Skip to main content

Halloween... Midagi hingele...

Oktoober läks mööda kui linnulennult. Uskumatu, et juba ongi november.. Järgmine kuu on jõulud...
 Kuidas, millal? Ma ausalt ei taju kuhu kaob aeg. Enamus päevad lähevad välgu kiirusel. Alustad oma hommikut kell kuus ja siis avastad, et tunnid on läbi, saabud koju, hakkad õppima ja järgmine hetk avastad, et on õhtusöögi aeg. Aitad vanemaid, koristad toad ja voilaa, sul on aeg magama minna.. Basic koolipäev, mis on paari kuuga on nii pähe kinni jäänud, et kui miski selles tavalises rutiinis muutub, siis on lausa imelik tunne, et vau, kas tõesti elu võib midagi rohkemat ka pakkuda?

Õnneks ma saan öelda, et olen üsnagi aktiivne inimene ja vaba aega ma eriti ei salli. Jah, muidugi peab seda meil kõigil olema, aga liiga palju vaba aega mõtlemiseks ja niisama olemiseks, uskuge mind, ei tule kellegile kasuks. Sellepärast olengi ma endale leidnud sellise asja nagu on ÕE e. Õpilasesindus, tänu kellele ma saan natukenegi tegeleda sellega, mis on mulle hingelähedane. Trennist pean ma siiani end eemal hoidma ja just seepärast üritangi endale muudest valdkondades tegevust leida. Ma armastan juhtida inimesi, neid suunata, mulle meeldib, kui keegi mind suunab ja üleüldse, pidude korraldamine, mingite ürituste läbi viimine, õhtujuhi amet- kõik need asjad on lihtsalt nii mulle. Mulle meeldib see tähelepanu mis ma inimestelt saan. See paneb mind elama ja ma saan tunda, et ma olen midagi põnevat/head/huvitavat korda saatnud.

Seda lühikest jutukest kokkuvõttes juhtus aga nii, et ma korraldasin koolis esmakordselt ise pidu, nimelt Halloween'i Diskot, mis kujunes minu jaoks väga edukaks. Oli piisavalt rahvast väikeste ruumide kohta, palju armsaid ja sooje inimesi, kes hiljem minu juurde tulid ja ütlesid, kui vägev see pidu oli. Ma nii austan selliseid inimesi, kes võtavad vaevaks midagi ilusat öelda.. See ei võta kunagi tükki küljest.. Ja just praegu, jõulu eelsel ajal, kõik kes TE vähegi saate, panustage oma headust teistesse ka, kuna kunagi ei tea kui palju võib kellegile südamesse minna paar armsat sõna. See pidu oli tõsiselt minu jaoks midagi erilist, mis nõudis mult pingutst, et asi ilusti välja kukuks, kuid mulle meeldib pingutada asjade nimel, millest on mulle endale kunagi tulevikus ehk kasu või tõesti muudab see üritus kellegi tuju/olemise paremaks, siis ausalt-öeldes, mu hing muud ei vajagi. Jagasime ka diskol osalenutele kingitusi, stiilseimad said endale luuad ja ja väikse maiuse ja see, kui sa näed neid säravaid nägusi kui nad kuulevad oma nime, et just nemad need stiilseimad on, siis mu süda lihtsalt hüppas rinnus. Oeah... Ma olen tõsiselt õnnelik selliste asjade üle. :)

Vahepeal on läinud tükk aega mööda, kui postitasin midagi, kuid nagu ma ütlesin, ma ei taju kuhu kaob aeg, aga annan endast parima ja jõulude ajal/jõulude eelsel ajal, tahan oma blogi muuta nii jõulu-lembeliseks kui vähegi võimalik, niiet hoidke oma silmad siin!! :)
Mul ilmub ka jutuke koolilehes, kus räägin Halloween'i diskost, kindlasti visake pilk peale!!
Mõnusad pildid peost leiate aga siit: Halloween
Minu poolt aga ilusat nädalavahetust ja kallid.. Loon teile natuke jõulumeeleolu ka, esmaspäevaks lubas juba ju lund, ei tea kas ainult paika ka peab?! Kaunistage oma tube ka juba!! Varsti teen postituse milliseks suudan mina oma toa tuunida samuti!!:)
Kuula!!: Nautimus

-M

Comments

Popular posts from this blog

Lõpuks Eestis?!?! Mina proovisin omal nahal järgi!

