Skip to main content

Liiga pikka aega eemal.. Miks?

Ma juba vabandan kohe alguses ette, et ma pole niinii kaua kirjutanud. Aeg lihtsalt lendab käest ja see ajab kergelt öeldes paanikasse.. Kuidas see võimalik on, et me oleme kohekohe märtsis. Lõpetamine hakkab iga päevaga aina lähemale jõudma, eksamind, loovtöö ja palju muud sellist. Ma olen hetkel ülimalt õnnelik selle üle, et mul on kooliasjad kõik enam-vähem korras. Õppetöö on üpris pingeline, kuid hetkel tulen toime. Loovtööga oleme peaaegu, et ilusti hakkama saanud, üksikud asjad on vaja veel teha... Semester hakkab lõppema ja hinded pannakse välja, enesetunne on mul samuti vaikset parem. Kõik tundub hetkel justkui sujuvat, mille üle on mul väga hea meel..
Ma olen viimasel ajal saanud inimestega natukene rohkem vabamalt suhelda ka, kuna tervis näitab pigem positiivsemast küljest end ja kuna hetkel on mul vaba aega siis tulid mulle meelde mõned mu blogi jälgijad ja see mõnus feeling kui keegi su blogi postitust kiitis :)

Ma mõtlesin pikalt, millest ma seekord kirjutada tahaks või mis üldse kellelegi huvi pakub, õnneks on blogi selline koht kuhu saab iga kell uusi postitusi teha ja kui hetkeline postitus ei meeldi, siis ehk meeldib järgmine, ning sp. üritangi oma blogi postitusi palju verieerida :)

Viimasel ajal on mu elu muutunud positiivsemaks kõvasti. 2016 oligi justkui uus algus rohkem -mulle vähemalt tunudb nii- mis mulle siiani on pigem meeldinud kui vastukarva käinud. Ma olen teatud inimesed oma elust välja nihutanud, kuna tundsin, et nad on pigem rohkem koormaks kui kasuks mulle. Paljude inimeste jaoks on oluline, et neil oleks palju inimesi kellega suhelda ja pidevalt kontaktis olla.. Ma ei oskagi öelda, aga mulle meeldib pigem suhelda üksikute, eriliste/toredate inimestega ja jätta endale oma vaba aega, et ka niisama olla. Imestan kuidas inimesed suhtlemisest ära ei väsi :D
Suhtlemine suhtlemiseks, aga viisakaks jään ma alati kui minuga rääkima tullakse. Lisaks oli koolis ka sõbralike valimine. Seda oli nii vahva teada saada, et mina olen sellel aastal see ''Kõige sõbralikum tüdruk''. Ma polnud jõudnud ehk tunnikestki sõbralikuim olla kui juba ma kuulsin kuidas mõned inimesed olid mind maha teinud ja halvustanud sellepärast.. Aga noh mis teha, mina ise enda poolt ju ei hääletanud ;) Aga suur suur aitäh ja soe kalli neile, kes hääletasid, te olete nii vahvad ja armsad! :)

Ma olen pikalt mõelnud, kas ka oma lugu ära rääkida, miks ma spordist eemal olen olnud ja üleüldse, miks elujõud minust pikalt kadunud oli. Mul on vaja veel pikk etapp läbi käija ja kui see kord läbi saab, siis ma usun, et võtan julguse kokku ja räägin kõik ära ja äkki saan ma kedagi tänu sellele isegi aidata.. Kes teab! :)

Kuna energiat on mul vaikselt rohkem, siis unistan ma palju sellest kuidas tagasi ''Back on track'' olen, taas trennitada saan ja uusi asju katsetada võin. Täna on mul seda tuju kohe eriti. Mul on niinii suured sihid silme ees ja ma tahan nii palju asju proovida.. Ainukeseks segavaks faktoriks on kool ja tervis.. Aga ma annan endast 100%, et tervis kõigepealt korda saada, lõpetada kool heade hinnetega ja oma unistuste poole edasi rühkida.. EI jõua ära oodata. Jällegi räägiksin nendest lähemalt, kui olen mõningad asjad aetud saanud!! Tekitan teis-lugejates natukene ehk ärevust, siis ikka hoiate mul silma peal! :)

Ma jagaks teiega ühte videot Voah!!!  kus tantsivad kaks vahvat ja elujõulist inimest. See naine seal on minu meelest suureks inspiratsiooniks. Ole sa milline tahes, kui sa millegagi tegeleda tahad ja selle nimel pingutad, saad sa alati hakkama ja sind võib igas asjas edu saata...
Mina ei anna ka alla!!

