Skip to main content

Hetke lemmikud... Äärmusest-äärmusesse!

Oh hei armsad kaalikad ja kapsad!! Teate, minu aias hakkate te juba täitsa valmima!!

Mõtlesin, et kostitan teid üle pika aja ''Lemmikute'' teemaga.. Tegin seda kunagi ammu, aga miks mitte uuesti?! Mul on tekkinud täitsa hunnik neid mida teiega jagada soovin. Kes teab, äkki keegi teist otsustab ka midagi järgi proovida ja kui proovite, andke mulle ikka teada!! Kommentaare ootan ma alati ja vastan esimesel võimalusel!

Seega lähme nüüd asja juurde?
Saate kõvasti pilte vaadata ja mu arvustust lugeda...
Kunagi üks armas neiuke ütles mulle, et tema sooviks küll mu blogis näha toiduretsepte.. Olen sellest mõelnud ja kes teab, äkki ma tõesti teeksgi ükskord enda blogisse täitsa omaette toiduretseptide rubriigi- ma ei ole ise suur UUTE asjade katsetaja, kuid vanad head retseptid on minu käe all saanud üsna tihti tervislikuma versiooniga põhja.. Tervislikuse all pean seda silmas, et kui näiteks peakski olema burgeriretsept, siis ma valmistaks igakell burgeri vahele kotleti ise, mitte ei ostaks poest valmis kotleti.. Mina pean tervislikuks kodumaist ning enamikel juhtudel lihtsalt üritan komponendid ise valmis teha- nii tean mis hamba alla läheb! ;)

Kuna on ka selline noh, veidikene suvisem aeg eksole, siis on meeletu isu olnud oma toite muuta. Kooliajal on igahommikune puder mu must have, aga hetkel olen tõsiselt palju tarbinud smuutisi ja sellist, natukene teistsugusemat kraami kuna talvel ju ei saa kusagilt näiteks oma värsket maasikat.

Hetke lemmikud mida olen valmistanud on ''Vaesed, tervislikud rüütlid''.. Kunagi mäletan kui neid peres ülitihti teha sai, nüüd aga pole ma neid söönud juba aastaid ja OII kui heaa oli kui neid üle pika aja taas tegin. Rüütlid aga said jah veidike tervislikuma kuue, ning retsept ei pärine minult endalt vaid Fitlap.ee'st..
Tuunisin esimest korda kui tegin retsepti väheke ümber, sest puudusid munad, aga kapis leidus munavalgeid, kaneeli oli, steviat oli ja tavalise lehmapiima asemel kasutasin mina mandlipiima, kuna see tegi maitse veelgi mõnusamaks. Täiesti uskumatu, mis tulemuse ma sain!! Koort ja kohupiima polnud mul ka nagu oli retseptis ning kui aus olla, pole neid vajagi!! :)
Ega ma siis kade polnud ja tegin ka pilti, et seda kõigiga jagada!! Juurde lisasin maasikaid ja ilma Valio profeel'ita ka ei saa!
Mainingi juurde, et teiseks selle kuu lemmikuks on kindlasti Valio profeeli ahjuõuna jogurt! Olen sellega hommikul saiakesi teinud ka võileivagrillis. Paned kahe sepiku vahele seda jogurtit, mina lisan ka veidike kodumoosi ja tulemus on nagu pagarist tulnud kohupiimakorp!! Usukumatu kui HEA see on! Selle retsepti idee varastasin ka küll ühelt noorelt neiult, kes peab ka tervisliku elustiili blogi! Kindlasti visake tallegi pilk peale, kuna häid retsepte jagub temal küll kõigile!

Retseptidest veel ma üle ei saa! Ma ei maininud ennem, et lisasin ka ''Vaeseid tervislike rüütleid'' tehes sellele retseptile maitsetilkasid, mida olen kaua tahtnud proovida...
Proovida just huvi pärast, et mis põnevaid asju poelettidelt leida võib. Need kes mu instagram'i aga jälgivad, need juba kindlasti teavad, et olen endale midagi sellist soetanud (näha pidlil). Maitseks oli siis maple syrp.. Ja ega midagi muud pole öelda kui, et järgmine lemmik.. Andis mõnusa siidise maitse nendele rüütlitele juurde!!
Kes soovib saab ka endale soetada maitsetilkasid..... Chilli pood on selleks suurepärane!Toon teieni siis ka ilusõnumeid ehk :D

Mida siis beauty poolepealt endale leidnud olen?
Minu uus lemmik on Sayoss'i dry shampoon. Tõesti likvideerib see rasvasuse ja annab volüümi juurde, nii nagu peal on kirjas! Kindlasti soovitan proovida..
Aga siiski kui juba pesta kaa siis olen endale leidnud ülihästi sobiva šampooni.. :D
Kergelt väljapestav, vahutab kergesti ja mis veel lisaks... Lõhnab IMELISELT!Aga midagi magusasõpradele (aka minule xD)..
Olen ikka uute toodetega, mis turule jõuavad, päris kursis ning need kes veel ei tea.. Kalev on paisanud poelettidele kommid nagu ''Tilk piima''. Little bit of candy doesn't hurt nobody!! 
Tõsiselt maitsvad on. Eks jah, olen karamelli fänn, mis teha, seega minu jaoks igati ideaalsed!! :) 

