Skip to main content

Plus bite ja BAREBELLS EESTIS?

Oioioii!!

Ma vist olen leidnud oma maitsemeeltele midagi uut!
Täiesti uskumatu millised maitsed ja tervislikud veel pealekauba! Olgu jah, alati ei pea seda tervislikust täiega taga ajama, aga no kuulge, kui see on šokolaadine, pähkline, magus, isuäratav ja PEALEKAUBA tervislik, siis on see ju justkui lotovõit, kas pole?!?

Käisime koos Melviniga juba paar nädalakest tagasi koos Tartus.. Otsustasime, et pühendame üksteisele aega, teeme midagi põnevat, ning hiljem maanudme korterisse, mille Tartus siis üürisime.
Tegemist oli ülimõnusa vaate ja asukohaga korteriga. Jah, ma küll vist ei sooviks seal päris elada, kuid seal paar ööd veeta on kahtlemata väga-väga mõnus! Tegime õhtul süüa, nautisime vaadet ja üksteise seltskonda. Veendun iga sellise hetkega aina enam, et see vandersell on mu südames igaveseks koha röövinud :)....

Külastasime ka Ahhaa keskust, mis oli paari uue väljapanekuga ning uurisime koos pingsamalt üleval korrusel väljapandud võõrkehi, väärarenguid jnejne.. Kuna mina olin juba mitmeid-mitmeid kordi seal käinud, siis olid üksikud asjad mulle uuemad, kuid siiski, teadus on imeline! Mida suurem on punt, seda põnevam seal iseenesest käia on, kuid vahva oli sellegi poolest!

Tartusse minnes oli mul aga ka kindel plaan minna läbi Kaubamajast, sest nägin Instagrami avarustest, et Eestisse on saabunud uued tooted, mis paljude sõnul on 100% proovimist väärt.. Palusin, et me Melviniga kindlasti neid jahtima läheks ja neid leida polnud sugugi raske!!

Mis toodetest siiski jutt käib?
Barebells it is!!
Nende batoonide valikus on kolm maitset: Cookies and cream, Caramel Chasew ja Coconut Choco!
Mina soetasin endale neist kaks: Cookies and cream'i ja Caramel Chasew..
Mida ma oskan öelda?!?! Võrratud maitsed..
Caramel Chasew on kindlasti minu uus suur lemmik!
Kui võrrelda seda minu eelmise lemmiku FAST NIX crunchy peanut'iga on Caramel Chasew tekstuur ja maitse isegi kuidagi kutsuvam ja mõnusam. Ootan millal saaksin proovida ka Coconut Choco maitset kuna sellest oli riiul tühjaks ostetud :(..
Olen märganud, et väga paljud ka soojendavad batoone ja ma ei kujuta ette kui hea see võib olla kui see šokolaad on sulanud... Kindlasti proovin selle järgi lähiajal!

Samuti nägin ma paljusid proovimas Barebells protein pudding'ut.. Otsustasin ka soetata Pear&Vanilla oma ja järgi proovida.. Ma ei ole üldse suur puddingute fänn, aga siiski leian end neid ostmas, sest kes teab millal keegi tuleb välja sellise puddinguga mis ka mulle peale läheb....
Kuid tõesti ka see kord ei olnud see päris see, mis minus sellise tunde tekitaks, et seda taas ostma läheksin. Tekstuur ei ole päris see, mis mulle meeldiks, kuid maitse üle ma ei kurdaks. Maitse oli väga meeldiv.
Barebells'il on veel väga palju põnevaid tooteid, mida proovida!! Ei jõua ära oodata millal neist taas kirjutada saan!!

Samuti, mis nii mulle kui ka Melvinile meeldivad kiirete snäkkide poolest on Plus Bite, mis on eestis olnud juba pikemat aega, kuid järgi proovisin ma neid alles kuu või kaks tagasi..
Olin suhteliselt skeptiline nende suhtes algul, kuid kindlasti on ka Plus Bite šokolaadi batoon minu üks väikestest lemmikutest!!
Teine batoonike on juustukoogi maitseline, kuid see ei ole just suur lemmik.. Sokolaad on ikka see mis mind köidab ;).
Täna on ka veel viimane päev, mil Plus Bite tooteid Rimist odavamalt soetada saad!! Niiet ruttu-ruttu poodi!
Tšekka neid ka instagramis!!

