Skip to main content

Puhkus...

Ma lõpuks tunnen, et suvi on tõesti käes. Minu puhkus pole kaua peal saanud olla, kuna pääsesime kooliorjusest alles 17.ndal, kuid kavatsen sellest suvest võtta maksimumi, teha, käia ja näha nii palju kui vähegi võimalik. Ma ei usu siiani, et see suvi on mulle jõudnud juba pakkuda rohkem elamusi kui peaaegu, et kõik eelmised.
Perega puhkasime see aasta Saaremaal. Broneerisin meie perele puhkuse juba Aprillis ja panime plaanid paika, kus liigume, mida tahame näha ja korraldada.
Ööbisime Aadu talus, Suure-rootsi külas.... See kant võtab sõnatuks...
 Meri on kilomeetri kaugusel- hommikul ärgates avaneb vaade merele ja sa saad olla täielikus vaikuses. Peaaegu, et kusagil, ei kusagil. Värske rannaäärne õhk, päike, soojad ilmad- kõik see on lihtsalt võrratu..
Saaremaa on suviti tõeline paradiis.. Palju turiste, põnevaid kohti ja pidustusi. Inimesed on omamoodi ja mõnusad. Eriti vahva oli Aadu talu pere- tõeliselt soojad inimesed.
Kõik kes ostivad endale Saaremaal ööbimist või muud mõnusat olemist, kindlasti võtke Aadu talu perega ühendust!!

Link pradiisi: Aadutalu

Saaremaal olles käisime muidugi ka natukene ringi ning minu lemmikuks kohaks sai kindlasti Dendraarium, kuhu ma oleks meeleldi jäänudki. See müstiline keskkond võlus mind tõeliselt. Seal jalutades, loodust vaadates ja uurides sealseid puid-taimi, tekkis sisse selline mõnus rahulolu tunne, et kõik siin ilmas ei olegi nii võlts.. Palju on meie ümber ehtsat ja kaunist, seda peab oskama lihtsalt märgata...


Turiste sai mängitud kõvasti ja selle aastane esimene meres ujumine sai ka Saaremaal tehtud.. Kuressaares sai mõnusalt ringi tatsatud ja mõnusaid külapoode-ökopoode külastatud.. Turistidelt üritatakse seal ikka kõvasti raha kätte saada ja loogiline on, et see ka õnnestub. Meie lemmikuks söögikohaks sai kindlasti Mõnus Villem, lihtsalt VAU milline teenindus ja millised toidud ning super sisustus.. Väga viis pluss!! Külastasime viimasel päeval ka Seebikoda, mis oli tõeliselt vägev.. Mind sellistesse poodidesse lasta ei tohiks!! :D
Käisime Saksa poes samuti, seal müüakse ise tehtud jäätist ja seda ei anna poejäätistega ausalt öeldes võrreldagi. Lihtsalt võrratult puhas maitse ja kristalle on jäätises nii hästi tunda, et oh APPI!! Võite vabalt järeldada, et olen jäätise fänn ja tõepoolest, jäätisele ma ei ütlema ei hakka! ;) Rääkisin ka eelmises postituses, et varsti tuleb juttu jäätise teemadel ja just nii ongi! Sain Balbiino armsa pakikese kätte ja saan teiega oma rõõmu jagada!

Saaremaal olles sain ma oma patakaid korralikult laadida ja õnneks vedas meil ka ilmadega suurepäraselt.. Perega oli hea koos olla ja mõnus oli kõigiga aega veeta. Ja nagu ikka- haigusest sain ma lahti ikka siis kui koju jõudsin!! 


Comments

Popular posts from this blog

Lõpuks Eestis?!?! Mina proovisin omal nahal järgi!

Vauvau!!

Tahan teiega jagada midagi üli-ülivinget!! Nimelt sain ma naistepäeval, oma kallilt emalt kingituseks kinkekaardi, Belle Stuudiosse, mis asub Rakveres ja on endale aastatega väga kõva nime teinud. Minu ema on seal pikaajaline klient ning on alati oma tulemuse ja soovituga rahule jäänud. 
Mina ise aga avastasin hiljuti sellise, vähekene uuema teenuse nimega ''lashlift''.. Tundus põnev kuna sinu oma ripsmetele ei hakata juurde toppima midagi võltsi, vaid kasutatakse sinu enda naturaalset ja oma, et veidike särtsu anda juurde su välimusele ning need kes ripsmedussi kasutada ei soovi/ei viitsi on see suurepärane lahendus minu meelest... Ühesõnaga, mis siis täpsemalt on lashlift?
Uudne tehnoloogia, mis kujutab endast ripsmete koolutamist silikoonpadjal. Tänu sellele ei ole võimalik koolutada ripsmeid ebaloomulikult krussi ega ka ebaühtlaselt. Silikoonpadi asetatakse silmalaule ning iga viimnegi ripsmekarv pööratakse sellele. Seejärel kantakse ripsmetele spetsiaalne…

Näonahaprobleemid, ekseem.. Kas The Body Shop aitas? Jõulukollektsioon ja palju muud!

Heihei mu armsad kaalikad ja kapsad!
Olin nüüd veidike aega taaskord eemal, kuid nüüd olen ma vahvalt tagasi. Jah, ka seekord videoga.. I give my word, küll need üsna pea paremaks lähevad! :D

Seekord siis postitus teile taas näo/kehahooldustoodetest.
Mul on suur ja siiras au öelda, et tegin The Body Shopiga taaskord koostööd.
Im so in love!
Ma olen nende toodete fänn, mitte midagi muud pole öelda.. Mulle meeldib nende kvaliteet ning olemus..
Hmm, olemus? Olemus just selles mõttes, et nemad ei testi oma tooteid loomade peal!
HURRAA! Ütlen ma selle peale.

Seekord sain ma natukese rohkema osaliseks kui lihtsalt pakike.
Nimelt, läksin ma Viru Keskusesse ning mulle tehti konsultatsioon The Body Shop'is, millega väga rahule jäin. Konsultant pani mu näonaha kohta üht-teist kirja ning nii saime mulle sobiliku komplekti. Mu näonahk on praegu ilmale väga tundlik ja minu näo üheks kaitseks sellisel ajal on, kurb küll öelda, aga meik.. Mitte midagi muud pole teha, aga see kaitseb mu näonahka,…

Mis mu nahaga juhtus?!?

Päikesekiired!

Mul on teile ülivahvaid uudiseid tegelikult..
Kuna suvi on tulekul ja kes meist siis ei tahaks ilusat kuldset jumet omada juba suve algul? Mina olen kindlasti see kes tahaks... Viimased päevad on olnud ju lausa nii suvised, et raske on mitte mõelda puhkusele, rannale, suveplaanidele ja paljule muule.
Praegune Päike ja ilm pole aga just kõige sobilikumad päevitamiseks..
Kuigi, kui võtta seda praegust Päikest umb. 15min siis on see meile, põhjamaalastele, igati kasulik, kuid arvestades varakevadist õhku on ka haigused kerged tulemad, niiet see on väga 50/50 olukord. Mina olen kaa üritanud Päikese käes vedeleda, kuid mina kui külmavares kauem kui 15min olla ei suudagi :D

Aga seoses selle probleemiga, et õues on jahe ja Päikest võtta ei kannata ning kurbus on hinges, et jälle ma teiseks juuniks pruuniks ei saa, siis DON'T YOU WORRY DEAR!!
Mina ja The Body Shop aitame sind!

Nimelt on saabunud The body shop'i lettidele uus toode nagu: Honey Bronze BB-kreem- kehale..
S…