Vauvau!!

Tahan teiega jagada midagi üli-ülivinget!! Nimelt sain ma naistepäeval, oma kallilt emalt kingituseks kinkekaardi, Belle Stuudiosse, mis asub Rakveres ja on endale aastatega väga kõva nime teinud. Minu ema on seal pikaajaline klient ning on alati oma tulemuse ja soovituga rahule jäänud. 
Mina ise aga avastasin hiljuti sellise, vähekene uuema teenuse nimega ''lashlift''.. Tundus põnev kuna sinu oma ripsmetele ei hakata juurde toppima midagi võltsi, vaid kasutatakse sinu enda naturaalset ja oma, et veidike särtsu anda juurde su välimusele ning need kes ripsmedussi kasutada ei soovi/ei viitsi on see suurepärane lahendus minu meelest... Ühesõnaga, mis siis täpsemalt on lashlift?
Uudne tehnoloogia, mis kujutab endast ripsmete koolutamist silikoonpadjal. Tänu sellele ei ole võimalik koolutada ripsmeid ebaloomulikult krussi ega ka ebaühtlaselt. Silikoonpadi asetatakse silmalaule ning iga viimnegi ripsmekarv pööratakse sellele. Seejärel kantakse ripsmetele spetsiaalne…

Näonahaprobleemid, ekseem.. Kas The Body Shop aitas? Jõulukollektsioon ja palju muud!

Heihei mu armsad kaalikad ja kapsad!
Olin nüüd veidike aega taaskord eemal, kuid nüüd olen ma vahvalt tagasi. Jah, ka seekord videoga.. I give my word, küll need üsna pea paremaks lähevad! :D

Seekord siis postitus teile taas näo/kehahooldustoodetest.
Mul on suur ja siiras au öelda, et tegin The Body Shopiga taaskord koostööd.
Im so in love!
Ma olen nende toodete fänn, mitte midagi muud pole öelda.. Mulle meeldib nende kvaliteet ning olemus..
Hmm, olemus? Olemus just selles mõttes, et nemad ei testi oma tooteid loomade peal!
HURRAA! Ütlen ma selle peale.

Seekord sain ma natukese rohkema osaliseks kui lihtsalt pakike.
Nimelt, läksin ma Viru Keskusesse ning mulle tehti konsultatsioon The Body Shop'is, millega väga rahule jäin. Konsultant pani mu näonaha kohta üht-teist kirja ning nii saime mulle sobiliku komplekti. Mu näonahk on praegu ilmale väga tundlik ja minu näo üheks kaitseks sellisel ajal on, kurb küll öelda, aga meik.. Mitte midagi muud pole teha, aga see kaitseb mu näonahka,…

Mis mu nahaga juhtus?!?

Päikesekiired!

Mul on teile ülivahvaid uudiseid tegelikult..
Kuna suvi on tulekul ja kes meist siis ei tahaks ilusat kuldset jumet omada juba suve algul? Mina olen kindlasti see kes tahaks... Viimased päevad on olnud ju lausa nii suvised, et raske on mitte mõelda puhkusele, rannale, suveplaanidele ja paljule muule.
Praegune Päike ja ilm pole aga just kõige sobilikumad päevitamiseks..
Kuigi, kui võtta seda praegust Päikest umb. 15min siis on see meile, põhjamaalastele, igati kasulik, kuid arvestades varakevadist õhku on ka haigused kerged tulemad, niiet see on väga 50/50 olukord. Mina olen kaa üritanud Päikese käes vedeleda, kuid mina kui külmavares kauem kui 15min olla ei suudagi :D

Aga seoses selle probleemiga, et õues on jahe ja Päikest võtta ei kannata ning kurbus on hinges, et jälle ma teiseks juuniks pruuniks ei saa, siis DON'T YOU WORRY DEAR!!
Mina ja The Body Shop aitame sind!

Nimelt on saabunud The body shop'i lettidele uus toode nagu: Honey Bronze BB-kreem- kehale..
S…