Skip to main content

Rakvere rahvas!! Toetame omasid ja ning anname tuult tiibadesse!!

Heiheii mu armsad!!

See postitus on eelkõige suunatud mu tuttavatele ja Rakvere kandi inimestele, kuid see oleks veelgi parem kui inimesed kaugelt, kes samuti see aasta Rakveres Ööjooksul osalevad, sellest postitusest kuulevad, loevad, jagavad! :)

Ühesõnaga märkasin ma mitte just kaua aega tagasi, et meie kodukanti, Rakverre, on lõpuks tekkinud üks armas kohvik, mis kannab nime ''Orhidee''...
Olen alati mõelnud, et millal ometi tuleb üks armas, magusa kohvik, kus pakutakse häid pirukaid, koogikesi, jäätist ja ehk tulevikus ka tervislikku hommikusööki..
Kuna mu enda silmarõõm elab Viljandis, siis oli on ja jääb oma atmosfäärilt ja saiakestelt armsaimaks Rohelise maja pood ja kohvik. Nende juurikapirukas on lihtsalt midagi mille nimel ma oleks nõus ühe maratoni jooksma küll. :D
Seega loodan ma, et see pisike armas kohvik, mis nüüd on tekkinud Rakverre saab tuule tiibadesse..
Kindlasti oli ka Rohelise maja poel ja kohvikul alguses tükk tegemist, et tekiks oma klientuur ja et kohvik paljudele kaugemal elevatele inimestele kalliks saaks. Aga just selleks ongi vaja omasid, nende toetust ja usku! :)

Ma leian, et selliseid väikseid asju tuleks tohutult hinnata ja omasi tuleb toetada. Tuleb aidata neid kes tahavad midagi armsat teha. Kohvik on seest juba praegu üliarmas, kuid eks iga asi vajab sisse elamist ja arendamist!!

Mina ise võtsin isiklikult kohvikupidajatega kontakti ja uurisin nende jäätiste kohta, mida nad seal pakuvad, kuna kes teab mind, siis teab ka seda, et olen tohutu jäätise fänn ja kui jäätis on ise tehtud, siis see on BOONUS omaette! Seega jah, pakuvad nad hetkel erimaitselisi Itaalia Gelato jäätiseid, kuid üsna pea on neil plaan teha ja pakkuda isetehtud vanilje jäätist, millele lisandi saad valida sina!!
Lihtsalt, kmkm, ma olen seal tulevikus iganädalane klient! :D

Kuna üsna pea on tulemas ka Ööjooks siis Orhidee kohviku pere lubas oma uksed lahti hoida eriti pikalt.. Seega miks mitte astuda ka sealt korra läbi. Jah, kindlasti mõni mõtleb, et peale jooksu ja trenni nüüd midagi sellist süüa küll ei kõlba jnejne.. Aga kindlasti on neid kes tahavad ennast veidike premeerida või midagi jahutavat haarata ja ma ei leia, et üks maitsev, isetehtud koogitükk või jäätis seda Ööjooksu feelingut kuidagi maandaks. Pigem saate teha oma õhtule ülimõnna lõpu!
Minul on sisimas meel küll kurb, et ma see aasta Ööjooksule ei jõua, kuid see ei tähenda, et nii peaks minema järgmine aasta!
Ööjooks on võrratu üritus, millest olen mitmel aastal osa võtnud ning kurb on tõdeda, et tänavu see vahele jääb, aga see eest kavatsen ma järgmisel aastal uuesti proovida!

Ühesõnaga loodan ma, et Rakvere inimesed ja ka muidugi inimesed kaugemalt annavad võimaluse sellel kohvikul areneda ja tulevikus laialdast valikut pakkuda!
Kohviku leiate klikates siiia!! Asukoht ja pildid milline kohvik on leiate juba sealt! :)

Seega ütlen ma juba aitäh ette, kes seda postitust jagab, jagab nende lehte või külastab neid juba õige pea!!

Seniks aga paid teile!! :)

-M

Comments

Popular posts from this blog

JOIK'i imelised või hoopis mitte nii imelised tooted?!?!

