Skip to main content

Miks Sind trennis polnud? ''Feet on fire training day''

ULALALAA!!
Heihei mu kaalikad ja kapsad!!

Ma lihtsalt nii kibelen seda postitust tegema, uskumatu lihtsalt.. See päev jääb mulle kindlasti pikaks ajaks meelde ja ma ei jõua ära oodata millal ma jälle saan sellisest üritusest osa võtta. Reaalselt, koos on lõbusam treenida!! Milline feeling!

Nägin Facebookis juba üsna varakult Aqva trennipäeva üritust ning kohe üldse ei mõelnud, et ei peaks sellest osavõtma. SEE OLI MULLE MUST!! :)

Kuna Aqva spordikeskuses töötab ka minu endises koolis olnud kehalise treener, siis oli mul veelgi suurem ärevus sees, et minna ja osa saada tema treeningust. Bodypump oli the ''KILLER''. Tõesõna on see üks mu uutest lemmikutest. Varem pole olnud mul võimalust seda proovida, kuid VAUVAUVAU!

Minu lemmikuks oli kogu trainingday jooksul ikkagi Zumba.. Olen varasemalt käinud palju Sirius Clubi'is Zumbatamas, aga sellest on juba tükk aega möödas kui Sirius kinni pandi ja mina olen pidanud treeningust eemal olema.. Zumbatades trügisin ette ritta ja üldse ei kahetsenud. Zumba oli üks viimastest trennidest ja lõpuks tundisin ka, et trenn võttis mul higi lahmama! See on BEST feeling tõesõna!
Te ehk mõtlete, et ma olen imelik, et sellise power'iga sellest kirjutan, aga tõesti, ma naudin seda täiel rinnal kui saan vahvate inimeste koos treenida ja kõikidest seal olnutest õhkas sellist positiivset energiat, et see oli mingi maagilist..

Mul oli siiralt hea meel, et sain selle päeva esimese poole veeta kahe imelise neiuga, kes on lihtsalt energiast pakatavad ja nii ettevõtlikud!
Seal olles oleksin isegi arvanud, et näen rohkem tuttavaid ja üleüldse on rohkem inimesi, aga äkki oli see seotud ka päevaga? Et just pühapäev.. Kuigi, mina ei nurise!!


Seal olles asutus meie juurde üks neiu kes tutvustas meile ühte treening appi: App'i nimi on Nike + Training #NTC mis on tõsiselt hea app kui soovid oma päeva kombineerida mõne lühikese treeningu kui tunned, et tahad ja sul on selleks vaba aega- Siis reaalselt, miks ka mitte? Mina olen selle endale juba varasemalt tõmmanud, kuid siis jäi selle kasutamine soiku... Kavatsen selle kindlasti uuesti endale tõmmata! :)

Minu suureks rõõmuks oli ''Feet on fire'' treeningpäevale kohale tulnud ka FITSHOP!! Neil oli paar ülihead pakkumist ja nii soetasin endale ja oma noormehele 2x5 FAST batooni.. MMHMMMM, YES I DID!!! You heard me!!! Need batoonid on ja jäävad minu valikusse pikas-pikaks ajaks ;) Kuulete neist veel ette ja taha mu blogis!!
Ma vägaväga sooviksin proovida Marsi ja Snickersi batoonikesi ja nendest ka kirjutada nagu varemgi olen teinud, kuid minu kandis neid müüki pole tulnud :/
Kuid ehk mul veab ja leian neid kusagilt üsna pea!
Samuti sai Fitshopi tegemist jälgida ka Instagramis, niiet hoidke neil pilk peal!!


Minu kogemused on Aqva spordikeskusega küll üliheal tasemel ja soovitan julgelt, minge trenni!! :)

Olen ülimalt kaua jahtinud uusi trennipükse ja ootaksin teie poolt kommentaare, mis firmat soovitate, mida teie eelistate ja millised on teie kogemused Aqva spordikeskusega?
Järgmises postituses plaanin rääkida, mida hingest endale soetada sooviksin, senikas aga...

Palju Päikest teile!!

