Skip to main content

Lemmik treener! Milline motivaator! Uuel aastal uue treeneriga trenni?

Heihei mu armsad!
Kuidas möödusid teie jõulud? Loodan, et pere seltsis ning söögirohkelt.
Jah, ka minu jõulud olid söögirohked, kuid see söök pidi leidma õige tee, õigesse kohta!
Peale jõule otsustasime lõpuks ühe neiuga, kelle hüüdnimeks on Sasha ning keda ma ka edaspidi siin Sashaks nimetan, kokku saada... Olime kokku saamist plaaninud juba vist oktoobri/novembri kuust saadik :O!
Avastasin ta Instagramist kunagi ning hakkasin jälgima ja mis selgus? Selgus, et tegu on ühe võrratu tüdrukuga, kes muu hulgas võrratutele Barebellsi toodete piltidele ka treener on.. Kirjutasin talle ja ta vastas mu küsimustele suurima hea meelega ning kohe kui ta selleks aega leidis. Kuna olin ja olen siiani jõusaali trenni osas üsna võhik, siis palusin, et temaga koos trenni saaksin teha ning, et ta mulle jõusaali masinaid tutvustaks. Aega võttis, kuid asja sai ning peale jõule saimegi kokku! Milline suurepärane ajastus kas pole? Tundub, et elus on ikka kõik ilusti saatuse poolt paigas :D!
Leiad Sasha SIIT!

Trenni läksime me People fitness'i. Üliäge treeningsaal! Esimest korda sain Stairmasterit ka proovida.. Täiega mõnna..
Keegi võiks meie Rakvere HC Gym'i ka ühe sellise panna.. Küll oleks hea soojendus for real! Jäin People Fitness saaliga väga väga rahule. Uued masinad, hea paigutus ning rahvas tegeles oma asjadega. Mida veel paremat soovida? Kindlasti pole see nüüd sobiv koht neile, kes soovivad hulludes kilodes rauda tõsta, kuid mulle, kes ma just soovisin rohkem teada saada masinatest ja kasutustehnikast, oli see koht igati meelt mööda!

Kuna ma olen suhteliselt suur selja treenimis fänn siis ega Sasha kade polnud ja lasi mul erinevatel masinatel selga treenida. Mõnel masinal, kui kordusi tegime, läks viimane seeria väga raskeks ning see  kui motiveerivalt Sasha mind juhendas, andis powerit täiega juurde! Ma ausõna ei jõua ära oodata millal temaga koos trenni saaks taaskord minna!
Lõpuks sain ka oma legpress masina ära proovitud jaa OII kuidas meeldis!! Väga väga tunda oli!
Iseseisvalt treenides olen ma peljanud ka raskuste tõstmist, kuid Sasha julgustas mind ka seda tegema... Ja ka enda avastuseks.. TÄITSA JAKSANGI! :)

Vähe sellest, et ma sellise mõnusa treeningu osaliseks sain on Sasha ka Barebells'i tiimis ning tal oli mulle väike üllatus varuks. See oli südamele nii suur PAI! Nagu mu blogi või Instagrami jälgijad ikka teavad, siis Barebells on ja jääb mu üheks lemmikuks proteiini batooniks! Seega suuuuur aitähh Sulle Sasha! :)

Ja mis veel kõige parem.. Küll on COOL kui saad treeneriga koos pärast sööma minna, pilte teha ning ka Tallinna jõuluturgu külastada.. See on juba more like all in one exclusive training day! Im in love! Ma ei jõua oodata, et nüüd ise saaksin oma kodukandi jõusaali minna, et seal uusi harjutusi proovida ja rakendada! :)
Kui tekitasin huvi teis Sasha vastu, siis ära karda vaid võta taga julgelt ühendust! Ta vastab kohe kui selleks piisavalt aega leiab, et pühenduda! :) 
Peatsete arvustusteni mu kaalikad ja kapsad!
-M

Comments

Post a Comment

Popular posts from this blog

Lõpuks Eestis?!?! Mina proovisin omal nahal järgi!

