Skip to main content

Puhkus puhkus puhkus

VAHEAEG... on nüüdseks läbi :(

Vaheaeg möödus täpselt nii kiirelt kui vaheldub eestimaa ilm. Ma nautisin vaheaega tõepoolest, kuid siiski ei saa ikka olla head ilma halvata..
Vaheaeg algas minu sõiduga Viljandisse ning sealt edasi Lätti- täpsemalt Riiga.. Lätis olen käinud varasemalt ainult perega kui olin veel päris pisike ning siis käisime Jurmalas, veepargis ning kui seal oli käidud, suundusime koheselt koju tagasi, niiet mingit kultuurilaksu ma sealt ei saanud.
See kord läks teisiti.
Sain teistmoodi kultuurilaksu kui oleksin soovinud kõigele lisaks..
Läti iseenesest oli võrratu!!

Uhked vanad ehitised, vanalinn oli mõnus ja huvitav ning läti maastik oli võrratu kui sõitsime rohkem Riiast välja loodusesse.
Kui jõudsime Sigulda'sse, ei oleks kohe kindlasti öelnud, et tegu on lätiga... Pigem oleks justkui sattunud Saksamaale kus kohe kohe on saabumas talv... Sigulda on lihtsalt imeline.. Kellele meeldib sügis, loodus ja liikumine siis on see koht kuhu peab minema!! Oleksime ehk tahtnud seal kauemgi olla aga aeg on kuri kuluma.. Läksime sinna päeval kui tahtsime eesti tagasi tulla ja kuna plaan oli jõuda eestisse veel normaalsel kellaajal siis ei olnud ajaga väga priisata.. See on minu kõige nõrgem külg üldse- Ma tahaks olla nii et aeg ei mõjutaks mind, et see oleks, kuluks, tuleks ja oleks, ilma et ma selle pärast liigselt põeks.
Seoses ebameeldiva kultuurilaksuga- jah, olen vist ka natuke hajameelne ja mul ei ole õrna aimugi, miks oli vaja mul rahakott ära kaodata.. Õigemini, mis kaodata.. See varastati ja ma sisimas loodan, et see kuue varbaline, kes mu rahakoti, koos mu ID-kaardiga, pangakaardiga, sõidukaardiga ja rahaga endale sai, maksab selle eest väärilist hinda. Jah ma võin mõelda, et tema vajas seda raha rohkem kui mina, aga olgem ausad, see oli minu kogutud, pikalt hoitud raha mida oleksin saanud väärikalt kulutada, kuid ei.. Tulime ots-otsaga kokku ning koju jõudes olid küll kõik meie ressursid otsas. Selline kogemus välismaal olles õpetas mulle tegelikult palju.. Ma tean nüüd kordades paremini kuidas oma asju planeerida ja kuidas midagi jagada ning kuidas oma raha hoida.
Et ressursse säästa, otsustasime teisel päeval, et matkame jala ringi.. Niiet avastasime Riiat täiesti lambist ja jumal tänatud, et on olemas selline asi nagu google maps. Tõesõna.. Ma olin ükskord elus väga tänulik sellele vidinale.. Mulle meeldib kaardi järgi ringi reisida ja näpuga sealt järge ajada, kuid siiski, google maps oli lifesaver. Liikusime teisel päeval ringi riia keskturul ja selline karge jahedam õhk mis lätis oli võttis lõpuks päris läbi.. Lõunasöök oli meil alles kell viis :D
Päeva lõpus vaatasin, et kõndisime jala kokku 14km, mis oli meie silmis päris kõva saavutus!!
Hotell kus me ööbisime oli võrratu. Selline teenindus, mõnus standard tuba, vapustavalt maitsev söök ja rahulik õhkkond. Ma läheks iga kell tagasi!! I HEART BELLEVUE!!


Edaspidi olen ma reisides kordades ettevaatlikum ja planeerin oma asjad korralikult läbi..
Nüüdseks olen teinud kõik uued kaardid ja eelnevad ära blokeerinud.
Kogemuse võrra jälle rikkamad.. Ja läti politseisse ei soovita ma kellegil minna. :D 
-M 

Comments

Popular posts from this blog

JOIK'i imelised või hoopis mitte nii imelised tooted?!?!

