Skip to main content

Sõjaväelased uksetaga?!?

Ohh mu kaalikad ja kapsad..

Kas te teate kui hea tunne tuleb sisse, kui saate teada, et kohe-kohe näete kedagi, keda üle pika aja näinud pole?? Ma usun, et enamik meist teab ja just praegusel momendil saan olla mina see sama õnnelik.. Ei see pole otseselt mu silmarõõm, keda ka kibelen tohutult nägema, kallistama, pigistama kuna tegu on ta sünnipäevaga, kuid täna saabub koju minu sõdur!! Lõpuks on need sõduripoisid vabad ja lastud koju tulema... Ma usun, et olen sama ärevil, vb isegi, et veidike rohkem kui mu vend ise :D!!

Ma olen tohutult uhke ta üle. Ta on noor, ettevõtlik ja sihikindel. Mäletan neid sõjaväkke minemisele eelnevaid päevi. Ta oli tohutult närvis ja ma usun, et tal täitsa puuduski soov sinna minna.. Mõistsin teda täiesti. Tal oli suurepärane töökoht, ta õppis samal ajal ja üritas oma asjadega järjepeale saada, kuid selline kohustus oli samuti tee peal ees. Nüüdseks on see aga läbi!!

Kui ta vahepeal ikka tihedamalt kodus käis, rääkis ta ikka ühest ja teisest, mis on põnev olnud, mida nad on teinud või kus käinud. Sõjavägi minu silmis muutis teda ainult mehelikumaks, siiramaks ja hoolivamaks. Me ei saanud kunagi pea-aegu üldse läbi, suhtlus oli napp ja rääkida ei osanud nagu millestiki, aga see milline on ta praegu, kuidas ta suhtleb, on ja hoolib- see on võrratu!!
Kui ma kuulen, et tal läheb hästi või ta on rahul sellega mida ta teeb siis tekib sisse ülim õnnetunne.. Ta on mulle hinge pugenud ja ta on reaalselt minu venna!! 
Vahepeal visatakse nalja, et oleme väga sarnased, mingid näoilmed jne- seda kuuldes ma ei tea isegi miks, aga läheb mul tuju alati kordades paremaks. Ta on vahva sell tõesõna.. 

Eks kindlasti mõni lugedes mõtleb, et see mis ma siia praegu kirjutan ei oma mingit erilist pointi, aga ei ole minu silmi olulisemat kui kallid inimesed sinu ümber, kes hoolivad, armastavad, austavad ja on sinu jaoks alati olemas, ükskõik milline sa ka poleks või mis probleem sul on.. 

Kogu pere oli nii harjunud sellega, et venna igal nädalalõpul koju sai, kuid kui kevadtorm algas siis peale seda oligi arvata, et koju ei saada pikemat aega.. Selle ajaga kui ta iga nädalavahetus kodus käis, sai sellega nii ära hrajuda, et nüüd kui teda pole kolm nädalat näinud, on tohutu igatsus hinges.. Planeerisime vanematega talle ka midagi ägedat teha ja see millega me hakkama saime mulle küll väga meeldib.. 
Kusjuures pildil olevad õhupallid on veel minu sünnipäevast alles!! SHARING IS CARING!! Mis sest, et ma toitu ei jaga :D:D!! Tegelikult ''care''in isegi nii palju, et küpsetasin lausa koogi...Kuna eilne päev kujunes üle-üldse väga kiireks tänu pikale koolipäevale siis koju tulles, küpsetasin ma veel kooki kella 11-aeg öösel, ning voodisse sain alles hommiku eel. Kindlasti hoidis ärkvel ka teadmine, et mu kallim sünnib üsna-üsna pea ja kuidas siis saaksid sellise võrratu sündmuse maha magada. Üks imeline inimene on sündinud ja mul on nii kuradima hea meel, et ta mu ellu on tulnud!!
Ma ei jõua ära oodata millal ma teda juba näha saan!

Nädalavahetusel kavatsen ma üht-teist põnevat teha ja korda saata ning loodan, et seda õnnestub mul jäädvustada.. Selleks aga, et teada saada mis toimuma hakkab, hoia mu blogil silm peal! Ja hoia oma lähedasi!! :)
Ära unusta et tänane päev on viimane hääletuseks! Kõikidele vahvatele sellidele aga paii!