-M

Comments

Popular posts from this blog

Lõpuks Eestis?!?! Mina proovisin omal nahal järgi!

Vauvau!!

Tahan teiega jagada midagi üli-ülivinget!! Nimelt sain ma naistepäeval, oma kallilt emalt kingituseks kinkekaardi, Belle Stuudiosse, mis asub Rakveres ja on endale aastatega väga kõva nime teinud. Minu ema on seal pikaajaline klient ning on alati oma tulemuse ja soovituga rahule jäänud. 
Mina ise aga avastasin hiljuti sellise, vähekene uuema teenuse nimega ''lashlift''.. Tundus põnev kuna sinu oma ripsmetele ei hakata juurde toppima midagi võltsi, vaid kasutatakse sinu enda naturaalset ja oma, et veidike särtsu anda juurde su välimusele ning need kes ripsmedussi kasutada ei soovi/ei viitsi on see suurepärane lahendus minu meelest... Ühesõnaga, mis siis täpsemalt on lashlift?
Uudne tehnoloogia, mis kujutab endast ripsmete koolutamist silikoonpadjal. Tänu sellele ei ole võimalik koolutada ripsmeid ebaloomulikult krussi ega ka ebaühtlaselt. Silikoonpadi asetatakse silmalaule ning iga viimnegi ripsmekarv pööratakse sellele. Seejärel kantakse ripsmetele spetsiaalne…

Näonahaprobleemid, ekseem.. Kas The Body Shop aitas? Jõulukollektsioon ja palju muud!

Heihei mu armsad kaalikad ja kapsad!
Olin nüüd veidike aega taaskord eemal, kuid nüüd olen ma vahvalt tagasi. Jah, ka seekord videoga.. I give my word, küll need üsna pea paremaks lähevad! :D

Seekord siis postitus teile taas näo/kehahooldustoodetest.
Mul on suur ja siiras au öelda, et tegin The Body Shopiga taaskord koostööd.
Im so in love!
Ma olen nende toodete fänn, mitte midagi muud pole öelda.. Mulle meeldib nende kvaliteet ning olemus..
Hmm, olemus? Olemus just selles mõttes, et nemad ei testi oma tooteid loomade peal!
HURRAA! Ütlen ma selle peale.

Seekord sain ma natukese rohkema osaliseks kui lihtsalt pakike.
Nimelt, läksin ma Viru Keskusesse ning mulle tehti konsultatsioon The Body Shop'is, millega väga rahule jäin. Konsultant pani mu näonaha kohta üht-teist kirja ning nii saime mulle sobiliku komplekti. Mu näonahk on praegu ilmale väga tundlik ja minu näo üheks kaitseks sellisel ajal on, kurb küll öelda, aga meik.. Mitte midagi muud pole teha, aga see kaitseb mu näonahka,…

Mis mu nahaga juhtus?!?

Päikesekiired!

Mul on teile ülivahvaid uudiseid tegelikult..
Kuna suvi on tulekul ja kes meist siis ei tahaks ilusat kuldset jumet omada juba suve algul? Mina olen kindlasti see kes tahaks... Viimased päevad on olnud ju lausa nii suvised, et raske on mitte mõelda puhkusele, rannale, suveplaanidele ja paljule muule.
Praegune Päike ja ilm pole aga just kõige sobilikumad päevitamiseks..
Kuigi, kui võtta seda praegust Päikest umb. 15min siis on see meile, põhjamaalastele, igati kasulik, kuid arvestades varakevadist õhku on ka haigused kerged tulemad, niiet see on väga 50/50 olukord. Mina olen kaa üritanud Päikese käes vedeleda, kuid mina kui külmavares kauem kui 15min olla ei suudagi :D

Aga seoses selle probleemiga, et õues on jahe ja Päikest võtta ei kannata ning kurbus on hinges, et jälle ma teiseks juuniks pruuniks ei saa, siis DON'T YOU WORRY DEAR!!
Mina ja The Body Shop aitame sind!

Nimelt on saabunud The body shop'i lettidele uus toode nagu: Honey Bronze BB-kreem- kehale..
S…