Skip to main content

Saame hakkama!!

Mõtted laiast maailmast- minu maailmast...

Hei mu lemmikud!
Üle pika aja ma vist kirjutaks natuke sellest kuidas mul läheb... Kui aus olla, siis läheb nagu Ameerika mägedel. Kord üles.. Kord alla... Siis natuke aega sirgelt.. Ja siis uuesti, kas üles või alla. Ma tean, et olen üliemotsionaalne inimene- mind võib vabalt näha korraga nutmas ja naermas.. See on ehk positiivne? Suudan leida isegi halbades asjades midagi positiivset, et naeran ja nutan korraga.. Stabiilsust on ühesõnaga :D
Lõpuks on mai kuu ja oeah, millised ilmad, uskumatu!!  Ma olen seda tükk aega juba oodanud!
Mai kuu PEAB tulema ilus!! Ma teen kõik selleks, et tuleks- ma tahan nautida oma sünnipäeva täiel rinnal, grillida nii palju kui võimalik, veeta palju aega oma sõpradega ja teha midagi, mida pole ülikaua teinud või polegi kunagi teinud. Ma olen viimasel ajal mõelnud tõiselt palju suvest ja sellest mida kõik ära teha. Kindel plaan on minna tööle ja ma olen õnnelik, et saan ikka samas töökohas edasi töötada.
Eksamid on kohekohe ukse taga ja OII milline närvipinge mul sees on nendele mõeldes.. Siin- Mustamäel olles on haiglaõed mulle mitmeid kordi üritanud selgeks teha, et see kuidas sa selle põhikooli lõpetad ei huvita tulevikus peaaegu, et mitte kedagi.. Ja ausalt öeldes, tundub, et neil on täiesti õigus.
Seoses tööga.. Ma hakkasin seda postitust tegema olles Tallinnas, aga nüüd olen juba kodus ja vahepeale on jäänud ikka mõned päevad.. Teate.. MA KÄISIN LÕPUKS ALTJAL!
Seal oli tõeliselt vahva, kindlasti tulge külastage mind seal suvel! :)
Täna oligi koolis see kaua oodatud matemaatika proovieksam, mida tegelikult väga põdesin, pika pusimise peale sain oma vastused kätte, aga kas need ka õiged on, ei oska ma öelda :D
Eesti keele proovieksam läks minu jaoks edukalt, jah tegin küll vigu siin-seal, aga enamasti olen ma oma saavutusega rahul, kui arvestada seda, et puudusin ligi kaks nädalat ka tundidest :)
Igastahes on mu sünnipäev kohekohe ukse taga ja ma lihtsalt nii armastan kevadet.. Kavatsen oma sünnipäeval natuke põnevat kaa teha ja kui õnnestub jäädvustan ka natuke ning jagan teiega!! :)
Ma olen enda jaoks avastanud nii palju uut ja mõnusat, ka söögi vallas- kõik oma, maa ja hää!! Kes teab mis järgmine postitus endast kujutada võib?!?! Olge valmis! :)
Ma olen teile kõigile- mu blogi jälgijatele ülitänulik!! Kallid-paid ja palju Päikest!


Comments

Popular posts from this blog

Lõpuks Eestis?!?! Mina proovisin omal nahal järgi!

Vauvau!!

Tahan teiega jagada midagi üli-ülivinget!! Nimelt sain ma naistepäeval, oma kallilt emalt kingituseks kinkekaardi, Belle Stuudiosse, mis asub Rakveres ja on endale aastatega väga kõva nime teinud. Minu ema on seal pikaajaline klient ning on alati oma tulemuse ja soovituga rahule jäänud. 
Mina ise aga avastasin hiljuti sellise, vähekene uuema teenuse nimega ''lashlift''.. Tundus põnev kuna sinu oma ripsmetele ei hakata juurde toppima midagi võltsi, vaid kasutatakse sinu enda naturaalset ja oma, et veidike särtsu anda juurde su välimusele ning need kes ripsmedussi kasutada ei soovi/ei viitsi on see suurepärane lahendus minu meelest... Ühesõnaga, mis siis täpsemalt on lashlift?
Uudne tehnoloogia, mis kujutab endast ripsmete koolutamist silikoonpadjal. Tänu sellele ei ole võimalik koolutada ripsmeid ebaloomulikult krussi ega ka ebaühtlaselt. Silikoonpadi asetatakse silmalaule ning iga viimnegi ripsmekarv pööratakse sellele. Seejärel kantakse ripsmetele spetsiaalne…

Näonahaprobleemid, ekseem.. Kas The Body Shop aitas? Jõulukollektsioon ja palju muud!

Heihei mu armsad kaalikad ja kapsad!
Olin nüüd veidike aega taaskord eemal, kuid nüüd olen ma vahvalt tagasi. Jah, ka seekord videoga.. I give my word, küll need üsna pea paremaks lähevad! :D

Seekord siis postitus teile taas näo/kehahooldustoodetest.
Mul on suur ja siiras au öelda, et tegin The Body Shopiga taaskord koostööd.
Im so in love!
Ma olen nende toodete fänn, mitte midagi muud pole öelda.. Mulle meeldib nende kvaliteet ning olemus..
Hmm, olemus? Olemus just selles mõttes, et nemad ei testi oma tooteid loomade peal!
HURRAA! Ütlen ma selle peale.

Seekord sain ma natukese rohkema osaliseks kui lihtsalt pakike.
Nimelt, läksin ma Viru Keskusesse ning mulle tehti konsultatsioon The Body Shop'is, millega väga rahule jäin. Konsultant pani mu näonaha kohta üht-teist kirja ning nii saime mulle sobiliku komplekti. Mu näonahk on praegu ilmale väga tundlik ja minu näo üheks kaitseks sellisel ajal on, kurb küll öelda, aga meik.. Mitte midagi muud pole teha, aga see kaitseb mu näonahka,…

Mis mu nahaga juhtus?!?

Päikesekiired!

Mul on teile ülivahvaid uudiseid tegelikult..
Kuna suvi on tulekul ja kes meist siis ei tahaks ilusat kuldset jumet omada juba suve algul? Mina olen kindlasti see kes tahaks... Viimased päevad on olnud ju lausa nii suvised, et raske on mitte mõelda puhkusele, rannale, suveplaanidele ja paljule muule.
Praegune Päike ja ilm pole aga just kõige sobilikumad päevitamiseks..
Kuigi, kui võtta seda praegust Päikest umb. 15min siis on see meile, põhjamaalastele, igati kasulik, kuid arvestades varakevadist õhku on ka haigused kerged tulemad, niiet see on väga 50/50 olukord. Mina olen kaa üritanud Päikese käes vedeleda, kuid mina kui külmavares kauem kui 15min olla ei suudagi :D

Aga seoses selle probleemiga, et õues on jahe ja Päikest võtta ei kannata ning kurbus on hinges, et jälle ma teiseks juuniks pruuniks ei saa, siis DON'T YOU WORRY DEAR!!
Mina ja The Body Shop aitame sind!

Nimelt on saabunud The body shop'i lettidele uus toode nagu: Honey Bronze BB-kreem- kehale..
S…