Skip to main content

Kas minust hakkab saama meigifriik?

Oh hei armsad!!


Pole pikalt mingite toodete põhjal kirjutanud.. Üleüldse jäi vahepeal pikem paus sisse, tegelesin iseenda ja suvega, kui nii võib öelda! :)
Ja kes teab, äkki mida harvem ma postitan seda põnevam on teil lugeda?!? 
Hehehe loodan, et siiski mitte!! Annan endast parima, et teieni võimalikult palju põnevat, uut ja huvitavat tuua!!
Olen nüüd aina rohkem veendunud, et tahan siia blogisse kirjutada erinevatest toodetes, mis meie poemaastikul saadaval on. Kaugeltki pole meie tootevalik ju selline nagu on välismaal, seega tervislikud, põnevad, uued tooted on just minu pärusmaa ja seda tahan ka teistega jagada! 

Nagu postituse pealkirjast järeldada võite siis kavatsen jälle rääkida makeup'i teemal... 
Viimasel ajal on mu huvi selle teema vastu kasvanud ja olen tahtnud erinevaid asju proovida. Olen siiski igakell kas no make up person või siis väga minimalistlik, kuid kellele ei meeldiks vahepeal eksperimenteerida, right!? 
Just seda olen ma ka viimasel ajal teinud. 
Pelgasin varasemalt väga kontuurimist ja tumedaid värve oma heledal nahal. Nüüd olen aga just kontuurile ja highlite'le võimaluse andnud..
Käisin oma hea sõbrannaga kaubamaja ilumaailmas tooteid avastamas ja no damn, räigelt pakub ikka huvi kui satud sellisesse paradiisi. Kaubamaja hinnad on üsna kõrged, kuid me sattusime väga heal ajal, väga paljud tooted olid mega heade hindadega!! Patt oleks olnud ostmata jätta for sure!!
Ega me siis sellised häbelikud sellid ka ei olnud, proovisime seal ühte teist, kukkusime pildistama ja lasime oma inner beautygirlid täiesti välja.. :D :DOlen aga proovinud ka peale kaubamajast ostetud toodete erinevaid asju.. Ja taaskord kust otsustasin tellida paar asja oli Oriflame'st.
See kord otsustasin võimaluse anda ripsmeduššile nagu: The one instant extensions mascara

Minu enda ripsmed on õrnad ja lühikesed, aga kellele ei meeldiks siis saada ''kunstripsme effekti'', et mõnel üritusel eriti seff välja näha?
See ripsmedušš võib minu silmis seda nime kanda küll. Tulemus on üks-ühele selle suurepärase ripsmeduššiga mida hetkel kasutan-
Hetkel on mul kasutuses ripsmedušš, mille mu noormehe ema mulle tõi. Ta ikka oskab leida, muud pole öelda. Tegu on vene tootega ja kusjuures on vene tooted ikka väga hea kvaliteediga..
Kui nüüd täiesti aus olla, siis mina isiklikult ei ole küll nüüd leidnud sellist ripsmekat mis annabki selle ''kunstripsmete'' efekti, kuid tulemus, mille need kaks ripsmekat annavad on suurepärane! Pildilt on aga näha millise tulemuse annab see vene ripsemdušš ning Oriflame'i ripsmekas ei jää mitte kuidagi eelmisele alla!
Lisaks ripsmekatele olen ma leidnud tõisiselt mõnusad ja algajale kerged meigitooted.
Esiteks mille ma endale kaubamajast soetasin on see huulepliiats, mis tõesti, heade oskuste korral vist ka Kylie huuled välja annab. Mina ise jään aga tagasihoidlikumaks seda kasutades, kuid siiski, mõnusad musihuuled garanteerib see NYX huulepliiats küll!


Ning nagu ma juba mainisin olen andnud võimaluse ka kontuurile ja highlite'ile. Selles osas osakas Kendra mulle head nõud anda ja ütles, et isegi temal on ja,et temagi kasutab. Well, miks mitte siis proovida kui sõbranna soovitab ning kaubamajas on ülihead hinnad. 
Soetasingi endale selle highlite komplekti ja ma olen niinii rahul selle ostuga!! 


