Skip to main content

We run Tallinn ja Oivaline tervislik tort! Hand in hand!

Hei pisikesed ja suured, kaalikad ja kapsad!

Natukene muud juttu ka kui ainult arvustusi. Heh, kuigi saab ka siin seda juttu! :D
Nimelt 08.09.2017 oli siis selle aastane We run Tallinn noortejooks, mille pikkuseks 5km. Olin juba varasemalt ka kursis selle üritusega, aga kuna mu enda kodukandis toimub Ööjooks, siis ma polnud sellesse väga süvenenud. Selle aastase ööjooksuga mul nii kenasti ei läinud ning osa võtta ma sellest ei saanud. Mulle isiklikult tohutult meeldivad sellised üritused ja käiksin alati kui oleks võimalust!
Olen Ööjookust osa võtnud 2x korda ning Südasuve maratonist, mis toimub Võsul, ühe korra. Kõik mu kogemused on olnud ülipositiivsed ning see ka kindlasti põhjuseks, miks ma igakell tahaks sellisest üritusest taaskord osa saada. Suurema pundiga on mitmeid kordi vahvam joosta!

Sellel korral suutsin need 5km läbida ka kordagi kõndimata, mis mulle sugugi kerge polnud. Ma olen 101% lühikese maa jooksja, mitte pika, seega on ka 5km minu jaoks väljakutse. Samuti olen ma pidanud trennist eemal olema umb. kaks aastat, kus midagi intensiivset lubatud polnud. Nüüd, kui vaikselt üht-teist teha võin, andsin endale võimaluse seda proovida ja jäin rahule! Mis sest, et minu aeg polnud midagi erilist, kuid siiski. Tee läbisin koos oma noormehega ning võtsime ka minu sõbranna kaasa, aga ta tegi hoopis oma maratoni ja jooksis meist eraldi. Usun, et energia ja kõik oleks olnud ka teisel levelil kui poleks olnud aktiivset koolipäeva, kuid samas, polnud ka väga suurt energia puudujääki. Seega nurisema ma ei hakka!

Muidugi on need erk-kollased särgid ja medalid juba seda jooksma minekut väärt. Kes ei tahaks medalit ja Nike jooksusärki? Hmm, ei tea küll sellist trennihuvilist :D!

Kuna minule on oluline, et mu söök ja trenn oleks 50/50, siis plaanisime juba ammu Melviniga, et peame seda Oivalise terivlsiku tordi küpsetisi proovima.
Täiesti USKUMATU, milline personal ja koogimeistrid seal ju on. Tahaks neile kohe kalli teha!
Võtsin nendega ühendust juba varakult, et sooviksime teatuid kooke ja just sellisel kuupäeval, et kas neil on sellel ajal pakkuda neid valikus ja vastuseks sain ma ainult: ''Kõik on tehtav :)''. Mul jäi karp lahti kuna nagu te mu blogi põhjal järeldada võite, mulle tohutult meeldib igasuguseid uusi asju proovida ja mekutada.. Tellisin siis kolm koogitükki mille maitseteks olid: Banoffee Ott, Sidruni-Vaarika Ott ja Marja-Sidruni Ott. Minu lemmikuks oli for sure Banofee Ott, mida näete ka pildil, kes linki avada ei soovi :)
Täiesti uskumatu kui hea ja PUHAS maitse nendel tortidel on! Lihtsalt kummardus. Teised marjatordid olid mulle vähem moka-mööda, kuid Melvinile maitsesid küll! Ma ei jõua ära oodata kusjuures, et Tallinna saaksin taaskord ja siis ma juba sooviksin proovida järgmisi, milleks on: Pirni-Kalvadose Ott ja Valge šokolaadi-maasika Ott.. Ei jõua oodata tõesõna!
Ma olen veel eriti imelik just selle poolest, et mulle nii meeldivad koogipõhjad. Nagu küpsise või rukkileivast nt tehtud, aga poe omades on nendes kasutatud igasugust jama. Oivalise tordi ampsude puhul seda karta ei ole, seega vintsutan neid hea meelega edasi!