Heihei mu kaalikad ja kapsad!

See kord oleme täiesti arvustuse maailmas.. Nagu lubasin, toon teieni arvustuse just JOIK'i toodetest, sest kingijumal õnnistas mind eelmise aasta jõuludel (haha, nii äge on öelda ''eelmise aasta'') just selle firma toodetega..

Kingikottidest leidsin ma 3 erinevat JOIK'i toodet, mis pani mind tohutult üllatama, sest tegu pole sugugi odava firmaga, küll aga kvaliteetsega. Mina isiklikult olen varasemalt nende suur küünalde fänn olnud, kuna tean, et küünlad on eestimaised ning loodussõbralikud. Lemmikud küünlad on kindlasti piparkook ning kuum šokolaad!
See kord oli küünalde asemel aga kehahooldus tooted, millest vaid ühte tegelikult soovisin. Selleks oli JOIK'i huuleõli. Lugesin selle kohta juba varasemalt ühest blogist ja jäi ikka kripeldama hinge küll, et seda oleks mul vaja. Huuled on minul üks nõrgemaid kohti ning suuääres olev lõhe/ketendav nahk on siiani minu probleemiks, KUID ka see on tänu The Body Shop'i toodetele p…

Näonahaprobleemid, ekseem.. Kas The Body Shop aitas? Jõulukollektsioon ja palju muud!

Heihei mu armsad kaalikad ja kapsad!
Olin nüüd veidike aega taaskord eemal, kuid nüüd olen ma vahvalt tagasi. Jah, ka seekord videoga.. I give my word, küll need üsna pea paremaks lähevad! :D

Seekord siis postitus teile taas näo/kehahooldustoodetest.
Mul on suur ja siiras au öelda, et tegin The Body Shopiga taaskord koostööd.
Im so in love!
Ma olen nende toodete fänn, mitte midagi muud pole öelda.. Mulle meeldib nende kvaliteet ning olemus..
Hmm, olemus? Olemus just selles mõttes, et nemad ei testi oma tooteid loomade peal!
HURRAA! Ütlen ma selle peale.

Seekord sain ma natukese rohkema osaliseks kui lihtsalt pakike.
Nimelt, läksin ma Viru Keskusesse ning mulle tehti konsultatsioon The Body Shop'is, millega väga rahule jäin. Konsultant pani mu näonaha kohta üht-teist kirja ning nii saime mulle sobiliku komplekti. Mu näonahk on praegu ilmale väga tundlik ja minu näo üheks kaitseks sellisel ajal on, kurb küll öelda, aga meik.. Mitte midagi muud pole teha, aga see kaitseb mu näonahka,…

Loosin välja puhast naudingut ja tervist!

Oh hei mu kaalikad ja kapsad!!
Kas olete ikka märganud, et olen teist lausa endale oma logo valmistanud?!? Kui ei, siis peate ikka hoolikamalt jälgima ;)! Vaadake üles paremasse nurka armsad!

Lähme nüüd aga asja juurde.. Nimelt oligi mul suur au kohtuda Kama ja Kilu OÜ tegelastega! Kes siis eelnevaid postitusi pole lugenud neile teadmiseks, et Kama ja Kilu OÜ toodab ülimaitsevaid ning tervislikke kamasmuuti segusid millel on kasulike omadusi rohkem kui küll! Kui soovid teada saada kuidas need on mulle mõjunud, viska pilk peale: https://kaalikadjakapsad.blogspot.com.ee/2017/06/tervis-tuleb-nii-et-muhin-taga.html

Kama ja Kilu asuvab Tallinnas ja minu üllatuseks on Tallinnas olemas selline koht nagu ''Eesti toidu muuseum'' kuhu mind siis üks firma omanikest Viivika sisse juhatas ning ekskursiooni tegi.

Muuseum ise on avar, kus on armas kohviku osa, kus saab nautida head ja paremat, võimalik lugeda kama ja kilu ajaloo kohta ning mis kõige põnevam- saab ka ise oma vürtsikil…