Skip to main content

Uued lemmikud!!

Hei mu Päikesed!

Ma olen taaskord suutnud oma blogi unarusse jätta ja teid mitte uute postitustega üllatada..
See viga saab aga kohe-kohe parandatud!!

Viimasel ajal on olnud taaskord tohutult kiire... Olen üritanud keskenduda endale, koolile ja oma mõttemaailmale, et kõik ennast ümbritsev püsiks stabiilne ja korras.
Mõtteid ja mõttemaailma muutes suudame me nii palju ära teha!- See on lihtsalt imeline!
Olen olnud mõtetega pahuksis juba üle mitme aasta ja kui lõpuks tunned, et midagi hakkab selgenema, sul on oskus elu nautida- siis see on lihtsalt imeline tunne!

Veetsin just nädalavahetuse enda jaoks ühe kõige kalleima inimesega. Tema on see, kes on suutnud mu ellu tuua põnevuse, ärevuse- kõik selle, mis vahepeal puudu oli.
Seoses kooliga, tööga, stressiga, otsustasime, et veedame oma nädalavahetuse natukene erilisemalt kui teised. Leppisime kokku et ei soovi mingid kära/müra, vaid ilusat loodust ja üksteist. Niisiis valisime välja mõnusa ööbimiskoha ning väljasõidu sihtpunkti..
Eile õhtul, kui saabusime ööbimiskohta, mille olime välja vaadanud.. Siis muutus olek ülimõusaks... Tegime kaminasse tule ja nautisime seda aega, mis nii kiirelt tundub kaduvat.. Tundsin ennast nii mõnusalt ja koduselt ning üliõnnelikuna.
Otsustasime koos süüa teha, mõnusalt olla ja teineteisele pühenduda.. Teistest, kärast, sotsiaalsest maailmast eemal... See õhtu oli tõeline kingitus.. Tema on mu tõeline kingitus..
Mulle meeldib temaga aega veeta, temaga looduses olla ja seda, meile antud Maailma nautida!


Ma tahaksin, et me hindaksime teineteist rohkem, rohkem sellistena nagu oleme ja asutaksime teineteist.. Usaldaks ja suunaks teineteist õigele ja paremale teele. Võtaks ette seiklusi, naudiks elu, nii kauaks kui seda meile anutud on ja tunneks rõõmu sellest mis meil on. Eile ma mõistsin teda vaadates, kui palju mul tegelikult on.. See on lihtsalt imeline.
Nüüd aga asja juurde.. Seda mida enamus siiski vist ootavad!! :D

Nagu paljud mu blogijälgiad juba teavad, olen ma tegelikult suur uudistoodete fänn ja sport käib minuga ja mu mõtetega 24/7 kaasas!
Niisiis, ei saa ka mina halvem olla ja pidin järgi proovima need uued sporditooted, mis on meie poelettidele saabunud..

Nendeks toodeteks seekord on siis: ProFeel jogurt,  FAST NIX energabatoonid, FAST puddingud...

ProFeel jogurtid..
Minu kauaaegne lemmik on olnud Profeel ja nende uus jogurti tasemel toode tõsiselt paitas mu maitsemeeli!
See on super, et suudetakse teha ka midagi tervislikumat ja nendele sobivamat, kes oma toidulauda peavad jälgima ja korrigeerima rohkem!
Nagu paljude ja ka minu lemmikuks on ProFeel'ilt maitse poolest Ahjuõuna oma.. Ajasin samuti poelettidelt taga kaua aega karamelli maitset, kuna olen karamelli suur fänn, kuid selle maitse minu karamelli-isu niivõrd palju ei rahuldanud :(
Kuid siiski on see super vahepala ja täpselt sobivas suuruses!! Minu kindlaks lemmikuks jääb ahjuõuna maitseline!!FAST karamellimaitseline pudding..
See ei olnud suuresti minu pärusmaa...
Ma pole olnud suur puddingu fänn ja ehk on asi selles, kuid inimestele, kes armastavad puddinguid ja karamelli siis on see ju super võimalus kuidas oma magusaisukest rahuldada ja seda täiesti patuvabalt..
Kogu topsik(200g) on kõigest 144cal...
Oma näitajate poolest on see tõepoolest super ja üritan seda kasutada mõndade magustoitude puhul tulevikus, vaatan mis välja tuleb!


NIX/NAX/MAX energiabatioonid..

