Skip to main content

Mis asjad on Monthly box'id, nüüd Eestis? Kas tasub proovida?

Oh hei armsad!
Teate mul on nii vahva asi millest teile kirjutada tahan!!

Olen pikka aega olnud see, kes vaatab ''vlogereid''..
Kes need on? - küsivad kindlasti mõned. 
Noh tegu on nüüdseks muutunud väga tavaliseks mooduseks oma elu jäädvustada, teha videoid, näitad millega tegeled ja siis phm laedki video üles- nt siis Youtube'i ja kusjuures on see kõige naljakam, et seda tegelikult kaa jälgitakse ja üks jälgijatest olen mina! :D

Ma ei jälgi Eesti vlogereid, küll aga välismaa suuremaid youtuberid/vlogerieid olen jälginud juba algklassidest.
Juba sellel ajal, kui enda filmimine ja muu kõik NII popp ei olnud, juba siis tegid paljud vlogerid ''unboxing video'id''.
 ''Unboxing video'id'' tehakse enamasti kas tellitud/saadetud toodete peale. Ning väga kuumaks teemaks osutusid juba nüüdseks mõned aastad moodi tulnud ''Monthly box''id. 
Lõpuks on hakanud need vahvad box'id ka Eestis tuure üles võtma! Olen näinud, et mõned box'id on endale lausa Instagramid teinud ja muidugi ka Facebooki kontod! 
Minu silmis on need ''Monthly box'id'' ülipõnevad, sest kui sa ikka kuuliselt neid pakikesi saad, siis ega sa ju ei tea, mis seal sees nüüd täpselt on ja see teebki asja põnevaks!!


See kord õnnestus mul tuua aga teine midagi snäkkide maailmast! 
Ja kellele ei meeldi snäkid, right?! Aga mis saab siis kui tegu on veel lisaks tervislike snäkkidega Just nimelt! Tegu pole üldse tavaliste snäkkidega, vaid tervislikke sänkkidega ning box'id kannavad nime: Relaxy Snacks!
Leidsin nad tänu sellele, et ka nemad teevad koostööd Kama ja Kilu OÜ-ga.
Mul on suur au nende tooteid teiega jagada ja ka TEIS huvi tekitada, et ka teie endale prooviks, vähemalt ühe ''Monthly box''i tellite ja kui soovi, siis neid box'e saada iga kuu!
Liigume siis box'i enda juurde!Box'is leidus kokku 8 erinevat toodet, sealhulgas peab mainima, et üks parem kui teine!:)
Teate, kõige ägedam on ju ikka see sama feeling kui paki avad ja sa ei tea mis selle sees kõik leidub... Isiklikult olen suur fänn uute asjade proovimises ning see pakike just sellist võimalust ju pakubki!!
Pakis sisalduvad tooted ei ole ligi kilosed pakid, vaid pisikesed, et anda edasi maitseelamust ja tekitada põnevust. Sealjuures ongi snäkid tervislikud ning pole suurt kartust, et ei võiks või ei peaks endale andma võimalust neid proovida!


Nimetan mõned asjad mis selle kuuses ''Monthly box'is'' leidusid!
1) Froosh mango ja apelsini smuuti
2)Loodusvägi India röstitud pähklid
3) Marjarullid.. Kusjuures meenutavad neid hapukas/magusaid rulle, mis väikestele ülihästi peale lähevad! Vaat kui hea alternatiiv!
4) Kukuu sibulamoos
5) Naat tomati-seemnesnäkidPakis olnud terav tomatisnäkk oli minu lemmik!! Olen väga suur bolognese, letšo vms fänn ja see oli nii mõnusalt letšone, et appi- silmad läksid tagurpidi :D!!
Minu jaoks aga täiesti uudne toode oli see sibulamoos, millega ma nagu ei oskagi midagi peale hakata!! Soovin reaalselt abi, nippe jne, mida sellega süüa või kuhu seda panna!!Ühesõnaga, soovisin ma teieni tuua midagi, mis ei ole veel meil nii tavapärane, aga hakkab aina enam kuulsust koguma ning popimaks muutuma! 
Tõsiselt vahva on selliseid pakke saada ja julgustan teid samuti proovima! Muidu Sa ju ei saagi teada!! :) 


Palju Päikest mu armsad!

