Skip to main content

What I got for christmas, ESTONIAN blogger edition!

Heihei mu kaalikad ja kapsad!
Jõuludega seotud pühad on nüüd küll ametlikult läbi ning nagu ikka, üks osa ka meie peres jõuludest on kingid. Meie peres on asjad AGA vähekene teist moodi kui tavaliselt peredes...
Nimelt ei tehta meie peres suvaliselt kinke vaid loosiga. 
Iga pereliige tõmbab loosist endale ühe persooni ning teeb siis talle kingituse. Kingitus jääb aga kindlalt määratud summa piiresse (HAHA.. iga aasta läheb budget üle xD), kuid sellegi poolest.. We try, eksole!
Samuti teeme me jõuludeks külmkapi külge soovide nimekirja, et kingitegijatel oleks natukenegi aimu, mis valdkonnas siis poodlemisel orienteeruda. See aasta oli imelik aasta ning üleühe peres sooviti kinkekaarte. Minu jaoks oli see küll hea pettumus, sest no mida ma panen sellest kaardikesest sinna kuuse alla? Noh nali naljaks, minu kartus ei saanud tõeks, sest kuuse alune oli kinkidest, noh kergelt öeldes lookas...

ÜKS PÕHJUS miks see lookas oli, olin ka mina! :D Ma olin üsna pettunud, et kinkekaarte sooviti ning seega mõtlesin ma väikest viisi käru keerata neile, kes soovisid kinkekaarte. Nendele ma panin jõulukottidesse suured telliskivid, nimesildid külge ning jäin nende esitusi ootama.... Kivi oli ikka päris raske ning nende näod olid imetlusväärsed, kui nad need rasked pakid kätte said :D!!
Sain vähe tünga teha küll, kuid muidugi olin ma neile ka õiged kingid vaadanud, igaksjuhuks, et mingit solvumist ei oleks! :)

Nii palju kui nägudest näha oli, jäid kõik oma kinkidega rahule. Seal hulgas ka mina! Minu soov oli saada endale treeninghantlid ja just need ma ka sain! Kuid minu imestuseks, kui paki kätte sain, ei saanud ma lihtsalt hantleid vaid SUURE raske puidust kasti.. Algul mõtlesin, et mis tee assortii mulle nüüd kingiti, sest mingid Liptoni teed on täpselt samas karbis xD.
KUID TEGELIKULT oli mu isa mulle hantlite jaoks kasti teinud, kus sees neid ilusti hoida!!! THIS IS INSAINE!
(meenus mulle esimesena)
Tegelikkus: 
Need aga ei olnud sugugi ainukesed asjad mina mu isa mulle siis kinkis. Lisaks hantlitele olin ma kirja pannud, et sooviksin ka kõrgelt hinnatud Joik Huuleõli.. Ja jällegi, olin üliõnnelik kui nägin kinkekotis seda karbikest.. Tundub, et vist arvati sellest vähe olevat ja nii sain ka teisi Joiki kehahooldus tooteid ja no need lõhnad!! NEED LÕHNAD! Vauvauvau..
Pikemalt Joik'i toodetest juba järgmises postituses... STAY TUNED! 
Kinkekotist leidsin veel natuke head paremat, nii kõrvarõngad kui ka küünelakki, kuid need on juba selline tavalisem kraam.

Küll aga tegeime koolis oma südamedaamidega omavahel ka kinke! Ja oii kui õnnelik ma olin kui ma need sokid sain, hahah issus! Mu elu ühel pildil.. SOKID.. Mida veel tahta kui Sul on SOKID ja oled selline sokifänn nagu mina.. Ja muidugi see armas pehme lelu seal..
Ning mu vanast koolist sõbranna.. See on väga väga ulme kui kümnesse ta kingiga pani.. Pildil olevad kinkekaardid pole küll tema kingitud, need saime me Põhjakeskuse laadalt õpilasfirmaga, kuid see märkmik ja alumisel pildil olev Skull head küünlaalus! Inner me for real!

