Skip to main content

Ei teegi enam telefoniga pilte? UUS FOTOKAAMERA + UUS KODULEHT?

Ooioiioiii... Kaalikad ja kapsad. Teate, nüüd on mul küll Happy Hour!

Lõpuks ometi tunnen ennast veidikene rohkem ''blogijana''. Okei, oletame, et mul oleks mingi uusim Iphone 7, või on juba kaheksa? Ma ei teagi, siis kindlasti oleks mu piltide kvaliteet üpris heal tasemel ja ma ei peaks üldse muretsema hea kvaliteedi pärast, kuna noh, teadagi on Iphone oma kaamerga heal tasemel. Minul seda nutividinat ei ole ega ma ei soovigi. Küll aga soovin ma teha oma blogi jaoks pilte ning seda olen ma siiani, kes teab, kes ei tea, teinud telefoniga.
Mu telefon on Huawei P8 Lite ning kaamera on tal 13mpx, võimas kaamera küll, aga siiski ei tee sellist pilti nagu seda teeb enamasti Iphone. Huaweist leidsin oma kaamerast aga seadete alt midagi väga põnevat millega sain kvaliteedi ise paika timmida ning pildi kvaliteet tuli blogi jaoks vägagi sobilik!

Mis mind siis ajendas kaamerat ostma? 
Ajendiks oli see, et mul ei ole plaan jätkata ainult piltidega vaid sooviksin ka mõned videoklipid teieni tuua. Olgu selleks siis video üritusest, reisist, challenge'st või hoopis arvustusest mingist tootest, millele peamiselt mu blogi siis ju baseerunud ongi. Ja ega tänanegi postitus palju erine teistest. Arvustan nagu ikka, seekord aga kaamerat! :) No muidugi oli ajendiks ka see, et saab ikka natukene ägedamalt tunda küll kui täitsa isiklik, blogi eesmärgil kaamera ilusti olemas on! Heheheh!

Minu kriteeriumid kaamera ostul?
Kaameraks on ei midagi muud kui mõndade jaosk tuntud ''seebikas''. Või noh, peaaegu seebikas. Seebikal aga pole kaugeltki sellist zoom'i, sellist kvaliteeti ning üleskeeratavat displayd. See DISPLAY ongi just minu ostueesmärk kuna seda ma vajasingi. Filmides või ka jah, ennast jäädvustades, on see lihtsalt megasuur pluss kaamera juures. Samuti jälgisin ma ka hinda. Mu noormees oli mulle juba tükk aega tagasi kinkinud kinkekaardi, just kaamera soetamiseks. Kogusin ja panin ka ise kõrvale ning nii saigi kaamera soetatud! Minu jaoks oli oluline, et kaamera oleks pisike aga 100% igas võtmes asjalik ning just sellise beebi ma endale saingi!

Mis kaameraga siis tegu?
Tegu on Lumix Panasonic TZ57-ga. Sellel on lihtsalt VAU, milline zoom ja kaamera ekraan on üleskeeratav. Kõik täpsem info, kui kedagi huvitab, on olemas kui klikkad kaamera nimetusel! :)
See kaamera oma hinna juures on rohkem kui küll. Ning minu jaoks on teda täiesti piisavalt! Kõik oma arvustused ja elamused mida ma soovin teiega jagada saavad jagatud. Minu jaoks on see kaamera perfektne.
Kaua ma teda kasutada pole saanud, aga nii kaua kui ma seda teinud olen, olen igati ka rahul! Zoomi mul veel just päris nii kasutada pole vaja olnud, kuid kui reisile lähen, katsetan sellega nii mõndagi ära! :) Muide, mul on ka kaamerakoti tegemine pooleli. Reisile minnes tahan ma ta ikka mõnusalt kusagile pehme asja sisse panna ja nii otsustasin ma kududa talle pisikese ümbrise. Kavatsen oma ajsade eest ikka hoolt kanda küll! :D
Minu juustepostituse pilt on samuti tehtud kaameraga ning ma TÕSISELT olen niinii rahul!
Nimelt see väike pilkupüüdev ''koduleht'' pealkirjas.. Ma tegin enda blogile ka nüüd lõpuks ametliku instagrami konto! Isiklikud asjad jäävad minu enda instagrami, KÜLL AGA, kõik põnev blogiga seonduv on olemas minu Instagramis! KLIKKA SIIA! :)

Seniks teile mu armsad kõvad kallid!
-M

Comments

Popular posts from this blog

Lõpuks Eestis?!?! Mina proovisin omal nahal järgi!