Kui keegi teist on ka proovid uusi tooteid või oskate soovitada mõnda head batooni mida järgi proovida siis ootan teie kommentaare alla!!

Seniks palju kevadist hõngu teie ninadesse!!

-M

Comments

Popular posts from this blog

Lõpuks Eestis?!?! Mina proovisin omal nahal järgi!

Vauvau!!

Tahan teiega jagada midagi üli-ülivinget!! Nimelt sain ma naistepäeval, oma kallilt emalt kingituseks kinkekaardi, Belle Stuudiosse, mis asub Rakveres ja on endale aastatega väga kõva nime teinud. Minu ema on seal pikaajaline klient ning on alati oma tulemuse ja soovituga rahule jäänud. 
Mina ise aga avastasin hiljuti sellise, vähekene uuema teenuse nimega ''lashlift''.. Tundus põnev kuna sinu oma ripsmetele ei hakata juurde toppima midagi võltsi, vaid kasutatakse sinu enda naturaalset ja oma, et veidike särtsu anda juurde su välimusele ning need kes ripsmedussi kasutada ei soovi/ei viitsi on see suurepärane lahendus minu meelest... Ühesõnaga, mis siis täpsemalt on lashlift?
Uudne tehnoloogia, mis kujutab endast ripsmete koolutamist silikoonpadjal. Tänu sellele ei ole võimalik koolutada ripsmeid ebaloomulikult krussi ega ka ebaühtlaselt. Silikoonpadi asetatakse silmalaule ning iga viimnegi ripsmekarv pööratakse sellele. Seejärel kantakse ripsmetele spetsiaalne…

Näonahaprobleemid, ekseem.. Kas The Body Shop aitas? Jõulukollektsioon ja palju muud!

Heihei mu armsad kaalikad ja kapsad!
Olin nüüd veidike aega taaskord eemal, kuid nüüd olen ma vahvalt tagasi. Jah, ka seekord videoga.. I give my word, küll need üsna pea paremaks lähevad! :D

Seekord siis postitus teile taas näo/kehahooldustoodetest.
Mul on suur ja siiras au öelda, et tegin The Body Shopiga taaskord koostööd.
Im so in love!
Ma olen nende toodete fänn, mitte midagi muud pole öelda.. Mulle meeldib nende kvaliteet ning olemus..
Hmm, olemus? Olemus just selles mõttes, et nemad ei testi oma tooteid loomade peal!
HURRAA! Ütlen ma selle peale.

Seekord sain ma natukese rohkema osaliseks kui lihtsalt pakike.
Nimelt, läksin ma Viru Keskusesse ning mulle tehti konsultatsioon The Body Shop'is, millega väga rahule jäin. Konsultant pani mu näonaha kohta üht-teist kirja ning nii saime mulle sobiliku komplekti. Mu näonahk on praegu ilmale väga tundlik ja minu näo üheks kaitseks sellisel ajal on, kurb küll öelda, aga meik.. Mitte midagi muud pole teha, aga see kaitseb mu näonahka,…

Mis mu nahaga juhtus?!?

Päikesekiired!

Mul on teile ülivahvaid uudiseid tegelikult..
Kuna suvi on tulekul ja kes meist siis ei tahaks ilusat kuldset jumet omada juba suve algul? Mina olen kindlasti see kes tahaks... Viimased päevad on olnud ju lausa nii suvised, et raske on mitte mõelda puhkusele, rannale, suveplaanidele ja paljule muule.
Praegune Päike ja ilm pole aga just kõige sobilikumad päevitamiseks..
Kuigi, kui võtta seda praegust Päikest umb. 15min siis on see meile, põhjamaalastele, igati kasulik, kuid arvestades varakevadist õhku on ka haigused kerged tulemad, niiet see on väga 50/50 olukord. Mina olen kaa üritanud Päikese käes vedeleda, kuid mina kui külmavares kauem kui 15min olla ei suudagi :D

Aga seoses selle probleemiga, et õues on jahe ja Päikest võtta ei kannata ning kurbus on hinges, et jälle ma teiseks juuniks pruuniks ei saa, siis DON'T YOU WORRY DEAR!!
Mina ja The Body Shop aitame sind!

Nimelt on saabunud The body shop'i lettidele uus toode nagu: Honey Bronze BB-kreem- kehale..
S…