Skip to main content

Vitamins.ee - parim teenindus + BLACK FRIDAY SHOPING ja SOODUSKUPONG!

Heihei kaalikad ja kapsad!!

Hehe, kell on päris õhtune, kuid ma kavatsen veidike kirjutada. (Siis kui lookene kirja sai oli õhtune vähemalt):D! Jaa, just, lõpuks siis arvustamis teemadel! Haha, sõin oma magusaisu just täis ja nüüd on hea kirjutada. Teate KUI kaua ma olen mingi asja järgi isutanud ja ma tõesti pole välja mõelnud, mis see on.. Võta näpust, täna suutsin ma selle välja mõelda. Mul oli reaalselt tohutu rummipalli isu. Well, thank you Oleg Gross, et neid toodate, sest mujalt ma ei suutnud normaalseid rummipalle leida :D! Terve nädal on minu jaoks üsna raske olnud, suur väsimus ja tüdimus. Ju siis keha vajab ikkagi ka midagi nagu mõned kutsuvad ''patust'' ja arvestades seda, kui palju ma ringi rassin, õpin ning tegutsen, siis rummipallid on mu õhtus teretulnud- I belive. Okei, lets be honest, ma sõin hispaaniast toodud kommi ka, see meenutab nii halvaad.. APPI! Teate kui keegi teist oskaks mulle öelda, et keegi käib vahepal Hispaanias ja tal oleks võimalik midagi eestisse tuua, siis IGA KONTAKT OLEKS SUUREKS ABIKS! :) 

Aga mis seal ikka nüüd nii kaua blädiseda minu isudest eks.. Räägime ikka asjalikku teksti kaa. 
Noh, ühesõnaga- BLACK FRIDAY on jõudnud ka vist nüüd lõpuks täitsa Eestisse. Enamik poode kuulutavad suured soodukad välja ning ootavad suurest kogustes kliente. Mina isiklikult teadsingi, et mingid spordibatoonid vms ma endale soetama pean, sest Barebellsid on mul otsakorral ning Tallinna, et Prismast hea hinnaga batoone saada, pole mul olnud võimalust minna... Olen ka suur Maxim'i batoonide austaja. Neid pole ma näinud, et paljud tarbiksid, kuid mulle on nad hinge
pugenud. 

Juba mõni päev varem vaatasin oma blogi Instagrami kontot ja nägin, et firma nagu Vitamins.ee oli mind jälgima asunud. Kuna ma teadsin neid juba varem- olin nende toodetega kursis, siis läks tuju ikka heaks küll! Suhtlesin selle firmaga, uurisin toodete tellimise, kättesaamise jms sellise kohta ning see on imeline kui sõbralikud ja toredad nad olid. Eriti äge oli see, et taipasin küsida, kas nad ka Black Friday't peavad ja minu õnneks just nii oligi!  

Kõik batoonid olid -20%.. Well, need, kes mind ikka lähemalt teavad, siis teavad ka minu addictioni batoonide vastu. Ma ütlen ausalt, et kui mul oleks lademetes raha, siis ma sooviks kõik batoonid ära proovida, mis üleüldse olemas on! :D Siiani pole mu armastus vaibunud Barebellsi batoonide vastu ning Maximi omad on ka tasemel. Carb killat tahaks ka täiega proovida, kuid seda raha mul puu otsast võtta pole. Suvel, kui ise tööd saan teha, siis kindlasti proovin JA KIRJUTAN!

ISSAND JUMAL. Ma ütlen ausalt.... See Chocolate fudge brownie. IN YOUR FACE kui hea see oli. Ma olin tõesti umbes nädalake ilma nende üliheade batoonideta ja nüüd kui ma seda proovisin siis see hetk oli selline, et silmamunad läksin teistpidi...

Minu jaoks oli kõige hämmastavam see, kui kiirelt nad Instagramis mu kirjadele reageerisid. Kell oli kusjuures pool üksteist õhtul ja nad vastasid mulle paari minutilise vahega. This is amazing! Nad oskasid mulle paar keerulist asja ära seletada kui tellimust tegin ning andsid endast parima, et pakk minuni jõuaks võimalikult kiiresti! Selline TEENINDUS ja suhtumine klientidesse on Vapustav!

Mis mind kõigele lisaks veel imestama pani oli see, et nad panid mulle hulganisti kaasa tooteid, mida ma ise absoluutselt ei tellinud, kuid mida ma 100% kasutan. Wellwellwell, i feel so pleased! Nad on imelised! Minu tellimused batoonide osas hakkavadki nüüd kohe kindlasti sealt olema.

