Skip to main content

Valio uued tooted! Nüüd ka väiksemates linnades!

Heihei! Pommitan teid päris kõvasti eks?!
Minul sellega probleeme pole, loodan sisimas, et teil ka mitte!
Nagu ikka, räägin uutest toodetest või uutest asjadest mida proovinud olen! Ausa arvamuse panen kirja ja jagan ka teiega + ootan ma ka teie arvamusi.. Need on üliolulised for real!

Nimelt olin juba tükk aega tagasi kursis, et Valio'l on uusi tooteid müügile tulemas Eesti. Välismaal, vist siis Soomes, on minu meelest neid maitseid rohkemgi.
Minu enda pikaajaline lemmik on Profeel'i ahjuõnajogurt. Lihtsalt no nii nämm! Tavaliselt söön seda hommikul, kui endale saiakesi teen.
Hmm.. Mis saiakesi? 
Olen sellest juba ka varasemalt juttu teinud ja need on siiani ühed mu lemmikud. Täpselt nagu kohupiimakorp kusagilt pagarist. Tegemine on ka ülilihtne:

Step 1. Võta sepiku viilud, noh, sõltuvalt palju sa siis sööd. Mina võtan kaks.
Step 2. Pane ühe sepiku peale ilus ports Profeel'i ahjuõuna joguriti.
Step 3. Teisele sepikule määri veidike kodumoosi.
Step 4. Pane sepik võileivagrilli.
Step 5. NAUDI!
Lisaks sellele, et nad maitsvad on, on nad ka soojad, mis muudabki nad justkui pagarist tulnuks!

Peaks aga siis uuest tootest rääkima, huh? :)
Profeel'i kohupiimakreemide hulka lisandus uus maitse, milleks on KIRSS..
Ma sattusin ikka väga elevile, kui kuulsin, et turule tuleb uus kirsimaitseline, tervislik kohupiimakreem. Veel rohkem elevile sattusin ma aga siis, kui Valio tegelased ültlesid, et saadavad mulle pisikese pakikese!!
Kirss on üks mu lemmikutest marjadest ja eriti kurb on see, et ma ei saanud murelite/kirsside ajal Viljandis olla, kus mu noormehe aias neid just omajagu ikka oli.
Aga kirss tordil on see, et too pandi nüüd pakendisse ning maitse pole sugugi halb!
Kindlasti neile, kes muidu tarbivad neid tavalisi jogurteid või kohupiimakreeme, tundub see ''vähe magus''. Aga olgem ausad, et meie jogurtitesse jm sarnastesse toodetesse topitakse seda suhkrut ka ikka väga vaba käega. Ma üldse ei ütle ega arva, et neid jogurteid tarbima ei peaks/ei võiks, kuid kui seda teha, siis siiski olla teadlik, mis seal sees on ja sellega mitte liiale minna, sest nagu me kõik teame. Moderation is the key! :)
Minule isikult see kohupiimakreem aga istub küll! Eriti kummaline on see, et see meenutab täiesti ka meie poelettidel olevat Activia jogurtit.. Kuid nagu ma juba ütlesin, vähem magusam. Mina soovitkasin ka enne selle sööma asumist veidikene vett lisada. Siis muutub tekstuur just eriti selliseks, et võib öelda, jogurtiks/kreemiks! Kui sinna ise näiteks ka veel kirsse, muid marju või hoopis mõnusat müslit sisse panna.. Milline mõnus vahepala või hoopis kerge hommikusöök?
You choose!

Valio'l on veel erinevaid Profeeli tooteid, kuid Ahjuõuna jogurt  ja Kirsi kohupiimakreem on minu silmis need kõrgemal tasemel. Teised mind ei köida, ega ole minu silmis sellised, mille järgi ise käe ulataks. Kuid see kõik on minu aus arvamus, mida soovin ka teiega jagada!

Mul on aga ka teile küsimus. Kuidas teie olete Profeel'i tooteid kasutanud? Kas ka koogi või muu küpsetise sisse, mis on tulnud sealjuures väga maitsev? 

Mina jään ootama, sest sooviks küll midagi eriti mõnusat proovida! :)

*Toodet reklaamin ja tutvustan koostöös Valioga.
*Pildil olevad tooted on mulle saadetud, kuid olen ise juba varasem tarbija.
*Minu kirjutatu on minu arvamus, ma ei tee kellegi teise arvamust maha, ega suru enda oma peale.

