panevad elama nii mitmed erinevad asjad.. Meie perekond, meie vabaaeg mida tuleb endale leida, uute asjade soetamine, kasvõi enda koju lillede ostmine, või veelgi parem, kellegile teisele, mitte mingil põhjusel lillede kinkimine(minu üks lemmikutest, mis ka minu näo särama paneb), metsas käimine, rannas jalutamine, sõpradega pikniku tegemine või mis kõik muu veel.                                                                                                                                                              


  • Üks hea võimalus kuidas oma mõtted eemale viia on kindlasti ka mingi hea filmi vaatamine. Võta tass rohelist teed, vaata oma lemmik filmi ja naudi. Haara kas perekonnaliige või sõber ja lihtsalt ole!


  • Muidugi on ka muusika paljude jaoks see mis aitab, pane siis kas oma tümps või rahulik jazz käima ja võta aeg maha, võta tassike kuuma teed/kohvi ja anna endale aru, et sa oled mõeldud elama, mitte mõttetult rassima ja rügama. 


  • Tihtipeale inimesed on ümbritsetud väga väga negatiivsete inimestega. Need võivad olla vabalt ka su perekonnaliikmed.. Aga siis tulebki teha endaga tööd ja samuti teha nende negatiivsete inimestega tööd. Muidugi on raskem öelda oma vanematele või õdedele/vendadele, et nad on eemaletõukavalt negatiivsed, aga tihtipeale selle välja ütlemine panebki neid ennast muutma. Enda head enesetunnet ja energiat ei tohiks lasta rikkuda.. Selle eest tuleb seista!

  • Anna endale aru ja ära mõtle üle. Naudi elu. Ole tervislik. Liigu, spordi, veeda lõbusalt aega, lõõgastu.
Kõik need asjad, mis ma praegu üles loetlesin, ongi mul kõrvale jäänud. Ainuke asi mis on jäänud, on lugemine. Kuid ma ei mäleta tõsiselt millal ma viimati mõnda head filmi vaatasin või lihtsalt sõpradega õhtut nautisin ja ma arvan, et just seda ma vajangi, et oma vaimne mina jälle endaga tasakaalu saada. 
Oma mõtete suunamine paremuse poole, on tõsiselt raske tegevus, kuid kõik on võimalik kui me seda ise tahame ja ma suudan seda. Kui ma iseendasse usun, on KÕIK võimalik!


Comments

Popular posts from this blog

Lõpuks Eestis?!?! Mina proovisin omal nahal järgi!

Vauvau!!

Tahan teiega jagada midagi üli-ülivinget!! Nimelt sain ma naistepäeval, oma kallilt emalt kingituseks kinkekaardi, Belle Stuudiosse, mis asub Rakveres ja on endale aastatega väga kõva nime teinud. Minu ema on seal pikaajaline klient ning on alati oma tulemuse ja soovituga rahule jäänud. 
Mina ise aga avastasin hiljuti sellise, vähekene uuema teenuse nimega ''lashlift''.. Tundus põnev kuna sinu oma ripsmetele ei hakata juurde toppima midagi võltsi, vaid kasutatakse sinu enda naturaalset ja oma, et veidike särtsu anda juurde su välimusele ning need kes ripsmedussi kasutada ei soovi/ei viitsi on see suurepärane lahendus minu meelest... Ühesõnaga, mis siis täpsemalt on lashlift?
Uudne tehnoloogia, mis kujutab endast ripsmete koolutamist silikoonpadjal. Tänu sellele ei ole võimalik koolutada ripsmeid ebaloomulikult krussi ega ka ebaühtlaselt. Silikoonpadi asetatakse silmalaule ning iga viimnegi ripsmekarv pööratakse sellele. Seejärel kantakse ripsmetele spetsiaalne…

Näonahaprobleemid, ekseem.. Kas The Body Shop aitas? Jõulukollektsioon ja palju muud!

Heihei mu armsad kaalikad ja kapsad!
Olin nüüd veidike aega taaskord eemal, kuid nüüd olen ma vahvalt tagasi. Jah, ka seekord videoga.. I give my word, küll need üsna pea paremaks lähevad! :D

Seekord siis postitus teile taas näo/kehahooldustoodetest.
Mul on suur ja siiras au öelda, et tegin The Body Shopiga taaskord koostööd.
Im so in love!
Ma olen nende toodete fänn, mitte midagi muud pole öelda.. Mulle meeldib nende kvaliteet ning olemus..
Hmm, olemus? Olemus just selles mõttes, et nemad ei testi oma tooteid loomade peal!
HURRAA! Ütlen ma selle peale.

Seekord sain ma natukese rohkema osaliseks kui lihtsalt pakike.
Nimelt, läksin ma Viru Keskusesse ning mulle tehti konsultatsioon The Body Shop'is, millega väga rahule jäin. Konsultant pani mu näonaha kohta üht-teist kirja ning nii saime mulle sobiliku komplekti. Mu näonahk on praegu ilmale väga tundlik ja minu näo üheks kaitseks sellisel ajal on, kurb küll öelda, aga meik.. Mitte midagi muud pole teha, aga see kaitseb mu näonahka,…

Mis mu nahaga juhtus?!?

Päikesekiired!

Mul on teile ülivahvaid uudiseid tegelikult..
Kuna suvi on tulekul ja kes meist siis ei tahaks ilusat kuldset jumet omada juba suve algul? Mina olen kindlasti see kes tahaks... Viimased päevad on olnud ju lausa nii suvised, et raske on mitte mõelda puhkusele, rannale, suveplaanidele ja paljule muule.
Praegune Päike ja ilm pole aga just kõige sobilikumad päevitamiseks..
Kuigi, kui võtta seda praegust Päikest umb. 15min siis on see meile, põhjamaalastele, igati kasulik, kuid arvestades varakevadist õhku on ka haigused kerged tulemad, niiet see on väga 50/50 olukord. Mina olen kaa üritanud Päikese käes vedeleda, kuid mina kui külmavares kauem kui 15min olla ei suudagi :D

Aga seoses selle probleemiga, et õues on jahe ja Päikest võtta ei kannata ning kurbus on hinges, et jälle ma teiseks juuniks pruuniks ei saa, siis DON'T YOU WORRY DEAR!!
Mina ja The Body Shop aitame sind!

Nimelt on saabunud The body shop'i lettidele uus toode nagu: Honey Bronze BB-kreem- kehale..
S…