AGA TEATE MIS ARMSAD?!?!
Mul on hea meel, et mul on ka TEILE midagi! Just nimelt, et kui ka teie sooviksite järgi proovida mõningaid tooteid, mida on Vitamins.ee'l pakkuda siis mul mul teile soodus kood: ''kaalikadjakapsad''. Kui soovid tellida, ära unusta seda kasutada!! :)
10% soodust is waaay better then no soodus eksole! :)  

Loodan, siiralt, et teil oli sama põnev lugeda kui MINUL proovida!
Kallid ja paid!
-M

Comments

Popular posts from this blog

Lõpuks Eestis?!?! Mina proovisin omal nahal järgi!

Vauvau!!

Tahan teiega jagada midagi üli-ülivinget!! Nimelt sain ma naistepäeval, oma kallilt emalt kingituseks kinkekaardi, Belle Stuudiosse, mis asub Rakveres ja on endale aastatega väga kõva nime teinud. Minu ema on seal pikaajaline klient ning on alati oma tulemuse ja soovituga rahule jäänud. 
Mina ise aga avastasin hiljuti sellise, vähekene uuema teenuse nimega ''lashlift''.. Tundus põnev kuna sinu oma ripsmetele ei hakata juurde toppima midagi võltsi, vaid kasutatakse sinu enda naturaalset ja oma, et veidike särtsu anda juurde su välimusele ning need kes ripsmedussi kasutada ei soovi/ei viitsi on see suurepärane lahendus minu meelest... Ühesõnaga, mis siis täpsemalt on lashlift?
Uudne tehnoloogia, mis kujutab endast ripsmete koolutamist silikoonpadjal. Tänu sellele ei ole võimalik koolutada ripsmeid ebaloomulikult krussi ega ka ebaühtlaselt. Silikoonpadi asetatakse silmalaule ning iga viimnegi ripsmekarv pööratakse sellele. Seejärel kantakse ripsmetele spetsiaalne…

Näonahaprobleemid, ekseem.. Kas The Body Shop aitas? Jõulukollektsioon ja palju muud!

Heihei mu armsad kaalikad ja kapsad!
Olin nüüd veidike aega taaskord eemal, kuid nüüd olen ma vahvalt tagasi. Jah, ka seekord videoga.. I give my word, küll need üsna pea paremaks lähevad! :D

Seekord siis postitus teile taas näo/kehahooldustoodetest.
Mul on suur ja siiras au öelda, et tegin The Body Shopiga taaskord koostööd.
Im so in love!
Ma olen nende toodete fänn, mitte midagi muud pole öelda.. Mulle meeldib nende kvaliteet ning olemus..
Hmm, olemus? Olemus just selles mõttes, et nemad ei testi oma tooteid loomade peal!
HURRAA! Ütlen ma selle peale.

Seekord sain ma natukese rohkema osaliseks kui lihtsalt pakike.
Nimelt, läksin ma Viru Keskusesse ning mulle tehti konsultatsioon The Body Shop'is, millega väga rahule jäin. Konsultant pani mu näonaha kohta üht-teist kirja ning nii saime mulle sobiliku komplekti. Mu näonahk on praegu ilmale väga tundlik ja minu näo üheks kaitseks sellisel ajal on, kurb küll öelda, aga meik.. Mitte midagi muud pole teha, aga see kaitseb mu näonahka,…

Mis mu nahaga juhtus?!?

Päikesekiired!

Mul on teile ülivahvaid uudiseid tegelikult..
Kuna suvi on tulekul ja kes meist siis ei tahaks ilusat kuldset jumet omada juba suve algul? Mina olen kindlasti see kes tahaks... Viimased päevad on olnud ju lausa nii suvised, et raske on mitte mõelda puhkusele, rannale, suveplaanidele ja paljule muule.
Praegune Päike ja ilm pole aga just kõige sobilikumad päevitamiseks..
Kuigi, kui võtta seda praegust Päikest umb. 15min siis on see meile, põhjamaalastele, igati kasulik, kuid arvestades varakevadist õhku on ka haigused kerged tulemad, niiet see on väga 50/50 olukord. Mina olen kaa üritanud Päikese käes vedeleda, kuid mina kui külmavares kauem kui 15min olla ei suudagi :D

Aga seoses selle probleemiga, et õues on jahe ja Päikest võtta ei kannata ning kurbus on hinges, et jälle ma teiseks juuniks pruuniks ei saa, siis DON'T YOU WORRY DEAR!!
Mina ja The Body Shop aitame sind!

Nimelt on saabunud The body shop'i lettidele uus toode nagu: Honey Bronze BB-kreem- kehale..
S…