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

See kord oleme täiesti arvustuse maailmas.. Nagu lubasin, toon teieni arvustuse just JOIK'i toodetest, sest kingijumal õnnistas mind eelmise aasta jõuludel (haha, nii äge on öelda ''eelmise aasta'') just selle firma toodetega..

Kingikottidest leidsin ma 3 erinevat JOIK'i toodet, mis pani mind tohutult üllatama, sest tegu pole sugugi odava firmaga, küll aga kvaliteetsega. Mina isiklikult olen varasemalt nende suur küünalde fänn olnud, kuna tean, et küünlad on eestimaised ning loodussõbralikud. Lemmikud küünlad on kindlasti piparkook ning kuum šokolaad!
See kord oli küünalde asemel aga kehahooldus tooted, millest vaid ühte tegelikult soovisin. Selleks oli JOIK'i huuleõli. Lugesin selle kohta juba varasemalt ühest blogist ja jäi ikka kripeldama hinge küll, et seda oleks mul vaja. Huuled on minul üks nõrgemaid kohti ning suuääres olev lõhe/ketendav nahk on siiani minu probleemiks, KUID ka see on tänu The Body Shop'i toodetele p…

Näonahaprobleemid, ekseem.. Kas The Body Shop aitas? Jõulukollektsioon ja palju muud!

Heihei mu armsad kaalikad ja kapsad!
Olin nüüd veidike aega taaskord eemal, kuid nüüd olen ma vahvalt tagasi. Jah, ka seekord videoga.. I give my word, küll need üsna pea paremaks lähevad! :D

Seekord siis postitus teile taas näo/kehahooldustoodetest.
Mul on suur ja siiras au öelda, et tegin The Body Shopiga taaskord koostööd.
Im so in love!
Ma olen nende toodete fänn, mitte midagi muud pole öelda.. Mulle meeldib nende kvaliteet ning olemus..
Hmm, olemus? Olemus just selles mõttes, et nemad ei testi oma tooteid loomade peal!
HURRAA! Ütlen ma selle peale.

Seekord sain ma natukese rohkema osaliseks kui lihtsalt pakike.
Nimelt, läksin ma Viru Keskusesse ning mulle tehti konsultatsioon The Body Shop'is, millega väga rahule jäin. Konsultant pani mu näonaha kohta üht-teist kirja ning nii saime mulle sobiliku komplekti. Mu näonahk on praegu ilmale väga tundlik ja minu näo üheks kaitseks sellisel ajal on, kurb küll öelda, aga meik.. Mitte midagi muud pole teha, aga see kaitseb mu näonahka,…

Mis mu nahaga juhtus?!?

Päikesekiired!

Mul on teile ülivahvaid uudiseid tegelikult..
Kuna suvi on tulekul ja kes meist siis ei tahaks ilusat kuldset jumet omada juba suve algul? Mina olen kindlasti see kes tahaks... Viimased päevad on olnud ju lausa nii suvised, et raske on mitte mõelda puhkusele, rannale, suveplaanidele ja paljule muule.
Praegune Päike ja ilm pole aga just kõige sobilikumad päevitamiseks..
Kuigi, kui võtta seda praegust Päikest umb. 15min siis on see meile, põhjamaalastele, igati kasulik, kuid arvestades varakevadist õhku on ka haigused kerged tulemad, niiet see on väga 50/50 olukord. Mina olen kaa üritanud Päikese käes vedeleda, kuid mina kui külmavares kauem kui 15min olla ei suudagi :D

Aga seoses selle probleemiga, et õues on jahe ja Päikest võtta ei kannata ning kurbus on hinges, et jälle ma teiseks juuniks pruuniks ei saa, siis DON'T YOU WORRY DEAR!!
Mina ja The Body Shop aitame sind!

Nimelt on saabunud The body shop'i lettidele uus toode nagu: Honey Bronze BB-kreem- kehale..
S…