Skip to main content

Ma armastan õppimist...

Kindlasti vaatasite mu pealkirja ja tegite mõne imeliku näoilme, on see nii? Ma usun küll. ;)
Aga teate, mulle isegi meeldib vahel kui inimesed vaatavad mind viltuse pilguga või arvavad, et ma olen imelik, sest, miks mitte?
Ma olen kõik need ''tiineka'' aastad hoolinud liiga palju sellest, mida üks või teine inimene minust arvab, kuid milleks? Miks peaks mind huvitama mida arvab keegi minust kellest mina näiteks absoluutselt ei hooli? Mõttetu aja ja energia raisk, kuid tegelikuses on seda muidugi poole kergem kirjutada kui järgida.
 Alati mõtleme oma peas ''Huvitav mida see küll sellest arvaks ja kui ma selle selga paneks siis kuidas mind küll vaadataks?'' Aga tegelikuses, miks hoolida nii tühisest asjast? Miks mitte kanda seda milles sa ennast mugavalt tunned, teha seda mis pakub sulle naudingut ja rahulolu ja olla lihtsalt õnnelik.
Tegelikuses, see pealkiri ei olnud otseselt seotud koolitööga vaid pigem elukestva õppega.. Ehk siis see mida kogen päevast päeva ja mida õpin teistelt nende õpetuste järgi või hoopis midagi, mida õpin nende vigadest.
Kui aus olla, olen teinud vigu mida kahetsen, kuid tänu nendele vigadele, olen ma õppinud austama ümberringi olevaid inimesi. Nii enda vanuseid, nooremaid ja eelkõige vanemaid.
 Just asustus endast vanemate inimeste vastu on tänapäeval lihtsalt nii kadunud, et seda on mõnikord piinlik vaadata. Kasvõi hea näide koolidest, kus õpilased arvavad, et nemad on just need maailma nabad ja kogu tähelepanu peaks olema neil, kuid tegelikuses ainuke asi millel peaks sellel hetkel olema tähelepanu, on õpetaja ja see mida õpetaja klassi ees räägib.
Ma ei tahtnud nüüd sugugi kõlada kui mingi vanainimene, kes on kooli ammu lõpetanud ja väidab kui hukas on meie ''noorukid'', kuid olgem ausad, austust on jube vähe ja seda on kurb vaadata kuidas noored endast vanematesse suhtuvad.
Õnneks olen ma oma klassi üle veel enam-vähem uhke, kuna need noored teavad, mis on austus ja nad oskavad seda välja näidata.
Ma ei tea hetkel isegi, kuhu ma selle jutuga välja tahtsin jõuda, kuid ma tahtsin selle endast välja saada ja kusagile kirja panna ja nii see postitus tuligi.
Ma ei tahtnud selle jutuga kellelegi ''käpa peale'' astuda, aga tegelikuses on see ju tõsi.
Kokkuvõttes on meie suhtumine teistesse siiski enda teha ja igaüks peaks hoolt kandma oma enda ja enda lähedaste heaolu eest ning austama oma lähedasi!
Ma ei jõua ära oodata, millal saan postituse teha sügise kohta, mis on mu lemmikud just sügisel ning miks ma nii tohutult armastan sügist, niiet on mida oodata!!
Mõnusat õhtut!! ;)
-M

Comments

Popular posts from this blog

Lõpuks Eestis?!?! Mina proovisin omal nahal järgi!

Vauvau!!

Tahan teiega jagada midagi üli-ülivinget!! Nimelt sain ma naistepäeval, oma kallilt emalt kingituseks kinkekaardi, Belle Stuudiosse, mis asub Rakveres ja on endale aastatega väga kõva nime teinud. Minu ema on seal pikaajaline klient ning on alati oma tulemuse ja soovituga rahule jäänud. 
Mina ise aga avastasin hiljuti sellise, vähekene uuema teenuse nimega ''lashlift''.. Tundus põnev kuna sinu oma ripsmetele ei hakata juurde toppima midagi võltsi, vaid kasutatakse sinu enda naturaalset ja oma, et veidike särtsu anda juurde su välimusele ning need kes ripsmedussi kasutada ei soovi/ei viitsi on see suurepärane lahendus minu meelest... Ühesõnaga, mis siis täpsemalt on lashlift?
Uudne tehnoloogia, mis kujutab endast ripsmete koolutamist silikoonpadjal. Tänu sellele ei ole võimalik koolutada ripsmeid ebaloomulikult krussi ega ka ebaühtlaselt. Silikoonpadi asetatakse silmalaule ning iga viimnegi ripsmekarv pööratakse sellele. Seejärel kantakse ripsmetele spetsiaalne…

Näonahaprobleemid, ekseem.. Kas The Body Shop aitas? Jõulukollektsioon ja palju muud!

Heihei mu armsad kaalikad ja kapsad!
Olin nüüd veidike aega taaskord eemal, kuid nüüd olen ma vahvalt tagasi. Jah, ka seekord videoga.. I give my word, küll need üsna pea paremaks lähevad! :D

Seekord siis postitus teile taas näo/kehahooldustoodetest.
Mul on suur ja siiras au öelda, et tegin The Body Shopiga taaskord koostööd.
Im so in love!
Ma olen nende toodete fänn, mitte midagi muud pole öelda.. Mulle meeldib nende kvaliteet ning olemus..
Hmm, olemus? Olemus just selles mõttes, et nemad ei testi oma tooteid loomade peal!
HURRAA! Ütlen ma selle peale.

Seekord sain ma natukese rohkema osaliseks kui lihtsalt pakike.
Nimelt, läksin ma Viru Keskusesse ning mulle tehti konsultatsioon The Body Shop'is, millega väga rahule jäin. Konsultant pani mu näonaha kohta üht-teist kirja ning nii saime mulle sobiliku komplekti. Mu näonahk on praegu ilmale väga tundlik ja minu näo üheks kaitseks sellisel ajal on, kurb küll öelda, aga meik.. Mitte midagi muud pole teha, aga see kaitseb mu näonahka,…

Mis mu nahaga juhtus?!?

Päikesekiired!

Mul on teile ülivahvaid uudiseid tegelikult..
Kuna suvi on tulekul ja kes meist siis ei tahaks ilusat kuldset jumet omada juba suve algul? Mina olen kindlasti see kes tahaks... Viimased päevad on olnud ju lausa nii suvised, et raske on mitte mõelda puhkusele, rannale, suveplaanidele ja paljule muule.
Praegune Päike ja ilm pole aga just kõige sobilikumad päevitamiseks..
Kuigi, kui võtta seda praegust Päikest umb. 15min siis on see meile, põhjamaalastele, igati kasulik, kuid arvestades varakevadist õhku on ka haigused kerged tulemad, niiet see on väga 50/50 olukord. Mina olen kaa üritanud Päikese käes vedeleda, kuid mina kui külmavares kauem kui 15min olla ei suudagi :D

Aga seoses selle probleemiga, et õues on jahe ja Päikest võtta ei kannata ning kurbus on hinges, et jälle ma teiseks juuniks pruuniks ei saa, siis DON'T YOU WORRY DEAR!!
Mina ja The Body Shop aitame sind!

Nimelt on saabunud The body shop'i lettidele uus toode nagu: Honey Bronze BB-kreem- kehale..
S…