Seniks teile aga kallid!
-M

Comments

Popular posts from this blog

Lõpuks Eestis?!?! Mina proovisin omal nahal järgi!

Vauvau!!

Tahan teiega jagada midagi üli-ülivinget!! Nimelt sain ma naistepäeval, oma kallilt emalt kingituseks kinkekaardi, Belle Stuudiosse, mis asub Rakveres ja on endale aastatega väga kõva nime teinud. Minu ema on seal pikaajaline klient ning on alati oma tulemuse ja soovituga rahule jäänud. 
Mina ise aga avastasin hiljuti sellise, vähekene uuema teenuse nimega ''lashlift''.. Tundus põnev kuna sinu oma ripsmetele ei hakata juurde toppima midagi võltsi, vaid kasutatakse sinu enda naturaalset ja oma, et veidike särtsu anda juurde su välimusele ning need kes ripsmedussi kasutada ei soovi/ei viitsi on see suurepärane lahendus minu meelest... Ühesõnaga, mis siis täpsemalt on lashlift?
Uudne tehnoloogia, mis kujutab endast ripsmete koolutamist silikoonpadjal. Tänu sellele ei ole võimalik koolutada ripsmeid ebaloomulikult krussi ega ka ebaühtlaselt. Silikoonpadi asetatakse silmalaule ning iga viimnegi ripsmekarv pööratakse sellele. Seejärel kantakse ripsmetele spetsiaalne…

Näonahaprobleemid, ekseem.. Kas The Body Shop aitas? Jõulukollektsioon ja palju muud!

Heihei mu armsad kaalikad ja kapsad!
Olin nüüd veidike aega taaskord eemal, kuid nüüd olen ma vahvalt tagasi. Jah, ka seekord videoga.. I give my word, küll need üsna pea paremaks lähevad! :D

Seekord siis postitus teile taas näo/kehahooldustoodetest.
Mul on suur ja siiras au öelda, et tegin The Body Shopiga taaskord koostööd.
Im so in love!
Ma olen nende toodete fänn, mitte midagi muud pole öelda.. Mulle meeldib nende kvaliteet ning olemus..
Hmm, olemus? Olemus just selles mõttes, et nemad ei testi oma tooteid loomade peal!
HURRAA! Ütlen ma selle peale.

Seekord sain ma natukese rohkema osaliseks kui lihtsalt pakike.
Nimelt, läksin ma Viru Keskusesse ning mulle tehti konsultatsioon The Body Shop'is, millega väga rahule jäin. Konsultant pani mu näonaha kohta üht-teist kirja ning nii saime mulle sobiliku komplekti. Mu näonahk on praegu ilmale väga tundlik ja minu näo üheks kaitseks sellisel ajal on, kurb küll öelda, aga meik.. Mitte midagi muud pole teha, aga see kaitseb mu näonahka,…

Mis mu nahaga juhtus?!?

Päikesekiired!

Mul on teile ülivahvaid uudiseid tegelikult..
Kuna suvi on tulekul ja kes meist siis ei tahaks ilusat kuldset jumet omada juba suve algul? Mina olen kindlasti see kes tahaks... Viimased päevad on olnud ju lausa nii suvised, et raske on mitte mõelda puhkusele, rannale, suveplaanidele ja paljule muule.
Praegune Päike ja ilm pole aga just kõige sobilikumad päevitamiseks..
Kuigi, kui võtta seda praegust Päikest umb. 15min siis on see meile, põhjamaalastele, igati kasulik, kuid arvestades varakevadist õhku on ka haigused kerged tulemad, niiet see on väga 50/50 olukord. Mina olen kaa üritanud Päikese käes vedeleda, kuid mina kui külmavares kauem kui 15min olla ei suudagi :D

Aga seoses selle probleemiga, et õues on jahe ja Päikest võtta ei kannata ning kurbus on hinges, et jälle ma teiseks juuniks pruuniks ei saa, siis DON'T YOU WORRY DEAR!!
Mina ja The Body Shop aitame sind!

Nimelt on saabunud The body shop'i lettidele uus toode nagu: Honey Bronze BB-kreem- kehale..
S…