Skip to main content

Kuidas saada vaid sekunditega inimeste pilgud endale? LISAKS teile hulganisti pilte!

Heihei mu kaalikad ja kapsad!
Väike clickbite? Maybe yes, maybe no! Kuid, really, ma olen tänu sellele, millest ma teile kohe täpsemalt nüüd kirjutan, saanud väga palju armsaid kommentaare ja tähelepanekuid!

Nimelt olen ma viimane pool aasta olnud väheke enesekindlam kui varem. Mu tervis on parem, energiat on ja ma ei karda välja öelda oma arvamust või näidata, mida ma suudan või kes ma tegelikult olen.. Ajan oma asja, teen seda mida pean õigeks ja sihin innukalt oma unistuste poole. Mu eesmärk on elada elu, mida ma elada tahan, mis sest, et segavaid faktoreid teel on rohkem kui kahel käel kokku saab lugeda. See selleks.
Olen aga ka kindlasti oma riietusstiililt selline, et paljude jaoks olen ma imelik :D. Jah, mind üldse ei huvita, et kannan dresse ja mingit naiselikumat kampsunit koos.. Okei, teile võib-olla lõi silme ette väga imelik pilt, aga mitte nüüd nii imelik kaa, belive me. Aga tõesõna, ega ma ei kipu panema riideid selga, mis pole mugavad ning seda eriti veel koolis käies. Kool on heavy, tõesti on, ja kui ma seal käin, siis parem olgu mul mugav! :D

Mis aga on siis see, millega ma olen pilke püüdnud oma nii basic, dressiliku riietusstiili juures?? Novot, võta näpust, asi on SOKKIDES.
Probably you right now: 
Mis mõttes siis sokkides? Noh, ei ma ei kanna mingeid augulisi sokke ning jalanõud on mul ka ikka jalas, kuid jah, olen seda sorti inimene, et kannan sokke pükste peal. Ei.. Ma ei keri oma püksisääri üles, sest ma ei ole nii moodne, i guess... Tegelikult olen ma suur külmavares ja oma jalgadele ma nii nüüd tõesti ei tee. 
Küll aga olen ma leidnud hulgi ideaalseid sokke, mis sobivad mu jalanõude ning erinevate dresside ja muidugi ka tavaliste teksadega. 
Mul on lausa vist võib, et öelda, kollektsioon ja seda kavatsen ma ka teiega kohe jagada!

Need kaks iludust on pärit Aliexpressist. Nende kvaliteet on uskumatult hea! Ma poleks arvanudki, et niivõrd kvaliteetseid asju sealt üldse saab, aga nagu ma seda tunnistada võin, siis täitsa saab. Mõnusad pehmed ja need alumised heledamad on veel eriti venivad ja mõnnad! Ja no vaadake neid disaine sokkidel.. Oeah!!

Ja need krasavitsad on pärit meil Eestis täisa olemasolevast poest ''Springfield''ist. Tõesõna minu lemmik pood Eestis. Väga mõnusad riideid, mis ei ole nagu igal teisel. Natuke erilisust! 

Samuti on mul mõned pikemad sokid, mis sobivad ideaalselt mu pikematesse talvesaabastesse! 
Olen ma pigem selline, et kui kleidi panen, siis tahaks midagi peale sukkade ka jala otsa pista ja mul on igaks kleidiks peaaegu, et sobilik sokipaar olemas!! Hallid sokid, te ei arva eales ära, kust ma kunagi ostsin.. Kurikuulus Gross'i pood oli mu õnnistus ühel aastal, kui Eestimaal veel talve moodi talv oli. Õnneks saab seda ka see aasta öelda, mis sest, et väikese hilinemisega saabus! Punased on aga jällegi Aliexpress! 


Ja lõpuks sellised kodused sellid, sest minu maamaja põrandad talvel on isegi suure kütmisega külmavõitu ning kui sul on sahtlis sellised sokid, siis tasub ikka kanda küll! Need on samuti ''väga värsked''.. Sain need oma klassiõelt jõuludeks.. Küll on tore, kui klassiõed sind hästi tunnevad, kas pole? :D 
Oeh, oma kõige vahvamatele sokipaaridele sai nüüd arvustus tehtud ja vaikselt piilun juba järgmisi.. Igal ühel omad nõrkused, kas pole? 
Anna aga mulle kommenteerides teada, kuidas SINA pilke püüad ja millised sokid on Sinu lemmikud!
Peatsete arvustusteni!
-M


Comments

Popular posts from this blog

JOIK'i imelised või hoopis mitte nii imelised tooted?!?!