/http://eba.marimell.eu/

https://www.facebook.com/eestiblogiauhinnad/photos/a.407089086159021.1073741829.382329951968268/704562939744966/?type=3&theater


*Vihjeks.. Kes Viljandis pole käinud, see elu pole näinud!!
Olen peagi tagasi!! :)

-M

Comments

Popular posts from this blog

Lõpuks Eestis?!?! Mina proovisin omal nahal järgi!

Vauvau!!

Tahan teiega jagada midagi üli-ülivinget!! Nimelt sain ma naistepäeval, oma kallilt emalt kingituseks kinkekaardi, Belle Stuudiosse, mis asub Rakveres ja on endale aastatega väga kõva nime teinud. Minu ema on seal pikaajaline klient ning on alati oma tulemuse ja soovituga rahule jäänud. 
Mina ise aga avastasin hiljuti sellise, vähekene uuema teenuse nimega ''lashlift''.. Tundus põnev kuna sinu oma ripsmetele ei hakata juurde toppima midagi võltsi, vaid kasutatakse sinu enda naturaalset ja oma, et veidike särtsu anda juurde su välimusele ning need kes ripsmedussi kasutada ei soovi/ei viitsi on see suurepärane lahendus minu meelest... Ühesõnaga, mis siis täpsemalt on lashlift?
Uudne tehnoloogia, mis kujutab endast ripsmete koolutamist silikoonpadjal. Tänu sellele ei ole võimalik koolutada ripsmeid ebaloomulikult krussi ega ka ebaühtlaselt. Silikoonpadi asetatakse silmalaule ning iga viimnegi ripsmekarv pööratakse sellele. Seejärel kantakse ripsmetele spetsiaalne…

Näonahaprobleemid, ekseem.. Kas The Body Shop aitas? Jõulukollektsioon ja palju muud!

Heihei mu armsad kaalikad ja kapsad!
Olin nüüd veidike aega taaskord eemal, kuid nüüd olen ma vahvalt tagasi. Jah, ka seekord videoga.. I give my word, küll need üsna pea paremaks lähevad! :D

Seekord siis postitus teile taas näo/kehahooldustoodetest.
Mul on suur ja siiras au öelda, et tegin The Body Shopiga taaskord koostööd.
Im so in love!
Ma olen nende toodete fänn, mitte midagi muud pole öelda.. Mulle meeldib nende kvaliteet ning olemus..
Hmm, olemus? Olemus just selles mõttes, et nemad ei testi oma tooteid loomade peal!
HURRAA! Ütlen ma selle peale.

Seekord sain ma natukese rohkema osaliseks kui lihtsalt pakike.
Nimelt, läksin ma Viru Keskusesse ning mulle tehti konsultatsioon The Body Shop'is, millega väga rahule jäin. Konsultant pani mu näonaha kohta üht-teist kirja ning nii saime mulle sobiliku komplekti. Mu näonahk on praegu ilmale väga tundlik ja minu näo üheks kaitseks sellisel ajal on, kurb küll öelda, aga meik.. Mitte midagi muud pole teha, aga see kaitseb mu näonahka,…

Mis mu nahaga juhtus?!?

Päikesekiired!

Mul on teile ülivahvaid uudiseid tegelikult..
Kuna suvi on tulekul ja kes meist siis ei tahaks ilusat kuldset jumet omada juba suve algul? Mina olen kindlasti see kes tahaks... Viimased päevad on olnud ju lausa nii suvised, et raske on mitte mõelda puhkusele, rannale, suveplaanidele ja paljule muule.
Praegune Päike ja ilm pole aga just kõige sobilikumad päevitamiseks..
Kuigi, kui võtta seda praegust Päikest umb. 15min siis on see meile, põhjamaalastele, igati kasulik, kuid arvestades varakevadist õhku on ka haigused kerged tulemad, niiet see on väga 50/50 olukord. Mina olen kaa üritanud Päikese käes vedeleda, kuid mina kui külmavares kauem kui 15min olla ei suudagi :D

Aga seoses selle probleemiga, et õues on jahe ja Päikest võtta ei kannata ning kurbus on hinges, et jälle ma teiseks juuniks pruuniks ei saa, siis DON'T YOU WORRY DEAR!!
Mina ja The Body Shop aitame sind!

Nimelt on saabunud The body shop'i lettidele uus toode nagu: Honey Bronze BB-kreem- kehale..
S…