Skip to main content

Lõpuks Eestis?!?! Mina proovisin omal nahal järgi!

Vauvau!!

Tahan teiega jagada midagi üli-ülivinget!!
Nimelt sain ma naistepäeval, oma kallilt emalt kingituseks kinkekaardi, Belle Stuudiosse, mis asub Rakveres ja on endale aastatega väga kõva nime teinud. Minu ema on seal pikaajaline klient ning on alati oma tulemuse ja soovituga rahule jäänud. 

Mina ise aga avastasin hiljuti sellise, vähekene uuema teenuse nimega ''lashlift''.. Tundus põnev kuna sinu oma ripsmetele ei hakata juurde toppima midagi võltsi, vaid kasutatakse sinu enda naturaalset ja oma, et veidike särtsu anda juurde su välimusele ning need kes ripsmedussi kasutada ei soovi/ei viitsi on see suurepärane lahendus minu meelest...
Ühesõnaga, mis siis täpsemalt on lashlift?

Uudne tehnoloogia, mis kujutab endast ripsmete koolutamist silikoonpadjal. Tänu sellele ei ole võimalik koolutada ripsmeid ebaloomulikult krussi ega ka ebaühtlaselt. Silikoonpadi asetatakse silmalaule ning iga viimnegi ripsmekarv pööratakse sellele. Seejärel kantakse ripsmetele spetsiaalne vahend, mille eemaldamise järel värvitakse ripsmed kliendi poolt valitud tooni ripsmevärviga.
Lash Lift’i oleme nüüd täiendanud lisaainega – Lash Botox. See on aine, mis kantakse ripsmetele peale Lash Lift’i teostamist. Lash Botox sisaldab argaaniaõli, keratiini, amiinohappeid ja proteiini, et anda ripsmetele jõudu kasvada tugevamaks. Lisaks tekitab see ka visuaalselt ripsmekarvale pikkust ja tugevust.
Kui kaua võtab protseduur aega?Lash lift protseduurile kulub aega 60-75 minutit.
Lash Botox‘i lisamisel on protseduuri kestus 75-90 minutit
Kui kaua kestab tulemus?
Lash lift protseduuri tulemus kestab 6-8 nädalat.
Rohkem saad lugeda siit: http://www.lydiajakson.com/lashlift/
Kuna ma polnud kunagi varem käinud ilusalongis, et lasta tegeleda oma ripsmete, kulmude või muu sellisega, siis oli see kogemus üsnagi mõnus.. Sellel ajal kui minuga tegeleti tekkis selline jube mõnus rahu sisse ja sain lõõgastuda, lausa kippusin magama jääma :D. Kindlasti oli see ka tänu sellele, et teenindus oli väga super! Mulle räägiti kõik alguses ära, et see või teine protseduur võib õhetada, veidike ärritada jne. Kogu teenuse juures ainuke asi mis kujunes ebameeldivaks oli see, et ripsmeid värviti, mis käib selle teenuse juurde ning seda värvi sattus silma, mis tõesti kõrvetas ning mitte vähe, kuid see oli üsnagi kiirelt mööduv ja teenindaja tegutses väga professionaalselt! Mina jäin igati rahule.

Pilt enne salongi jõudmist: 

Ripsmed järgmisel päeval:
Kuna minu enda ripsmed on üsnagi lühikesed, siis rääkis tehnik mulle, et ripsmed võivad hakata kurussi minema, rist-rästi kasvama ja kaarduma- sellisel juhul pean tagasi pöörduma ja nad kasutavad mingit teatud vahendit, et taas mu ripsmed sirgeks teha.. Kuid ma loodan, et seda päris ei juhtu. Praeguseks olen ma tulemusega tõesti kenasti rahul ja midagi kurta ei saa!! Ripsmeid kammin ma harjaga kui nad kipuvad natuke risti-rästi minema, kuid see pole sugugi probleemiks ning hoiavad nad ka samuti suurepäraselt. Lubatud on lisaks ka veel endal ripsmeid värvida topeltefektiks!
Kui teil on veel küsimusi selles osas, siis julgelt kommenteerima ja mina julgelt vastama!! Kindlasti soovitan ma seda proovida neil, kes ei soovi endale mindagi võltsi panna, aga tahavad kevade puhul välimusse särtsakust tuua! ;)

Seniks palju Päikest!!
-M

Comments

Popular posts from this blog

JOIK'i imelised või hoopis mitte nii imelised tooted?!?!

