Skip to main content

Uued tuuled!

Lõpuks on 9. lühikest, kuid samas ka pikka kooliaastat läbi. Mulle pole see siiani tegelikult kohale jõudnud, et ma just lõpetasin. Seda on imelik mõelda, et minust saab gümnasist.. Uhke tunne tuli sisse, kui nägin oma nime RRG sissevõetud õpilaste nimekirjas.. See päev kui teada sain, et olen sisse saanud uude kooli, tulid pisarad silma. Eksamid läks täpselt nii nagu soovisin, kooli sain ma sisse- uhke tunne tekkis isegi korraks. Mul on ka oma klassivendade ja õdede üle nii hea meel. Paljud said just sinna sisse kuhu soovisid..
Kurb on mõelda, et ma ei puutu nendega enam nii palju kokku kui varem kuid enamik on nkn RRG-s sees.. Näeme päris tihedalt ma usun :D
Lõpetamine möödus väga emotsioonide rikkalt. Mul ei lähe kunagi sellised suuremad sündmused täiesti nii nagu ma olen mõelnud või soovinud ja nii ka see kord, kuid negatiivsed asjad siia blogisse ei kuulu, teeme nii.. :D Ja maailm ei pöörlegi ainult ümber minu, niiet asjad ei PEAGI minema alati nii nagu meie tahame või soovime.
Aktus oli üsnagi meeleolukas.. Alguses kui lavale läksime ja istusime, mõtlesime paari neiuga, et huvitav, kas rahvast rohkem ei tulegi, kuid siis kui saal pärast taas valgeks läks oli rahavast kaks korda rohkem, mis on oli muidugi meeldiv ;)
Klassi lõpuvideo võttis minu silma märjaks, just sellepärast et selle klassiga on liiga palju imelisi mälestusi.. Oleksin oodanud, et üheksas klass pakub neid veelgi enam, kuid pigem jäid säravamad hetked natukene varasemasse aega.
Aktusel oli nii võrd armsaid ja sooje hetki, ühislaul kukkus lausa okeilt välja, mis oli täielik ime :D
Küsisin vanematelt, et kas oligi siis kassikoor, aga nemad sellega ei nõustunud.

Minu jaoks on üheksas klass edukalt läbitud, oli raske, oli vahva ja see oli väärt oma aja panustamist. Lihtsalt loodan, et uus kool-uued tuuled, uued tutvused ja väljakutsed, mille kõik tahan avasüli vastu võtta.. Loodan ka õpilasesindusele pihta saada.. Sain Haljalas, saan ehk ka Rakveres ;) Palusin Šwanil endale reklaami ka teha.. Äkki läheb õnneks :D

Ühesõnaga, nüüd on aga suvi.. Loodan, et saan oma närvid välja puhatud, mõnusalt sõpradega aega veeta ja paalju blogida.. Mul on palju palju mõtteid ja äkki saavad need ka teoks..

Väike HINT teile... Kõik jäätise armastajad, te peaksite mu blogil silma peal hoidma, sest ehk on tulemas varsti midagi ka sellel teemal... ;)  

Nüüd aga natuke pilte:
Aitähh mu noor fotograaf: Kelly Reinmaa
Comments

Popular posts from this blog

Lõpuks Eestis?!?! Mina proovisin omal nahal järgi!

Vauvau!!

Tahan teiega jagada midagi üli-ülivinget!! Nimelt sain ma naistepäeval, oma kallilt emalt kingituseks kinkekaardi, Belle Stuudiosse, mis asub Rakveres ja on endale aastatega väga kõva nime teinud. Minu ema on seal pikaajaline klient ning on alati oma tulemuse ja soovituga rahule jäänud. 
Mina ise aga avastasin hiljuti sellise, vähekene uuema teenuse nimega ''lashlift''.. Tundus põnev kuna sinu oma ripsmetele ei hakata juurde toppima midagi võltsi, vaid kasutatakse sinu enda naturaalset ja oma, et veidike särtsu anda juurde su välimusele ning need kes ripsmedussi kasutada ei soovi/ei viitsi on see suurepärane lahendus minu meelest... Ühesõnaga, mis siis täpsemalt on lashlift?
Uudne tehnoloogia, mis kujutab endast ripsmete koolutamist silikoonpadjal. Tänu sellele ei ole võimalik koolutada ripsmeid ebaloomulikult krussi ega ka ebaühtlaselt. Silikoonpadi asetatakse silmalaule ning iga viimnegi ripsmekarv pööratakse sellele. Seejärel kantakse ripsmetele spetsiaalne…

Näonahaprobleemid, ekseem.. Kas The Body Shop aitas? Jõulukollektsioon ja palju muud!

Heihei mu armsad kaalikad ja kapsad!
Olin nüüd veidike aega taaskord eemal, kuid nüüd olen ma vahvalt tagasi. Jah, ka seekord videoga.. I give my word, küll need üsna pea paremaks lähevad! :D

Seekord siis postitus teile taas näo/kehahooldustoodetest.
Mul on suur ja siiras au öelda, et tegin The Body Shopiga taaskord koostööd.
Im so in love!
Ma olen nende toodete fänn, mitte midagi muud pole öelda.. Mulle meeldib nende kvaliteet ning olemus..
Hmm, olemus? Olemus just selles mõttes, et nemad ei testi oma tooteid loomade peal!
HURRAA! Ütlen ma selle peale.

Seekord sain ma natukese rohkema osaliseks kui lihtsalt pakike.
Nimelt, läksin ma Viru Keskusesse ning mulle tehti konsultatsioon The Body Shop'is, millega väga rahule jäin. Konsultant pani mu näonaha kohta üht-teist kirja ning nii saime mulle sobiliku komplekti. Mu näonahk on praegu ilmale väga tundlik ja minu näo üheks kaitseks sellisel ajal on, kurb küll öelda, aga meik.. Mitte midagi muud pole teha, aga see kaitseb mu näonahka,…

Mis mu nahaga juhtus?!?

Päikesekiired!

Mul on teile ülivahvaid uudiseid tegelikult..
Kuna suvi on tulekul ja kes meist siis ei tahaks ilusat kuldset jumet omada juba suve algul? Mina olen kindlasti see kes tahaks... Viimased päevad on olnud ju lausa nii suvised, et raske on mitte mõelda puhkusele, rannale, suveplaanidele ja paljule muule.
Praegune Päike ja ilm pole aga just kõige sobilikumad päevitamiseks..
Kuigi, kui võtta seda praegust Päikest umb. 15min siis on see meile, põhjamaalastele, igati kasulik, kuid arvestades varakevadist õhku on ka haigused kerged tulemad, niiet see on väga 50/50 olukord. Mina olen kaa üritanud Päikese käes vedeleda, kuid mina kui külmavares kauem kui 15min olla ei suudagi :D

Aga seoses selle probleemiga, et õues on jahe ja Päikest võtta ei kannata ning kurbus on hinges, et jälle ma teiseks juuniks pruuniks ei saa, siis DON'T YOU WORRY DEAR!!
Mina ja The Body Shop aitame sind!

Nimelt on saabunud The body shop'i lettidele uus toode nagu: Honey Bronze BB-kreem- kehale..
S…