Ootan teie kommentaare!! Mis teid motiveerib? Mis annab teile rohkem jõudu, et järgmisel hommikul hea tujuga ärgata ja päev vastu võtta?

Kõike parimat soovides
-M


Comments

Popular posts from this blog

Lõpuks Eestis?!?! Mina proovisin omal nahal järgi!

Vauvau!!

Tahan teiega jagada midagi üli-ülivinget!! Nimelt sain ma naistepäeval, oma kallilt emalt kingituseks kinkekaardi, Belle Stuudiosse, mis asub Rakveres ja on endale aastatega väga kõva nime teinud. Minu ema on seal pikaajaline klient ning on alati oma tulemuse ja soovituga rahule jäänud. 
Mina ise aga avastasin hiljuti sellise, vähekene uuema teenuse nimega ''lashlift''.. Tundus põnev kuna sinu oma ripsmetele ei hakata juurde toppima midagi võltsi, vaid kasutatakse sinu enda naturaalset ja oma, et veidike särtsu anda juurde su välimusele ning need kes ripsmedussi kasutada ei soovi/ei viitsi on see suurepärane lahendus minu meelest... Ühesõnaga, mis siis täpsemalt on lashlift?
Uudne tehnoloogia, mis kujutab endast ripsmete koolutamist silikoonpadjal. Tänu sellele ei ole võimalik koolutada ripsmeid ebaloomulikult krussi ega ka ebaühtlaselt. Silikoonpadi asetatakse silmalaule ning iga viimnegi ripsmekarv pööratakse sellele. Seejärel kantakse ripsmetele spetsiaalne…

Näonahaprobleemid, ekseem.. Kas The Body Shop aitas? Jõulukollektsioon ja palju muud!

Heihei mu armsad kaalikad ja kapsad!
Olin nüüd veidike aega taaskord eemal, kuid nüüd olen ma vahvalt tagasi. Jah, ka seekord videoga.. I give my word, küll need üsna pea paremaks lähevad! :D

Seekord siis postitus teile taas näo/kehahooldustoodetest.
Mul on suur ja siiras au öelda, et tegin The Body Shopiga taaskord koostööd.
Im so in love!
Ma olen nende toodete fänn, mitte midagi muud pole öelda.. Mulle meeldib nende kvaliteet ning olemus..
Hmm, olemus? Olemus just selles mõttes, et nemad ei testi oma tooteid loomade peal!
HURRAA! Ütlen ma selle peale.

Seekord sain ma natukese rohkema osaliseks kui lihtsalt pakike.
Nimelt, läksin ma Viru Keskusesse ning mulle tehti konsultatsioon The Body Shop'is, millega väga rahule jäin. Konsultant pani mu näonaha kohta üht-teist kirja ning nii saime mulle sobiliku komplekti. Mu näonahk on praegu ilmale väga tundlik ja minu näo üheks kaitseks sellisel ajal on, kurb küll öelda, aga meik.. Mitte midagi muud pole teha, aga see kaitseb mu näonahka,…

Mis mu nahaga juhtus?!?

Päikesekiired!

Mul on teile ülivahvaid uudiseid tegelikult..
Kuna suvi on tulekul ja kes meist siis ei tahaks ilusat kuldset jumet omada juba suve algul? Mina olen kindlasti see kes tahaks... Viimased päevad on olnud ju lausa nii suvised, et raske on mitte mõelda puhkusele, rannale, suveplaanidele ja paljule muule.
Praegune Päike ja ilm pole aga just kõige sobilikumad päevitamiseks..
Kuigi, kui võtta seda praegust Päikest umb. 15min siis on see meile, põhjamaalastele, igati kasulik, kuid arvestades varakevadist õhku on ka haigused kerged tulemad, niiet see on väga 50/50 olukord. Mina olen kaa üritanud Päikese käes vedeleda, kuid mina kui külmavares kauem kui 15min olla ei suudagi :D

Aga seoses selle probleemiga, et õues on jahe ja Päikest võtta ei kannata ning kurbus on hinges, et jälle ma teiseks juuniks pruuniks ei saa, siis DON'T YOU WORRY DEAR!!
Mina ja The Body Shop aitame sind!

Nimelt on saabunud The body shop'i lettidele uus toode nagu: Honey Bronze BB-kreem- kehale..
S…