Ühesõnaga, minu silmis on need tooted küll proovimist väärt ja need on reaalselt ühed mõnusamad ja lihtsmad kasutamiseks. Ma olen meigi alal tõeline nohik, ega tea suurt midagi, kuid kui ei proovi ega siis ei saagi teada, ega arenegi.. Igatahes hakkab see teema mulle aina rohkem ja rohkem huvi pakkuma ning neiud, ootan ka teie kommentaare- millised odavad leiud on teie lemmikud ning mida on teie silmis ülimõnus kasutada?

Räägime peatselt!
-MComments

Popular posts from this blog

Lõpuks Eestis?!?! Mina proovisin omal nahal järgi!

Vauvau!!

Tahan teiega jagada midagi üli-ülivinget!! Nimelt sain ma naistepäeval, oma kallilt emalt kingituseks kinkekaardi, Belle Stuudiosse, mis asub Rakveres ja on endale aastatega väga kõva nime teinud. Minu ema on seal pikaajaline klient ning on alati oma tulemuse ja soovituga rahule jäänud. 
Mina ise aga avastasin hiljuti sellise, vähekene uuema teenuse nimega ''lashlift''.. Tundus põnev kuna sinu oma ripsmetele ei hakata juurde toppima midagi võltsi, vaid kasutatakse sinu enda naturaalset ja oma, et veidike särtsu anda juurde su välimusele ning need kes ripsmedussi kasutada ei soovi/ei viitsi on see suurepärane lahendus minu meelest... Ühesõnaga, mis siis täpsemalt on lashlift?
Uudne tehnoloogia, mis kujutab endast ripsmete koolutamist silikoonpadjal. Tänu sellele ei ole võimalik koolutada ripsmeid ebaloomulikult krussi ega ka ebaühtlaselt. Silikoonpadi asetatakse silmalaule ning iga viimnegi ripsmekarv pööratakse sellele. Seejärel kantakse ripsmetele spetsiaalne…

Näonahaprobleemid, ekseem.. Kas The Body Shop aitas? Jõulukollektsioon ja palju muud!

Heihei mu armsad kaalikad ja kapsad!
Olin nüüd veidike aega taaskord eemal, kuid nüüd olen ma vahvalt tagasi. Jah, ka seekord videoga.. I give my word, küll need üsna pea paremaks lähevad! :D

Seekord siis postitus teile taas näo/kehahooldustoodetest.
Mul on suur ja siiras au öelda, et tegin The Body Shopiga taaskord koostööd.
Im so in love!
Ma olen nende toodete fänn, mitte midagi muud pole öelda.. Mulle meeldib nende kvaliteet ning olemus..
Hmm, olemus? Olemus just selles mõttes, et nemad ei testi oma tooteid loomade peal!
HURRAA! Ütlen ma selle peale.

Seekord sain ma natukese rohkema osaliseks kui lihtsalt pakike.
Nimelt, läksin ma Viru Keskusesse ning mulle tehti konsultatsioon The Body Shop'is, millega väga rahule jäin. Konsultant pani mu näonaha kohta üht-teist kirja ning nii saime mulle sobiliku komplekti. Mu näonahk on praegu ilmale väga tundlik ja minu näo üheks kaitseks sellisel ajal on, kurb küll öelda, aga meik.. Mitte midagi muud pole teha, aga see kaitseb mu näonahka,…

Mis mu nahaga juhtus?!?

Päikesekiired!

Mul on teile ülivahvaid uudiseid tegelikult..
Kuna suvi on tulekul ja kes meist siis ei tahaks ilusat kuldset jumet omada juba suve algul? Mina olen kindlasti see kes tahaks... Viimased päevad on olnud ju lausa nii suvised, et raske on mitte mõelda puhkusele, rannale, suveplaanidele ja paljule muule.
Praegune Päike ja ilm pole aga just kõige sobilikumad päevitamiseks..
Kuigi, kui võtta seda praegust Päikest umb. 15min siis on see meile, põhjamaalastele, igati kasulik, kuid arvestades varakevadist õhku on ka haigused kerged tulemad, niiet see on väga 50/50 olukord. Mina olen kaa üritanud Päikese käes vedeleda, kuid mina kui külmavares kauem kui 15min olla ei suudagi :D

Aga seoses selle probleemiga, et õues on jahe ja Päikest võtta ei kannata ning kurbus on hinges, et jälle ma teiseks juuniks pruuniks ei saa, siis DON'T YOU WORRY DEAR!!
Mina ja The Body Shop aitame sind!

Nimelt on saabunud The body shop'i lettidele uus toode nagu: Honey Bronze BB-kreem- kehale..
S…