MINU NÕRKUS!
Ma lihtsalt nii armastan neid batoone!
See on minu ''way to go'' kui on vaja kiiret energiat ja magusalaksu.. Tõesõna! Mõlemad, nii ''CHUNCKY butter'' kui ka '' CHUNCKY Vanilla'' on suurepärased!
Tekstuur on täpselt see, mida vajan- mõnusalt kaua näritav ja samas kõrbe ja ahvatlev!!
Samuti ka uuem, karamellimaitseline- MAX batoon on lihtsalt AMAZING!!
Ilma nendeta enam ei oskaks ;)
Ja seda kui väga ma NIX-i armastan avaldub hästi pildil :D

Comments

Popular posts from this blog

Lõpuks Eestis?!?! Mina proovisin omal nahal järgi!

Vauvau!!

Tahan teiega jagada midagi üli-ülivinget!! Nimelt sain ma naistepäeval, oma kallilt emalt kingituseks kinkekaardi, Belle Stuudiosse, mis asub Rakveres ja on endale aastatega väga kõva nime teinud. Minu ema on seal pikaajaline klient ning on alati oma tulemuse ja soovituga rahule jäänud. 
Mina ise aga avastasin hiljuti sellise, vähekene uuema teenuse nimega ''lashlift''.. Tundus põnev kuna sinu oma ripsmetele ei hakata juurde toppima midagi võltsi, vaid kasutatakse sinu enda naturaalset ja oma, et veidike särtsu anda juurde su välimusele ning need kes ripsmedussi kasutada ei soovi/ei viitsi on see suurepärane lahendus minu meelest... Ühesõnaga, mis siis täpsemalt on lashlift?
Uudne tehnoloogia, mis kujutab endast ripsmete koolutamist silikoonpadjal. Tänu sellele ei ole võimalik koolutada ripsmeid ebaloomulikult krussi ega ka ebaühtlaselt. Silikoonpadi asetatakse silmalaule ning iga viimnegi ripsmekarv pööratakse sellele. Seejärel kantakse ripsmetele spetsiaalne…

Näonahaprobleemid, ekseem.. Kas The Body Shop aitas? Jõulukollektsioon ja palju muud!

Heihei mu armsad kaalikad ja kapsad!
Olin nüüd veidike aega taaskord eemal, kuid nüüd olen ma vahvalt tagasi. Jah, ka seekord videoga.. I give my word, küll need üsna pea paremaks lähevad! :D

Seekord siis postitus teile taas näo/kehahooldustoodetest.
Mul on suur ja siiras au öelda, et tegin The Body Shopiga taaskord koostööd.
Im so in love!
Ma olen nende toodete fänn, mitte midagi muud pole öelda.. Mulle meeldib nende kvaliteet ning olemus..
Hmm, olemus? Olemus just selles mõttes, et nemad ei testi oma tooteid loomade peal!
HURRAA! Ütlen ma selle peale.

Seekord sain ma natukese rohkema osaliseks kui lihtsalt pakike.
Nimelt, läksin ma Viru Keskusesse ning mulle tehti konsultatsioon The Body Shop'is, millega väga rahule jäin. Konsultant pani mu näonaha kohta üht-teist kirja ning nii saime mulle sobiliku komplekti. Mu näonahk on praegu ilmale väga tundlik ja minu näo üheks kaitseks sellisel ajal on, kurb küll öelda, aga meik.. Mitte midagi muud pole teha, aga see kaitseb mu näonahka,…

Mis mu nahaga juhtus?!?

Päikesekiired!

Mul on teile ülivahvaid uudiseid tegelikult..
Kuna suvi on tulekul ja kes meist siis ei tahaks ilusat kuldset jumet omada juba suve algul? Mina olen kindlasti see kes tahaks... Viimased päevad on olnud ju lausa nii suvised, et raske on mitte mõelda puhkusele, rannale, suveplaanidele ja paljule muule.
Praegune Päike ja ilm pole aga just kõige sobilikumad päevitamiseks..
Kuigi, kui võtta seda praegust Päikest umb. 15min siis on see meile, põhjamaalastele, igati kasulik, kuid arvestades varakevadist õhku on ka haigused kerged tulemad, niiet see on väga 50/50 olukord. Mina olen kaa üritanud Päikese käes vedeleda, kuid mina kui külmavares kauem kui 15min olla ei suudagi :D

Aga seoses selle probleemiga, et õues on jahe ja Päikest võtta ei kannata ning kurbus on hinges, et jälle ma teiseks juuniks pruuniks ei saa, siis DON'T YOU WORRY DEAR!!
Mina ja The Body Shop aitame sind!

Nimelt on saabunud The body shop'i lettidele uus toode nagu: Honey Bronze BB-kreem- kehale..
S…