Ma olen nende kinkide üle südamest tänulik. Mu hing ei vaja palju, et tunde rõõmu ka kõige tavalistematest asjadest. Jah, kinkige mulle sokke ja ma olen kõige õnnelikum inimene! :D
Ei, tegelikult.. Minu jõulud olid pere seltsis imelised. Ma armastan meie pere huumorimeelt ja kokkuhoidvust. See on maagiline, ausõna. Minu jaoks olid seekordsed jõulud aga täis igatsust ja nii ei olnud ma ehk alati päris momendis, kuid nautisin nii palju kui suutsin. Sellest blogimine on mulle endale kui mälestus, mis tahan, et säiliks. Olen kolm jõulu juba järjest bloginud ning seda traditsiooni ma ka jätkan!
Teile kallid, soovin ma aga ilusat viimast päeva selle aasta sees ning, et ikka uus tuleks põnev ja seikluste rohke!
Järgmises postituses arvustan juba JOIK'i tooteid! BE READY!
-MComments

Popular posts from this blog

JOIK'i imelised või hoopis mitte nii imelised tooted?!?!

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

See kord oleme täiesti arvustuse maailmas.. Nagu lubasin, toon teieni arvustuse just JOIK'i toodetest, sest kingijumal õnnistas mind eelmise aasta jõuludel (haha, nii äge on öelda ''eelmise aasta'') just selle firma toodetega..

Kingikottidest leidsin ma 3 erinevat JOIK'i toodet, mis pani mind tohutult üllatama, sest tegu pole sugugi odava firmaga, küll aga kvaliteetsega. Mina isiklikult olen varasemalt nende suur küünalde fänn olnud, kuna tean, et küünlad on eestimaised ning loodussõbralikud. Lemmikud küünlad on kindlasti piparkook ning kuum šokolaad!
See kord oli küünalde asemel aga kehahooldus tooted, millest vaid ühte tegelikult soovisin. Selleks oli JOIK'i huuleõli. Lugesin selle kohta juba varasemalt ühest blogist ja jäi ikka kripeldama hinge küll, et seda oleks mul vaja. Huuled on minul üks nõrgemaid kohti ning suuääres olev lõhe/ketendav nahk on siiani minu probleemiks, KUID ka see on tänu The Body Shop'i toodetele p…

Näonahaprobleemid, ekseem.. Kas The Body Shop aitas? Jõulukollektsioon ja palju muud!

Heihei mu armsad kaalikad ja kapsad!
Olin nüüd veidike aega taaskord eemal, kuid nüüd olen ma vahvalt tagasi. Jah, ka seekord videoga.. I give my word, küll need üsna pea paremaks lähevad! :D

Seekord siis postitus teile taas näo/kehahooldustoodetest.
Mul on suur ja siiras au öelda, et tegin The Body Shopiga taaskord koostööd.
Im so in love!
Ma olen nende toodete fänn, mitte midagi muud pole öelda.. Mulle meeldib nende kvaliteet ning olemus..
Hmm, olemus? Olemus just selles mõttes, et nemad ei testi oma tooteid loomade peal!
HURRAA! Ütlen ma selle peale.

Seekord sain ma natukese rohkema osaliseks kui lihtsalt pakike.
Nimelt, läksin ma Viru Keskusesse ning mulle tehti konsultatsioon The Body Shop'is, millega väga rahule jäin. Konsultant pani mu näonaha kohta üht-teist kirja ning nii saime mulle sobiliku komplekti. Mu näonahk on praegu ilmale väga tundlik ja minu näo üheks kaitseks sellisel ajal on, kurb küll öelda, aga meik.. Mitte midagi muud pole teha, aga see kaitseb mu näonahka,…

Mis mu nahaga juhtus?!?

Päikesekiired!

Mul on teile ülivahvaid uudiseid tegelikult..
Kuna suvi on tulekul ja kes meist siis ei tahaks ilusat kuldset jumet omada juba suve algul? Mina olen kindlasti see kes tahaks... Viimased päevad on olnud ju lausa nii suvised, et raske on mitte mõelda puhkusele, rannale, suveplaanidele ja paljule muule.
Praegune Päike ja ilm pole aga just kõige sobilikumad päevitamiseks..
Kuigi, kui võtta seda praegust Päikest umb. 15min siis on see meile, põhjamaalastele, igati kasulik, kuid arvestades varakevadist õhku on ka haigused kerged tulemad, niiet see on väga 50/50 olukord. Mina olen kaa üritanud Päikese käes vedeleda, kuid mina kui külmavares kauem kui 15min olla ei suudagi :D

Aga seoses selle probleemiga, et õues on jahe ja Päikest võtta ei kannata ning kurbus on hinges, et jälle ma teiseks juuniks pruuniks ei saa, siis DON'T YOU WORRY DEAR!!
Mina ja The Body Shop aitame sind!

Nimelt on saabunud The body shop'i lettidele uus toode nagu: Honey Bronze BB-kreem- kehale..
S…