Skip to main content

Ainult paar tunnikest veel ja üllatavad hetked!

Heihei!!
Kuidas teie ennast tunnete kui mõtlete sellele, et jõuludeni on jäänud vähem kui kaks tundi? Imelikul kombel olen ma nii rahulik. Mäletan eelmiseid aastaid kui oli päev enne jõule.. Magama minekuga venitasid nii kaua kui võimalik, et järgmine päev veel vara ärgata ja kõik muu selline. See aasta seda nagu nii hullult polegi. Kas on siis asi selles, et lumi pole maas ja õues on peaaegu +10 kaardi sooja? :D
Vahepeal on küll selline tunne, et oleme ekvaatorile lähemale liikunud tõepoolest, aga ei, stressata ei tasu asjade pärast, mida me muuta ei saa, niiet jätame ilma üldse kõrvale. Pimedas nii kui nii pole õnneks näha midagi!
Kogu jõulutralli juures meeldib mulle aga kõige rohkem see kodus sagimine ja tegutsemine, salatite hakkimine ja kõik muu selline. Jah, kõik me üritame jõulude aeg vähem süüa ja tervislikud olla, aga ega see eriti välja tulla ei taha ja ega peagi. Me kõik oleme inimesed ja kõik me tahame head toitu nautida. Las siis olla korra aastas need paar päeva, kus sööd, mida hing ihkab. Keegi meist ei suuda 2-3 päevaga ju kümmet kilo juurde võtta, on mul õigus? Niiet unustage ära need kaalukesed vahepeal ja nautige seda, et teil on võimalus süüa natuke rohkem igast head-paremat ja meil ei ole muid sellised aastaaegu, kus sööksime nii võrd kogukat toitu, niiet kui peakski kaaluke natuke suuremat numbrit näitama, siis pole probleemi selle kaalunumbri tagasi alla saamine. Me ei jää keegi seda jõulutoitu ju kauaks pugima. Niiet ärme stressa ;) Aga muidugi, üle ei tasu ka liialdada. Võta, söö rahulikult ja naudi. Kui tunned, et kõht on täis, pea pausi, toit ei jookse eest ära ;)

Kui ma nüüd järele mõtlen, siis need jõulueelsed nädalad olnud päris vahvad. Koolis toimus samuti jõululaat millest osa võtsin.. Tegime Elisega koos oma äri ''OÜ JÕULUÄRIKAD'', ärisime riideid, raamatuid, muffineid ja küpsiseid. Kokkuvõttes saime päris hästi hakkama vist!! Inimestelt saime küll väga positiivset tagasisidet!! Oleme teine kordki laatadel! :)
Elise:'' Sokolaadi muffinid jõuluste glasuuridega'' ja minu ''Kuldsed jõuluküpsised''..

Vahepeal üritasin aga endast üle väga pika aja mõningaid ägedaid pilte teha ja korrata traditsioonilist Instagram'i pilti, mille see aasta tegin koos Maiasmoka šokolaadiga. Minu arvates kukkus pilt välja ülivägev ja nii postitasin selle pildi Maiasmoka facebook'i lehele. Pildile tuli nii armsaid kommentaare ning Maiasmokale jäin ma niivõrd silma, et nad võtsid muga kontakti ning kirjutasid mulle, et nad tahavad vastutasuks väikese üllatuse teha.. See on ülimalt armas ja enne jõule vägagi südant soojendav! Loodan, et saan tulevikus ehk nendega koostöödki teha!
Aitäh teile Maiasmokk! :) 
Siin leiate Maiasmoka: http://maiasmokk.ee/
Minu instagram: Maigrit
Kui peaksin nende pakikese kätte saama, siis annan ka teile teada, mida ägedat need vahvad Maiasmoka päkapikud mulle saatsid! :) 

Mina aga lõpetasin just paar hetke tagasi piparkookide glasuuritamise. Koos vennaga oli seda väga lõbus teha, arvestades seda, et ta üritas oma ''kunstiannet'' mulle demonstreerida :D
Tulemus oli üsna kannatav vaadata isegi niiet, win win!! 
Mina kavatsen homset väga väga nautida, kõike sööke proovida ja ma üritan kogu hingest mitte põdeda ülesöömise pärast. Kui kõht peakski liigselt täis saama, siis ruttan õue jalutama ja teen paar kiiremat ringi ümber maja. Kosuda oligi mul plaanis, eks ole näha kas õnnestub samuti! :) 

Jõuluvaheajal tahan ikka sõpradega ka kokku saada ja rahulikult puhata.. Ma pole aga siiani ühtegi jõululuuletust suutnud leida, mis homsesse päeva hästi sobiks, kuid vene keele tunnist on mul üks lauluke peas, kasutan vajadusel kasvõi seda ja kui sellest ei piisa siis teen väikse tantsunumbri :D 

Mina soovin teile mega ilusat ja rahulikku jõuluaega. Sööge palju, nautige häid filme(reedel on ''Üksinda kodus 5''), jagage armastust ja soojust ja olge paid! Kirjutan varsti jälle, mis vaheajal teen ja kuhu liigun!!