Minu koogi ja jooksu postituse taga on ikka pisike moraal ka! Endale tuleb head samuti lubada, nii trenni kui ka sööki ja kuna me saame valikuid teha siis just see siin on minu valikuks ja olen oma valikuga ülirahul! 
Aitäh!
-M

Comments

Popular posts from this blog

Lõpuks Eestis?!?! Mina proovisin omal nahal järgi!

Vauvau!!

Tahan teiega jagada midagi üli-ülivinget!! Nimelt sain ma naistepäeval, oma kallilt emalt kingituseks kinkekaardi, Belle Stuudiosse, mis asub Rakveres ja on endale aastatega väga kõva nime teinud. Minu ema on seal pikaajaline klient ning on alati oma tulemuse ja soovituga rahule jäänud. 
Mina ise aga avastasin hiljuti sellise, vähekene uuema teenuse nimega ''lashlift''.. Tundus põnev kuna sinu oma ripsmetele ei hakata juurde toppima midagi võltsi, vaid kasutatakse sinu enda naturaalset ja oma, et veidike särtsu anda juurde su välimusele ning need kes ripsmedussi kasutada ei soovi/ei viitsi on see suurepärane lahendus minu meelest... Ühesõnaga, mis siis täpsemalt on lashlift?
Uudne tehnoloogia, mis kujutab endast ripsmete koolutamist silikoonpadjal. Tänu sellele ei ole võimalik koolutada ripsmeid ebaloomulikult krussi ega ka ebaühtlaselt. Silikoonpadi asetatakse silmalaule ning iga viimnegi ripsmekarv pööratakse sellele. Seejärel kantakse ripsmetele spetsiaalne…

Näonahaprobleemid, ekseem.. Kas The Body Shop aitas? Jõulukollektsioon ja palju muud!

Heihei mu armsad kaalikad ja kapsad!
Olin nüüd veidike aega taaskord eemal, kuid nüüd olen ma vahvalt tagasi. Jah, ka seekord videoga.. I give my word, küll need üsna pea paremaks lähevad! :D

Seekord siis postitus teile taas näo/kehahooldustoodetest.
Mul on suur ja siiras au öelda, et tegin The Body Shopiga taaskord koostööd.
Im so in love!
Ma olen nende toodete fänn, mitte midagi muud pole öelda.. Mulle meeldib nende kvaliteet ning olemus..
Hmm, olemus? Olemus just selles mõttes, et nemad ei testi oma tooteid loomade peal!
HURRAA! Ütlen ma selle peale.

Seekord sain ma natukese rohkema osaliseks kui lihtsalt pakike.
Nimelt, läksin ma Viru Keskusesse ning mulle tehti konsultatsioon The Body Shop'is, millega väga rahule jäin. Konsultant pani mu näonaha kohta üht-teist kirja ning nii saime mulle sobiliku komplekti. Mu näonahk on praegu ilmale väga tundlik ja minu näo üheks kaitseks sellisel ajal on, kurb küll öelda, aga meik.. Mitte midagi muud pole teha, aga see kaitseb mu näonahka,…

Mis mu nahaga juhtus?!?

Päikesekiired!

Mul on teile ülivahvaid uudiseid tegelikult..
Kuna suvi on tulekul ja kes meist siis ei tahaks ilusat kuldset jumet omada juba suve algul? Mina olen kindlasti see kes tahaks... Viimased päevad on olnud ju lausa nii suvised, et raske on mitte mõelda puhkusele, rannale, suveplaanidele ja paljule muule.
Praegune Päike ja ilm pole aga just kõige sobilikumad päevitamiseks..
Kuigi, kui võtta seda praegust Päikest umb. 15min siis on see meile, põhjamaalastele, igati kasulik, kuid arvestades varakevadist õhku on ka haigused kerged tulemad, niiet see on väga 50/50 olukord. Mina olen kaa üritanud Päikese käes vedeleda, kuid mina kui külmavares kauem kui 15min olla ei suudagi :D

Aga seoses selle probleemiga, et õues on jahe ja Päikest võtta ei kannata ning kurbus on hinges, et jälle ma teiseks juuniks pruuniks ei saa, siis DON'T YOU WORRY DEAR!!
Mina ja The Body Shop aitame sind!

Nimelt on saabunud The body shop'i lettidele uus toode nagu: Honey Bronze BB-kreem- kehale..
S…