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

See kord oleme täiesti arvustuse maailmas.. Nagu lubasin, toon teieni arvustuse just JOIK'i toodetest, sest kingijumal õnnistas mind eelmise aasta jõuludel (haha, nii äge on öelda ''eelmise aasta'') just selle firma toodetega..

Kingikottidest leidsin ma 3 erinevat JOIK'i toodet, mis pani mind tohutult üllatama, sest tegu pole sugugi odava firmaga, küll aga kvaliteetsega. Mina isiklikult olen varasemalt nende suur küünalde fänn olnud, kuna tean, et küünlad on eestimaised ning loodussõbralikud. Lemmikud küünlad on kindlasti piparkook ning kuum šokolaad!
See kord oli küünalde asemel aga kehahooldus tooted, millest vaid ühte tegelikult soovisin. Selleks oli JOIK'i huuleõli. Lugesin selle kohta juba varasemalt ühest blogist ja jäi ikka kripeldama hinge küll, et seda oleks mul vaja. Huuled on minul üks nõrgemaid kohti ning suuääres olev lõhe/ketendav nahk on siiani minu probleemiks, KUID ka see on tänu The Body Shop'i toodetele p…

Näonahaprobleemid, ekseem.. Kas The Body Shop aitas? Jõulukollektsioon ja palju muud!

Heihei mu armsad kaalikad ja kapsad!
Olin nüüd veidike aega taaskord eemal, kuid nüüd olen ma vahvalt tagasi. Jah, ka seekord videoga.. I give my word, küll need üsna pea paremaks lähevad! :D

Seekord siis postitus teile taas näo/kehahooldustoodetest.
Mul on suur ja siiras au öelda, et tegin The Body Shopiga taaskord koostööd.
Im so in love!
Ma olen nende toodete fänn, mitte midagi muud pole öelda.. Mulle meeldib nende kvaliteet ning olemus..
Hmm, olemus? Olemus just selles mõttes, et nemad ei testi oma tooteid loomade peal!
HURRAA! Ütlen ma selle peale.

Seekord sain ma natukese rohkema osaliseks kui lihtsalt pakike.
Nimelt, läksin ma Viru Keskusesse ning mulle tehti konsultatsioon The Body Shop'is, millega väga rahule jäin. Konsultant pani mu näonaha kohta üht-teist kirja ning nii saime mulle sobiliku komplekti. Mu näonahk on praegu ilmale väga tundlik ja minu näo üheks kaitseks sellisel ajal on, kurb küll öelda, aga meik.. Mitte midagi muud pole teha, aga see kaitseb mu näonahka,…

Mis mu nahaga juhtus?!?

Päikesekiired!

Mul on teile ülivahvaid uudiseid tegelikult..
Kuna suvi on tulekul ja kes meist siis ei tahaks ilusat kuldset jumet omada juba suve algul? Mina olen kindlasti see kes tahaks... Viimased päevad on olnud ju lausa nii suvised, et raske on mitte mõelda puhkusele, rannale, suveplaanidele ja paljule muule.
Praegune Päike ja ilm pole aga just kõige sobilikumad päevitamiseks..
Kuigi, kui võtta seda praegust Päikest umb. 15min siis on see meile, põhjamaalastele, igati kasulik, kuid arvestades varakevadist õhku on ka haigused kerged tulemad, niiet see on väga 50/50 olukord. Mina olen kaa üritanud Päikese käes vedeleda, kuid mina kui külmavares kauem kui 15min olla ei suudagi :D

Aga seoses selle probleemiga, et õues on jahe ja Päikest võtta ei kannata ning kurbus on hinges, et jälle ma teiseks juuniks pruuniks ei saa, siis DON'T YOU WORRY DEAR!!
Mina ja The Body Shop aitame sind!

Nimelt on saabunud The body shop'i lettidele uus toode nagu: Honey Bronze BB-kreem- kehale..
S…