Teilt, aga kes te mu blogi loete või ikka jälgite, andke kommentaaridesse teada, mida jõuluks soovisite ja mis teile kingiti ning mis kingitusi ise tegite!!
Minu kingitustest saate lugeda juba järgmises postituses! ;) 
-M

Comments

Popular posts from this blog

Lõpuks Eestis?!?! Mina proovisin omal nahal järgi!

Vauvau!!

Tahan teiega jagada midagi üli-ülivinget!! Nimelt sain ma naistepäeval, oma kallilt emalt kingituseks kinkekaardi, Belle Stuudiosse, mis asub Rakveres ja on endale aastatega väga kõva nime teinud. Minu ema on seal pikaajaline klient ning on alati oma tulemuse ja soovituga rahule jäänud. 
Mina ise aga avastasin hiljuti sellise, vähekene uuema teenuse nimega ''lashlift''.. Tundus põnev kuna sinu oma ripsmetele ei hakata juurde toppima midagi võltsi, vaid kasutatakse sinu enda naturaalset ja oma, et veidike särtsu anda juurde su välimusele ning need kes ripsmedussi kasutada ei soovi/ei viitsi on see suurepärane lahendus minu meelest... Ühesõnaga, mis siis täpsemalt on lashlift?
Uudne tehnoloogia, mis kujutab endast ripsmete koolutamist silikoonpadjal. Tänu sellele ei ole võimalik koolutada ripsmeid ebaloomulikult krussi ega ka ebaühtlaselt. Silikoonpadi asetatakse silmalaule ning iga viimnegi ripsmekarv pööratakse sellele. Seejärel kantakse ripsmetele spetsiaalne…

Näonahaprobleemid, ekseem.. Kas The Body Shop aitas? Jõulukollektsioon ja palju muud!

Heihei mu armsad kaalikad ja kapsad!
Olin nüüd veidike aega taaskord eemal, kuid nüüd olen ma vahvalt tagasi. Jah, ka seekord videoga.. I give my word, küll need üsna pea paremaks lähevad! :D

Seekord siis postitus teile taas näo/kehahooldustoodetest.
Mul on suur ja siiras au öelda, et tegin The Body Shopiga taaskord koostööd.
Im so in love!
Ma olen nende toodete fänn, mitte midagi muud pole öelda.. Mulle meeldib nende kvaliteet ning olemus..
Hmm, olemus? Olemus just selles mõttes, et nemad ei testi oma tooteid loomade peal!
HURRAA! Ütlen ma selle peale.

Seekord sain ma natukese rohkema osaliseks kui lihtsalt pakike.
Nimelt, läksin ma Viru Keskusesse ning mulle tehti konsultatsioon The Body Shop'is, millega väga rahule jäin. Konsultant pani mu näonaha kohta üht-teist kirja ning nii saime mulle sobiliku komplekti. Mu näonahk on praegu ilmale väga tundlik ja minu näo üheks kaitseks sellisel ajal on, kurb küll öelda, aga meik.. Mitte midagi muud pole teha, aga see kaitseb mu näonahka,…

Mis mu nahaga juhtus?!?

Päikesekiired!

Mul on teile ülivahvaid uudiseid tegelikult..
Kuna suvi on tulekul ja kes meist siis ei tahaks ilusat kuldset jumet omada juba suve algul? Mina olen kindlasti see kes tahaks... Viimased päevad on olnud ju lausa nii suvised, et raske on mitte mõelda puhkusele, rannale, suveplaanidele ja paljule muule.
Praegune Päike ja ilm pole aga just kõige sobilikumad päevitamiseks..
Kuigi, kui võtta seda praegust Päikest umb. 15min siis on see meile, põhjamaalastele, igati kasulik, kuid arvestades varakevadist õhku on ka haigused kerged tulemad, niiet see on väga 50/50 olukord. Mina olen kaa üritanud Päikese käes vedeleda, kuid mina kui külmavares kauem kui 15min olla ei suudagi :D

Aga seoses selle probleemiga, et õues on jahe ja Päikest võtta ei kannata ning kurbus on hinges, et jälle ma teiseks juuniks pruuniks ei saa, siis DON'T YOU WORRY DEAR!!
Mina ja The Body Shop aitame sind!

Nimelt on saabunud The body shop'i lettidele uus toode nagu: Honey Bronze BB-kreem- kehale..
S…