Vauvau!!

Tahan teiega jagada midagi üli-ülivinget!! Nimelt sain ma naistepäeval, oma kallilt emalt kingituseks kinkekaardi, Belle Stuudiosse, mis asub Rakveres ja on endale aastatega väga kõva nime teinud. Minu ema on seal pikaajaline klient ning on alati oma tulemuse ja soovituga rahule jäänud. 
Mina ise aga avastasin hiljuti sellise, vähekene uuema teenuse nimega ''lashlift''.. Tundus põnev kuna sinu oma ripsmetele ei hakata juurde toppima midagi võltsi, vaid kasutatakse sinu enda naturaalset ja oma, et veidike särtsu anda juurde su välimusele ning need kes ripsmedussi kasutada ei soovi/ei viitsi on see suurepärane lahendus minu meelest... Ühesõnaga, mis siis täpsemalt on lashlift?
Uudne tehnoloogia, mis kujutab endast ripsmete koolutamist silikoonpadjal. Tänu sellele ei ole võimalik koolutada ripsmeid ebaloomulikult krussi ega ka ebaühtlaselt. Silikoonpadi asetatakse silmalaule ning iga viimnegi ripsmekarv pööratakse sellele. Seejärel kantakse ripsmetele spetsiaalne…

Näonahaprobleemid, ekseem.. Kas The Body Shop aitas? Jõulukollektsioon ja palju muud!

Heihei mu armsad kaalikad ja kapsad!
Olin nüüd veidike aega taaskord eemal, kuid nüüd olen ma vahvalt tagasi. Jah, ka seekord videoga.. I give my word, küll need üsna pea paremaks lähevad! :D

Seekord siis postitus teile taas näo/kehahooldustoodetest.
Mul on suur ja siiras au öelda, et tegin The Body Shopiga taaskord koostööd.
Im so in love!
Ma olen nende toodete fänn, mitte midagi muud pole öelda.. Mulle meeldib nende kvaliteet ning olemus..
Hmm, olemus? Olemus just selles mõttes, et nemad ei testi oma tooteid loomade peal!
HURRAA! Ütlen ma selle peale.

Seekord sain ma natukese rohkema osaliseks kui lihtsalt pakike.
Nimelt, läksin ma Viru Keskusesse ning mulle tehti konsultatsioon The Body Shop'is, millega väga rahule jäin. Konsultant pani mu näonaha kohta üht-teist kirja ning nii saime mulle sobiliku komplekti. Mu näonahk on praegu ilmale väga tundlik ja minu näo üheks kaitseks sellisel ajal on, kurb küll öelda, aga meik.. Mitte midagi muud pole teha, aga see kaitseb mu näonahka,…

Mis mu nahaga juhtus?!?

Päikesekiired!

Mul on teile ülivahvaid uudiseid tegelikult..
Kuna suvi on tulekul ja kes meist siis ei tahaks ilusat kuldset jumet omada juba suve algul? Mina olen kindlasti see kes tahaks... Viimased päevad on olnud ju lausa nii suvised, et raske on mitte mõelda puhkusele, rannale, suveplaanidele ja paljule muule.
Praegune Päike ja ilm pole aga just kõige sobilikumad päevitamiseks..
Kuigi, kui võtta seda praegust Päikest umb. 15min siis on see meile, põhjamaalastele, igati kasulik, kuid arvestades varakevadist õhku on ka haigused kerged tulemad, niiet see on väga 50/50 olukord. Mina olen kaa üritanud Päikese käes vedeleda, kuid mina kui külmavares kauem kui 15min olla ei suudagi :D

Aga seoses selle probleemiga, et õues on jahe ja Päikest võtta ei kannata ning kurbus on hinges, et jälle ma teiseks juuniks pruuniks ei saa, siis DON'T YOU WORRY DEAR!!
Mina ja The Body Shop aitame sind!

Nimelt on saabunud The body shop'i lettidele uus toode nagu: Honey Bronze BB-kreem- kehale..
S…