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

See kord oleme täiesti arvustuse maailmas.. Nagu lubasin, toon teieni arvustuse just JOIK'i toodetest, sest kingijumal õnnistas mind eelmise aasta jõuludel (haha, nii äge on öelda ''eelmise aasta'') just selle firma toodetega..

Kingikottidest leidsin ma 3 erinevat JOIK'i toodet, mis pani mind tohutult üllatama, sest tegu pole sugugi odava firmaga, küll aga kvaliteetsega. Mina isiklikult olen varasemalt nende suur küünalde fänn olnud, kuna tean, et küünlad on eestimaised ning loodussõbralikud. Lemmikud küünlad on kindlasti piparkook ning kuum šokolaad!
See kord oli küünalde asemel aga kehahooldus tooted, millest vaid ühte tegelikult soovisin. Selleks oli JOIK'i huuleõli. Lugesin selle kohta juba varasemalt ühest blogist ja jäi ikka kripeldama hinge küll, et seda oleks mul vaja. Huuled on minul üks nõrgemaid kohti ning suuääres olev lõhe/ketendav nahk on siiani minu probleemiks, KUID ka see on tänu The Body Shop'i toodetele p…

Näonahaprobleemid, ekseem.. Kas The Body Shop aitas? Jõulukollektsioon ja palju muud!

Heihei mu armsad kaalikad ja kapsad!
Olin nüüd veidike aega taaskord eemal, kuid nüüd olen ma vahvalt tagasi. Jah, ka seekord videoga.. I give my word, küll need üsna pea paremaks lähevad! :D

Seekord siis postitus teile taas näo/kehahooldustoodetest.
Mul on suur ja siiras au öelda, et tegin The Body Shopiga taaskord koostööd.
Im so in love!
Ma olen nende toodete fänn, mitte midagi muud pole öelda.. Mulle meeldib nende kvaliteet ning olemus..
Hmm, olemus? Olemus just selles mõttes, et nemad ei testi oma tooteid loomade peal!
HURRAA! Ütlen ma selle peale.

Seekord sain ma natukese rohkema osaliseks kui lihtsalt pakike.
Nimelt, läksin ma Viru Keskusesse ning mulle tehti konsultatsioon The Body Shop'is, millega väga rahule jäin. Konsultant pani mu näonaha kohta üht-teist kirja ning nii saime mulle sobiliku komplekti. Mu näonahk on praegu ilmale väga tundlik ja minu näo üheks kaitseks sellisel ajal on, kurb küll öelda, aga meik.. Mitte midagi muud pole teha, aga see kaitseb mu näonahka,…

Mis mu nahaga juhtus?!?

Päikesekiired!

Mul on teile ülivahvaid uudiseid tegelikult..
Kuna suvi on tulekul ja kes meist siis ei tahaks ilusat kuldset jumet omada juba suve algul? Mina olen kindlasti see kes tahaks... Viimased päevad on olnud ju lausa nii suvised, et raske on mitte mõelda puhkusele, rannale, suveplaanidele ja paljule muule.
Praegune Päike ja ilm pole aga just kõige sobilikumad päevitamiseks..
Kuigi, kui võtta seda praegust Päikest umb. 15min siis on see meile, põhjamaalastele, igati kasulik, kuid arvestades varakevadist õhku on ka haigused kerged tulemad, niiet see on väga 50/50 olukord. Mina olen kaa üritanud Päikese käes vedeleda, kuid mina kui külmavares kauem kui 15min olla ei suudagi :D

Aga seoses selle probleemiga, et õues on jahe ja Päikest võtta ei kannata ning kurbus on hinges, et jälle ma teiseks juuniks pruuniks ei saa, siis DON'T YOU WORRY DEAR!!
Mina ja The Body Shop aitame sind!

Nimelt on saabunud The body shop'i lettidele uus toode nagu: Honey Bronze BB-kreem- kehale..
S…