Ootan teie kommentaare, mis on see suvi teie lemmikud olnud? Igasugused uued asjad mida proovite või olete proovinud, pange aga kirja!! 
Juba järgmises postituses kavatsen ma kirjutada ühtedest lemmikutest toodetest millel maitseid on lausa neli erinevat!! Uskuge, on mida oodata!! :)

Palju päikest armsad!
-M


Comments

  1. "Vaesed rüütlid" oli meil Fitlapis vahepeal üks populaarseimaid retsepte :-). Isegi teen seda vahetevahel hea meelega!

    ReplyDelete
    Replies
    1. Ojaa! Kiire, kerge, ülimaitsev + tervislik! Aitäh sellise retsepti eest!

      Delete

Post a Comment

Popular posts from this blog

JOIK'i imelised või hoopis mitte nii imelised tooted?!?!

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

See kord oleme täiesti arvustuse maailmas.. Nagu lubasin, toon teieni arvustuse just JOIK'i toodetest, sest kingijumal õnnistas mind eelmise aasta jõuludel (haha, nii äge on öelda ''eelmise aasta'') just selle firma toodetega..

Kingikottidest leidsin ma 3 erinevat JOIK'i toodet, mis pani mind tohutult üllatama, sest tegu pole sugugi odava firmaga, küll aga kvaliteetsega. Mina isiklikult olen varasemalt nende suur küünalde fänn olnud, kuna tean, et küünlad on eestimaised ning loodussõbralikud. Lemmikud küünlad on kindlasti piparkook ning kuum šokolaad!
See kord oli küünalde asemel aga kehahooldus tooted, millest vaid ühte tegelikult soovisin. Selleks oli JOIK'i huuleõli. Lugesin selle kohta juba varasemalt ühest blogist ja jäi ikka kripeldama hinge küll, et seda oleks mul vaja. Huuled on minul üks nõrgemaid kohti ning suuääres olev lõhe/ketendav nahk on siiani minu probleemiks, KUID ka see on tänu The Body Shop'i toodetele p…

Näonahaprobleemid, ekseem.. Kas The Body Shop aitas? Jõulukollektsioon ja palju muud!

Heihei mu armsad kaalikad ja kapsad!
Olin nüüd veidike aega taaskord eemal, kuid nüüd olen ma vahvalt tagasi. Jah, ka seekord videoga.. I give my word, küll need üsna pea paremaks lähevad! :D

Seekord siis postitus teile taas näo/kehahooldustoodetest.
Mul on suur ja siiras au öelda, et tegin The Body Shopiga taaskord koostööd.
Im so in love!
Ma olen nende toodete fänn, mitte midagi muud pole öelda.. Mulle meeldib nende kvaliteet ning olemus..
Hmm, olemus? Olemus just selles mõttes, et nemad ei testi oma tooteid loomade peal!
HURRAA! Ütlen ma selle peale.

Seekord sain ma natukese rohkema osaliseks kui lihtsalt pakike.
Nimelt, läksin ma Viru Keskusesse ning mulle tehti konsultatsioon The Body Shop'is, millega väga rahule jäin. Konsultant pani mu näonaha kohta üht-teist kirja ning nii saime mulle sobiliku komplekti. Mu näonahk on praegu ilmale väga tundlik ja minu näo üheks kaitseks sellisel ajal on, kurb küll öelda, aga meik.. Mitte midagi muud pole teha, aga see kaitseb mu näonahka,…

Mis mu nahaga juhtus?!?

Päikesekiired!

Mul on teile ülivahvaid uudiseid tegelikult..
Kuna suvi on tulekul ja kes meist siis ei tahaks ilusat kuldset jumet omada juba suve algul? Mina olen kindlasti see kes tahaks... Viimased päevad on olnud ju lausa nii suvised, et raske on mitte mõelda puhkusele, rannale, suveplaanidele ja paljule muule.
Praegune Päike ja ilm pole aga just kõige sobilikumad päevitamiseks..
Kuigi, kui võtta seda praegust Päikest umb. 15min siis on see meile, põhjamaalastele, igati kasulik, kuid arvestades varakevadist õhku on ka haigused kerged tulemad, niiet see on väga 50/50 olukord. Mina olen kaa üritanud Päikese käes vedeleda, kuid mina kui külmavares kauem kui 15min olla ei suudagi :D

Aga seoses selle probleemiga, et õues on jahe ja Päikest võtta ei kannata ning kurbus on hinges, et jälle ma teiseks juuniks pruuniks ei saa, siis DON'T YOU WORRY DEAR!!
Mina ja The Body Shop aitame sind!

Nimelt on saabunud The body shop'i lettidele uus toode nagu: Honey Bronze BB-kreem- kehale..
S…