Vauvau!!

Tahan teiega jagada midagi üli-ülivinget!! Nimelt sain ma naistepäeval, oma kallilt emalt kingituseks kinkekaardi, Belle Stuudiosse, mis asub Rakveres ja on endale aastatega väga kõva nime teinud. Minu ema on seal pikaajaline klient ning on alati oma tulemuse ja soovituga rahule jäänud. 
Mina ise aga avastasin hiljuti sellise, vähekene uuema teenuse nimega ''lashlift''.. Tundus põnev kuna sinu oma ripsmetele ei hakata juurde toppima midagi võltsi, vaid kasutatakse sinu enda naturaalset ja oma, et veidike särtsu anda juurde su välimusele ning need kes ripsmedussi kasutada ei soovi/ei viitsi on see suurepärane lahendus minu meelest... Ühesõnaga, mis siis täpsemalt on lashlift?
Uudne tehnoloogia, mis kujutab endast ripsmete koolutamist silikoonpadjal. Tänu sellele ei ole võimalik koolutada ripsmeid ebaloomulikult krussi ega ka ebaühtlaselt. Silikoonpadi asetatakse silmalaule ning iga viimnegi ripsmekarv pööratakse sellele. Seejärel kantakse ripsmetele spetsiaalne…

Näonahaprobleemid, ekseem.. Kas The Body Shop aitas? Jõulukollektsioon ja palju muud!

Heihei mu armsad kaalikad ja kapsad!
Olin nüüd veidike aega taaskord eemal, kuid nüüd olen ma vahvalt tagasi. Jah, ka seekord videoga.. I give my word, küll need üsna pea paremaks lähevad! :D

Seekord siis postitus teile taas näo/kehahooldustoodetest.
Mul on suur ja siiras au öelda, et tegin The Body Shopiga taaskord koostööd.
Im so in love!
Ma olen nende toodete fänn, mitte midagi muud pole öelda.. Mulle meeldib nende kvaliteet ning olemus..
Hmm, olemus? Olemus just selles mõttes, et nemad ei testi oma tooteid loomade peal!
HURRAA! Ütlen ma selle peale.

Seekord sain ma natukese rohkema osaliseks kui lihtsalt pakike.
Nimelt, läksin ma Viru Keskusesse ning mulle tehti konsultatsioon The Body Shop'is, millega väga rahule jäin. Konsultant pani mu näonaha kohta üht-teist kirja ning nii saime mulle sobiliku komplekti. Mu näonahk on praegu ilmale väga tundlik ja minu näo üheks kaitseks sellisel ajal on, kurb küll öelda, aga meik.. Mitte midagi muud pole teha, aga see kaitseb mu näonahka,…

Mis mu nahaga juhtus?!?

Päikesekiired!

Mul on teile ülivahvaid uudiseid tegelikult..
Kuna suvi on tulekul ja kes meist siis ei tahaks ilusat kuldset jumet omada juba suve algul? Mina olen kindlasti see kes tahaks... Viimased päevad on olnud ju lausa nii suvised, et raske on mitte mõelda puhkusele, rannale, suveplaanidele ja paljule muule.
Praegune Päike ja ilm pole aga just kõige sobilikumad päevitamiseks..
Kuigi, kui võtta seda praegust Päikest umb. 15min siis on see meile, põhjamaalastele, igati kasulik, kuid arvestades varakevadist õhku on ka haigused kerged tulemad, niiet see on väga 50/50 olukord. Mina olen kaa üritanud Päikese käes vedeleda, kuid mina kui külmavares kauem kui 15min olla ei suudagi :D

Aga seoses selle probleemiga, et õues on jahe ja Päikest võtta ei kannata ning kurbus on hinges, et jälle ma teiseks juuniks pruuniks ei saa, siis DON'T YOU WORRY DEAR!!
Mina ja The Body Shop aitame sind!

Nimelt on saabunud The body shop'i lettidele uus toode nagu: Honey Bronze BB-kreem- kehale..
S…