-M

Comments

Popular posts from this blog

Lõpuks Eestis?!?! Mina proovisin omal nahal järgi!

Vauvau!!

Tahan teiega jagada midagi üli-ülivinget!! Nimelt sain ma naistepäeval, oma kallilt emalt kingituseks kinkekaardi, Belle Stuudiosse, mis asub Rakveres ja on endale aastatega väga kõva nime teinud. Minu ema on seal pikaajaline klient ning on alati oma tulemuse ja soovituga rahule jäänud. 
Mina ise aga avastasin hiljuti sellise, vähekene uuema teenuse nimega ''lashlift''.. Tundus põnev kuna sinu oma ripsmetele ei hakata juurde toppima midagi võltsi, vaid kasutatakse sinu enda naturaalset ja oma, et veidike särtsu anda juurde su välimusele ning need kes ripsmedussi kasutada ei soovi/ei viitsi on see suurepärane lahendus minu meelest... Ühesõnaga, mis siis täpsemalt on lashlift?
Uudne tehnoloogia, mis kujutab endast ripsmete koolutamist silikoonpadjal. Tänu sellele ei ole võimalik koolutada ripsmeid ebaloomulikult krussi ega ka ebaühtlaselt. Silikoonpadi asetatakse silmalaule ning iga viimnegi ripsmekarv pööratakse sellele. Seejärel kantakse ripsmetele spetsiaalne…

Näonahaprobleemid, ekseem.. Kas The Body Shop aitas? Jõulukollektsioon ja palju muud!

Heihei mu armsad kaalikad ja kapsad!
Olin nüüd veidike aega taaskord eemal, kuid nüüd olen ma vahvalt tagasi. Jah, ka seekord videoga.. I give my word, küll need üsna pea paremaks lähevad! :D

Seekord siis postitus teile taas näo/kehahooldustoodetest.
Mul on suur ja siiras au öelda, et tegin The Body Shopiga taaskord koostööd.
Im so in love!
Ma olen nende toodete fänn, mitte midagi muud pole öelda.. Mulle meeldib nende kvaliteet ning olemus..
Hmm, olemus? Olemus just selles mõttes, et nemad ei testi oma tooteid loomade peal!
HURRAA! Ütlen ma selle peale.

Seekord sain ma natukese rohkema osaliseks kui lihtsalt pakike.
Nimelt, läksin ma Viru Keskusesse ning mulle tehti konsultatsioon The Body Shop'is, millega väga rahule jäin. Konsultant pani mu näonaha kohta üht-teist kirja ning nii saime mulle sobiliku komplekti. Mu näonahk on praegu ilmale väga tundlik ja minu näo üheks kaitseks sellisel ajal on, kurb küll öelda, aga meik.. Mitte midagi muud pole teha, aga see kaitseb mu näonahka,…

Mis mu nahaga juhtus?!?

Päikesekiired!

Mul on teile ülivahvaid uudiseid tegelikult..
Kuna suvi on tulekul ja kes meist siis ei tahaks ilusat kuldset jumet omada juba suve algul? Mina olen kindlasti see kes tahaks... Viimased päevad on olnud ju lausa nii suvised, et raske on mitte mõelda puhkusele, rannale, suveplaanidele ja paljule muule.
Praegune Päike ja ilm pole aga just kõige sobilikumad päevitamiseks..
Kuigi, kui võtta seda praegust Päikest umb. 15min siis on see meile, põhjamaalastele, igati kasulik, kuid arvestades varakevadist õhku on ka haigused kerged tulemad, niiet see on väga 50/50 olukord. Mina olen kaa üritanud Päikese käes vedeleda, kuid mina kui külmavares kauem kui 15min olla ei suudagi :D

Aga seoses selle probleemiga, et õues on jahe ja Päikest võtta ei kannata ning kurbus on hinges, et jälle ma teiseks juuniks pruuniks ei saa, siis DON'T YOU WORRY DEAR!!
Mina ja The Body Shop aitame sind!

Nimelt on saabunud The body shop'i lettidele uus toode nagu: Honey Bronze BB-kreem- kehale..
S…